Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nincs még kicsit korán?!...

Nincs még kicsit korán?! (többi lennt)

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és van egy 16 éves pasim.Még mind a ketten szüzek vagyunk de ő azért már abban a korban van (szerintem) hogy elveszítené a szüzességét.Én nem tudom mit csináljak, nincs ehhez még kicsit korán?:// (ha esetleg bármi történne minnimum 2-3 hónap múlva)
2011. aug. 6. 20:48
1 2
 1/11 anonim válasza:
82%
figyelj,ha te úgy érzed hogy készen állsz rá akkor nincs gáz,de ha még egy kicsi kételyt is érzel a dologgal szemben akkor ne tedd.meg hogy te úgy gondolod,hogy ő már abban a korban van akkor az nem biztos hogy így van.hidd el célozgatni fog hogy ha akarja.mellesleg 4 hónapot azért várnék.
2011. aug. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Nyugodtan várhatnál még vele... Egyébként is kétlem, hogy a "barátod" veled maradna miután megkapna..
2011. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem áll a cerkája és felhúzna téged. Hát a legjobb okos döntés, ha dobod, de ha csak szimplán okos szeretnél lenni akkor megmondod neki, hogy a szexhez te nem nagyon sokáig nem fogsz várni (évekig) és koccolhat ha nem bírja felfogni.
2011. aug. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem várj még 4 honapot ha szeretnéd megtenni, nincs ezzel gond ha ugy érzed készen állsz rá,de ha még azt az idöt is megvárja akkor csak örülhetsz, mert ez ritka hogy várnak a lányra de vigyázz mert az elsö alkalom után általában a fiuk még többet akarnak a nökböl és nehogy elhaggyon téged az elsö nöért aki vele szembe jön mert ki akarja élni magát. Tisztelet a kivételnek. Persze van olyan srác is aki annyira szerencsétlen h nem mer másik csajjal kezdeni az elsö után akivel elvesztette a szüzességét mert még kezdö. De ez nagyon szép dolog h mindketten szüzek vagytok és egymással veszítitek el, becsüld meg ha megteszed. Sok szerencsét!
2011. aug. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ma mindenki természetesnek veszi, hogy az első pasijával lefekszik. Mikor én voltam ennyi idős (15éve) még nem volt így.

Főleg nem 2-3 hónap járás után....

2011. aug. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
sztem legalább 2 évet várj még csak egy kislány vagy
2011. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"ritka hogy várnak a lányra"


Mi?:) Puhapõcsüek akcióban? 4 hónap szinte semmi:) Ismerek olyat aki 2 évig járt a csajjal és csak szex miatt aztán megunta, majd dobta. Egy szűz lányt egy pasi se dob el magától, ha adottak a lehetőségek:D

2011. aug. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hova a fenébe sietsz? 15 sem vagy még, jogilag KISkorú, azaz a barátod bűntettet követ el, ha szexuális kapcsolatot létesít veled, akkor is, ha beleegyezel.


Élvezd ki az ártatlan kapcsolatok báját, semmiről nem késel le, ha még vársz akár 2-3 évet. Aztán szexelhetsz több évtizeden át, még meg is fogod unni!

2011. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De korán van, hiszen Te nem akarod. Ha nem bírja kivárni amíg Te is akarod, akkor hagyd ott őt a fenébe!
2011. aug. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Figyelj

annyi idős voltam, mint most te mikor megismertem a vőlegényemet és összejöttünk, ő is szűz volt, és én is. Én kijelentettem, hogy én nem akarom, s ő mivel szeretett várt.... 2 évet várt rám, s együtt vagyunk. Sztem 14 évesen neked nagyon korai.. Hidd el, az első a legmeghatározóbb: Ha az fáj, akkor az összes is fog... Ha meg a fiúd szeret, akkor vár, és veled marad. Amúgy is: Hülyeség, mert a fiúknál sztem ez nem korhoz köthető.

2011. aug. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!