Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hulyeseg lenne? (tobbi lent)

Hulyeseg lenne? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Több mint egy éve eggyütt vagyunk a barátommal, és nagyon szeretjük egymast.én 15 éves vagyok, ő pedig 22...Tudom hogy nagynak tűnik a korkülömbség, de én nagyon megbizok benne.Volt mar petting,és nemrég felvette azt a kérdest, hogy nem probálnanke ki...?...ő mar nem szűz, es nagyon tapasztaltnak látom, nagyon figyel rám, mindig ugy csinalja hogy nekem jó legyen...nem tudom mit csináljak...én nagyon szeretem őt, és megbizok benne, és valamennyire úgy is érzem hogy kész lennek rá, de a korom miatt nem tudom hogy hogy döntsek. Ő azt mondta, hogy ha nem ő akkor sem haragszik meg, mert nagyon szeret, és tudja hogy ha most még nincs is itt az idelye, hamarosann eljön....fontos lenne légyszi segítsetek..

légyszi csak komoly válaszokat:)

előre is köszönöm:)


2011. júl. 27. 12:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
utolsó a te pasid is beteg hogy egy kis éretlen csitri kell neki
2011. júl. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

a 15 éves lánykának üzenem,egy normális 21-22 éves srác nem áll össze egy kislánnyal,amúgy "bukik a tapasztaltakra" végülis dugasd meg magad nyugodtan,elég szomorú,hogy 15 évesen a szex a legfontosabb és az,hogy felnőttekkel járj,amúgy honnan tudod,hogy igazán szeret,nem tudhatod,majd meglátod a 20 évesek hamar megunják a nyávogós kis tiniket,sose kezdenék ki 11-16 éves kislányokkal,a haverjaimmal a 19-25 éves lányokat kedveljük,belevalók, igazán nőiesek,és érettek is a szexhez,van seggük,mellük,sokkal jobb társaság,mint a kislányok,hogy érts miről beszélek,van egy haverom,nem jött össze neki barátnő,hiába próbálkozott viszont a kis tini elöl deszka hátul lécek oda voltak érte ekkor 22 volt a lány 14-15 már nem emlékszem,volt szex minden,de folyton panaszkodott,hogy állandóan hisztizik,nyafog,fáj neki a szex bármennyire óvatos,de a lány akarta a szexet,végül szakítottak mert a csávó megunta

23F

2011. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Hát kedves kérdező itt mindenki jól leordította a fejedet,ahogy látom,hiába kértél segítséget.

Ez az utolsó válaszoló,a 23.éves "FIÚ"-hát mondasz valamit azzal amit írtál,de annyira emlegeted,hogy az idősebbekell jobb a társaság meg minden,nőiesebbek..pfff,persze,azok is csak arra várnak,hogy meg.ugassák magukat:))Nehogy bemagyarázd nekem,hogy nem.Csak ők azzal húzzák ki magukat,hogy IDŐSEBBEK,..de néha még annyi eszük se nincs meg annyit se érnek mint egy sörösüveg,azért jók a társaságban mert nagy a mellük,meg a seggük,hát ba.d meg te ezt akkor.

Ahogy sétálok a világban,néha úgy látom,nem sűrűn de néha igen,hogy egy 15.évesnek több esze van mind egy huszon annyi évesnek,sajnos.

Egy ember se,érett arra,akár hány évesen,hogy csak ba..asa magát,ahhoz csak bal.asz kell lenni,hogy egyik este ezzel másik este azzal,és akkor erre az a mentség,hogy DE Ő IDŐSEBB NŐ..MIÉRT Ne...????????

Kérdező,ha már feltetted a kérdést,szerintem várj még egy kicsit,mert bizonytalan vagy,lehet hogy ő benned találta meg amit keresett,ezért hagyd had keresse még,szépen lassan térjetek a lényegre,mindenre van idő,neked kell érezni,hogy biztos neki e adod magad.

LoLa

2011. aug. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Utolso elotti valaszolonak uzenem (15/L wok) hogy mrs xD az en pasim nem olyan mint a tobbiek..es

1:nem vagyok nyafogos kislany

2:jobb seggem,es mellem van mint a korombeli lanyoknak,es jonehany idosebb lanynal is.

3:en sajnos ugy nottem fel hogy mar 4 evesen felnottiesen kellett gondolkodnom mert 3 sujos szemmuteten mentem at,es eros voltam,kibirtam.

Sokkal komolyabb vagyok a kelletenel,es ez tetszik a baratomnak,mert szotertunk..es nem a sex a legfontosabb,nekem az a legfontosabb hogy velem legyen,es szeressem...ennyi -.-

2011. aug. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"2:jobb seggem,es mellem van mint a korombeli lanyoknak,es jonehany idosebb lanynal is. "


Jaja önbizalomból sincs hiányod...

2011. aug. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
NINCS!es nemerdekel ki mit gondol^^
2011. szept. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

utolsó álljál már le....nagyon komoly lehetsz,ha még írni sem tudsz


és itt nem az ékezet nélküli írásról beszélek,hanem arról,hogy wok,meg stb....


kérdező: ha tényleg megbízol benne,akkor nyugodtan


végül is gondolom nem véletlenül jártok már 1 éve


ha pedig csak azért járna veled,hogy megfektessen,elég nagy pancser lehet

2011. okt. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!