Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Korai vagy nem? Tobbi lent!

Korai vagy nem? Tobbi lent!

Figyelt kérdés

Van baratom tobb mint 3 honapja, es leszeretnek vele fekudni, mar nagyon regota ismerem, es tudom h nem csak azert kellek neki h meghuzzon parszor. Mar beszeltunk is a temarol, meg h h szeretnem meg h nem fog eroltetni semmit, meg h vigyazni fog ram. Szerintetek korai vagy nem..?

Csak velemenyt, nem kerek oltogatast, meg h ha meg kerdeseket teszek fel akkor meg nem vok felkezulve! csak normalis valaszokat! Koszi:D

15L


2011. máj. 17. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen még ne foglalkozz ilyenekkel. 17 évesen jöhet bármi, határokat betartva, de még fiatal vagy ehhez, mivel 2 éve még csak 13 voltál és akkor még mindíg nagyon kicsi voltál. Most sem vagy attól sokkal messzebb. :)
2011. máj. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Ha felmerül benned ez a kérdés, hogy nem biztos hogy kész vagy rá akkor még lehet hogy korai, de ez lelki érettségtől is függ. Bár ha védekeztek akkor nyugodtan, megmondom őszintén hogy a mai világban 13 évesen elvesztik sokan, és a 15 meg nem vészes annyira, csak sok itt a nyáltenger, meg az álszent.
2011. máj. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én korainak tartom, de ti tudjátok. Ha elég érettek vagytok testileg lelkileg, tisztában vagytok a védekezéssel, az esetleges következményekkel döntsétek el. Még párszor gondoljátok át a dolgot. Ez nem játék.
2011. máj. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de akkor ha pl. egy 13 eves csaj felteszi azt a kerdezt h lefekudjon-e valakivel vagy ne akkor a legtobben azt irjak h meg varjon 1-2 evet, mert addigra lehet h lesz masik baratja meg ilyenek, s mikor egy 15 eves vagy 16 eves lany felteszi ezt a kerdest akkor csak kriteriumot kap, meg h mit kene csinaljon. Szerintem ha eleg komolynak indul 1 kapcsolat akkor miert ne lehessen szexeni 15 evesen..?! vagy en nem fogom fel jol a dolgokat? :S
2011. máj. 17. 18:08
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
A 15 teljesen rendben van, de csak ha tényleg akarod. Ha van benned egy kis óckodás, akkor várj. Én 16 voltam és kíváncsi. Nem bűn, nem bánom, de utólag azt mondom, h akár még várhattam is vna nem lett vna semmi. De ha úgy érzed akarod, csináld, csak húzz gumit, és csippentsétek össze a végét felhúzáskor, nehogy holnap után azt kérdezd mit csinálj ha kiszakadt a gumi. Jó szórakozást :)
2011. máj. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Nézd, nem ismerünk téged, csak te tudod. Én biztosan belemennék már ennyi idősen, mert sokkal érettebb vagyok az átlagnál, ellenben a szüleid nem tudom milyen lelkesedéssel fogadnáék...
2011. máj. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
Ha oltod a segítőket,és magadban már eldöntötted,hogy megdugatod magad,akkor mit rinyálsz és érvelsz itt? Igen,korai 15 évesen, még majdnem gyerek vagy. Ez privát vélemény, meg úgy látom, többen így gondolják. Erre te magyarázkodsz,meg lázadsz. Akkor ne kérdezd meg hanem tedd meg.
2011. máj. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%
Korai, millió ilyen kérdés van, milliószor le lett írva kevesebb abortusz lenne, ha a tinik legalább 18 éves korukig lakatot tudnának tenni a ......... (nem a szájukra). 3 hónap meg mi semmi, te már 3 hó után tudod, hogy ő az aki megérdemli vele lesz hosszútávú kapcsolatod? Vagy 18 éves korodra már szeretnél 5-6 pasinál tartani? Mert, ha ez az életcélod oké, de aztán ne anyucinak sírjál, ha nőgyógyászhoz kell menni, vagy véletlen becsúszik a gyerek. Szánalmas, hogy 15 évesen ennyire nem tudjátok magatokat más dologgal lekötni, és már kívül belül annyira ismeritek egymást, hogy muszáj szexelni. Remélem nem ilyen lányom lesz, nagyot csalódnék benne.
2011. máj. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Remélem semmilyen lányod nem lesz mert pont az ilyen begyepesedetteknek szokott olyan lányuk lenni aki kimászik az ablakon, elmegy bulizni és fűvel-fával kefél. De tényleg. Nekem a volt gimis osztálytársaim közül azoknak volt elzüllött gyerekük akik ilyen szemléletet vallanak, mert nem lehet velük megbeszélni semmit...
2011. máj. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok begyepesedett attól még, hogy nem szeretném, hogy ribi legyen majd a lányomból. Nekem tinikoromban eszembe se jutott, hogy szexeljek vagy hasonlók, anyámék teljesen normálisan neveltek, annyit engedtek, amennyit kellet is, és nem lettem sem züllött se semmi, de ez nem hiszem, hogy ide tartozik, nem engem kéne kioktatni, hanem a kérdésre válaszolni, nem én kértem tanácsot.
2011. máj. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!