Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a véleményetek? Tobbi lent

Mi a véleményetek? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Van egy barátom (fiu)15 éves aki most vesztette el a szuzességéet egy k*rvával es mindig mongya hogy mien jovolt.Szerintem azzal kéne elveszteni akit szeretunk is. Ti hogy vagytok ezzel? Voltatok hasonlo helyzetben?
2011. máj. 29. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
A szüzességet szerelemben kell elveszteni, annak aki egy r*bancal veszti el annak csak gratulálni tudok, hogy az első együttlétét egy ilyennel b*szta el.
2011. máj. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
főleg 15 évesen. gratulálok szívből neki.
2011. máj. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én is egyet ertek veletek. Nem értem az iet. Lehet azért mer elég csunya a srác es meg nemvolt baratnoje
2011. máj. 29. 11:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Grat a barátodnak, nagy arc lehet. -.-"
2011. máj. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

akkor meg ? megvan a válaszod. azt hiszi hogy sosem lesz barátnője, és nem is lesz ha ronda.


jól tette. én is azt csináltam volna.


mit érdekel amúgy téged hogy mit csinált haverod?


menj te is k*rvázni ha ennyire érdekel.

2011. máj. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az utolsonak- nem megyek k*rvázni mert van barátnom akit szeretek ... simán csak erdekel más véleménye is
2011. máj. 29. 11:19
 7/7 anonim ***** válasza:
15 évesen "kicsit" elhamarkodta. Én lassan 25 évesen már néha fontolgatom h fizetni kéne érte, de ez azért más helyzet....
2011. máj. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!