Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ennek így kell lennie?

Ennek így kell lennie?

Figyelt kérdés

Most vesztettem el a szüzességemet, és késik! Persze, gumival csináltuk. Ez normális, hogy az első után késik?


18/L


2011. júl. 22. 15:26
 1/8 anonim válasza:

Nos, én nem vagyok lány, de az hogy késik lehet tudtommal attól is, hogy stresszelsz rajta. Az agy sok mindenre képes. Ha egy két nap, akkor én még nem aggódnék, de persze ez csak egy fiú véleménye.


19/f

2011. júl. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tesztet biztos ami biztos. Nem törvényszerű hogy első után késnie kéne. nekem nem késett. 21L
2011. júl. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval. Én is nagyon stresszeltem utána és az tudja befolyásolni a dolgokat. Ha nagyon félsz emiatt csinálj egy tesztet és akkor megnyugodhatsz, de nem hiszem, hogy probléma lenne.
2011. júl. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ducky07 válasza:

A szüzesség elvesztése összekezavarhatja kicsit a testedet! Ne aggódj! Meg fog jönni! De egyet értek az előttem szólókkal! Ne stresszelj rajta, próbáld meg elterelni a figyelmed! Amúgy az alkoholtól hamarabb megjön ( legalább is nálam ha mondjuk másnap délelőttre várom és előtte este iszok akkor megjön még este! De lehet ez csak véletlen! De nem veszíthetsz semmit ha kipróbálod :)

19/L

2011. júl. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ami késik nem múlik.....
2011. júl. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne stresszel, minél tovább idegeskedsz, annál később fog megjönni. Nyugi.

Egyébként dícsérlek, hogy védekeztetek, ma már kevés fiatal teszi meg, és külön jutalompont a korodért.... :))))

2011. júl. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tesztet felesleges venned, mert védekeztetek. Teljesen normális, hogy késik picit.
2011. júl. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hormonok.
2011. júl. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!