Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hulyeseg lenne? (tobbi lent)

Hulyeseg lenne? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Több mint egy éve eggyütt vagyunk a barátommal, és nagyon szeretjük egymast.én 15 éves vagyok, ő pedig 22...Tudom hogy nagynak tűnik a korkülömbség, de én nagyon megbizok benne.Volt mar petting,és nemrég felvette azt a kérdest, hogy nem probálnanke ki...?...ő mar nem szűz, es nagyon tapasztaltnak látom, nagyon figyel rám, mindig ugy csinalja hogy nekem jó legyen...nem tudom mit csináljak...én nagyon szeretem őt, és megbizok benne, és valamennyire úgy is érzem hogy kész lennek rá, de a korom miatt nem tudom hogy hogy döntsek. Ő azt mondta, hogy ha nem ő akkor sem haragszik meg, mert nagyon szeret, és tudja hogy ha most még nincs is itt az idelye, hamarosann eljön....fontos lenne légyszi segítsetek..

légyszi csak komoly válaszokat:)

előre is köszönöm:)


2011. júl. 27. 12:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

hát először fejen kéne vágni téged egy helyesírási szótárral :D

azon kívül, azt csak te érzed hogy szeretnél-e lefeküdni vele. egy év alatt gondolom már kiismerted eléggé, és írtad hogy bízol benne. itt már tényleg rajtad függ, hogy akarod-e. ha biztos vagy benne hogy igen, akkor tedd meg. ha valami apró tényező miatt felmerül benned a kétely, hogy mégse kéne akkor várj még pár hónapot. lehet hogy még nem vagy érett rá. ha szeret a barátod, meg fogja érteni. esetleg anyukáddal is elbeszélgethetsz erről, meg a barátoddal is.

2011. júl. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szeret téged, ez nem kérdés. Dönts úgy, ahogy neked jó. Ha úgy érzed, hogy még nem szeretnéd akkor mondd meg neki. Ha tényleg szeret, úgy is vár...
2011. júl. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Hülyeség


Több, mint; együtt; egymást; Tudom, hogy; korkülönbség; megbízom; már; felvetette; próbálnánk-e; már; és; úgy; csinálja, hogy; megbízom; érzem, hogy; tudom, hogy; nem, ő; tudja, hogy; ideje; hamarosan; légyszíves


Leülhetsz a seggedre, egyes!

2011. júl. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:) lehet hogy mégis várok még egy kicsitt:)
2011. júl. 27. 12:50
 5/17 A kérdező kommentje:

12:49

bocsi de én nem azt kértem, hogy javítsd ki a szöveget, én csk a veleményekre vagyok kiváncsi....ebbe a témakörbe szerintem nem azert olvasnak bele, hogy a mások hibait kijavítsák, hanem hogy mindenki a saját véleményét leírja....

2011. júl. 27. 12:54
 6/17 gyíííháááá ***** válasza:
Kamuzik! Csak girincre akar vágni!
2011. júl. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Előző: grat XD Te annyira lúzer vagy, hogy egy évig koslatsz egy csaj után, akit gerincre akarsz vágni? No comment...

Egy éve együtt vagytok, bízol benne (persze, ha NEM csak te vagy naiv!), ezzel az egy év kitartással bizonyított is, szóval hajrá. Ha meg félsz, és nem érzed úgy, hogy szeretnéd, korainak tartod akkor meg várjál, mert úgy néz ki mákod van, és nem sürgetnek.

2011. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 gyíííháááá ***** válasza:
Ez az, biztasd csak.. 15 éves létére az a legnagyobb problémája, hogy lefeküdjön-e a 7 évvel idősebb barátjával?
2011. júl. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
elég beteg a csávó 21 évesen egy 14 éves kislány kell neki,ne feküdj le vele biztos hogy a szex kell,annyira lúzer,hogy nem talál párt magának a korosztályában
2011. júl. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Utolso valaszolonak uzenem h milyen ... vagy :@

En is 15/L vagyok es az en pasim is 21 eves.Oktoberben tolti a 22ot..en tegnap fekudtem le vele es nem erdekel senki velemenye mert o szeret engem es nekem is ugy csinalja hogy nekem megfelel..nem minden 21-22 eves pasi bukik a korosztalyara..a kerdest feltevo lany is csak szereti a tapasztalt fiukat..nem all ossze egy 14 evessel hogy ugyetlenkeggyen.. ;) es ha nagyon szereted,es mind a 2en felkeszultetek akkor csak hajra :D

2011. júl. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!