Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ne legyek kicsit mérges a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne legyek kicsit mérges a barátnőmre ha? Bővebben lennt

Figyelt kérdés
Múlthéten egész héten nem találkoztunk csak vasárnap, mert járt kreszre, utána meg a barátnőjével volt akivel osztálytársak is egyben.Tegnap kérdeztem tőle, hogy holnap találkozunk? azt mondta, hogy nem mert a barátnőjével lesz, mer hétfőként mindig vele van.. pedig nem egyszer volt már hogy hétfőn is velem volt. és ilyenkor ne legyek morcos rá?
2010. febr. 8. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
pontosan úgy viselkedj vele ahogyan ő veled.
2010. febr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Sztem menj el hozzá és beszéld meg vele, hogy téged ez zavar és úgy érzed nem akar veled találkozni!
2010. febr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kollégiumba van. itt a városba ahol én lakok. ezért szokott ő hozzán jönni. egyébként 1,5 éve vagyunk eggyütt. én 20 vagyok. ő 18.
2010. febr. 8. 15:14
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem is csináld vele ugyan azt , amit ő veled! Akkor majd meglátja, hogy milyen erzés amikor szarik rád a saját szerelmed! Azt nem ajánlom, hogy menj oda hozzá nyalizni, hogy ugyan már legyél velem is egy kicsit, mert az olyan papucs dolog szerintem!


snoopy

2010. febr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oké :) megfogadom a tanácsokat. az első és az utolsó hozzászólóét. köszi
2010. febr. 8. 15:23
 6/7 anonim ***** válasza:
2 nagy pofon helyrerakja.
2010. febr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szrintem nem vezet sehova ha te is olyan leszel mint ő, annak csak az a vége hogy mutogattok egymásra:"De te is olyan vagy...."! És nem papucs dolog ha megmondod neki hogy mit érzel. Beszéld meg vele! Ha meg 1,5 év után nem mered megmondani neki akkor ott valami baj van!


bhet 21/F

2010. febr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!