Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell ennek így lennie?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ennek így lennie? Miért nem jó akkor amikor megvan? ://

Figyelt kérdés

Ha megismerek egy srácot, és megtetszik, akkor ugye elkezdek vele flörtölni, h ha én is tetszem neki akk viszonozza...ugye ez alap

de miért van az, h ahogy megszerzem a srácot ( ha kell 1 évig is küzdök érte ), bármennyire is szerelmes vagyok belé, nem bírom mellette és kilépek a kapcsolatból, és ez mindig így van :/ és ezzel teljesen összetöröm a szívét, és mikor már nincs mellettem megint elkezd hiányozni, de már nem merem újrakezdeni, mert tudom h ugyan az lesz mint az előbb :(

már félek belemenni egy kapcsolatba, mert max 1- vagy 2 hónapig bírom és tovább már nem...

már mondták h egyszer nagyott fogok koppanni, de nem tehetek róla, mert nem érzem jól magam, azt érzem, h muszáj ottlennem, és nem csak azért vagyok mellette, mert szeretem :'(

kérlek segítsetek :/


2011. júl. 22. 02:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem, ha tényleg szerelmes lennél valakibe eszedbe se jutna otthagyni
2011. júl. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
18/L
2011. júl. 22. 02:17
 3/11 A kérdező kommentje:

de tudom, h szeretem, mert amíg együtt vagyunk érzem, h bármit képes lennék megtenni érte...

meg amikor szakítunk, akkor az a szenvedés :((

2011. júl. 22. 02:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Benne van a véredbe a ribancság.Ez népbetegség a fiatal lányok között.Ha nem változtatsz rajta súlyos következményei lesznek mondjuk olyan 15 év múlva.Mert egyedül fogsz maradni!
2011. júl. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
kössz, ezzel igazán sokat segítettél... ://
2011. aug. 2. 01:05
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele. 1 hónap után már azon gondolkoztam hogy milyen ésszerű indokkal szakítsak hogy ne nézzenek hülyének. Emberfüggő. Van aki éveket tud olyan mellett élni akiről tudja hogy nem szereti, vagy valami nem igaz. Te nem, és én sem.

U.i.: Most már boldog párkapcsolatban élek lassan 1 éve:)

2011. aug. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kis éretlen butuska fruska vagy, azért:)


Amit te érzel az nem szerelem, hanem kapcsolatfüggőség. sajnos nagyon sok lány van ebben az állapotban napjainkban. A barátjukat egyfajta "érzelmi kályhának" használják, akihez hozzábújnak, ha "hideg" van, de ezen kívül nem foglalkoznak vele, csak a saját boldogságuk keresésére használják fel őket. Aztán amikor úgy érzik, elég boldogok-vagy inkább rájönnek, mégha nem is vallják be, hogy nem ez hiányzott a boldogsághoz- otthagyják őket. persze aztán rájönnek, hogy nem is olyan könnyű találni mást, nekik meg hiányzik a törődés, ne adj isten a szex, így újból kihasználják az adott lehetőséget. Viszont te egy fokkal jobb vagy, mivel te legalább nem mész vissza hozzá újból, hogy újra összetörd a szívét.

2011. aug. 4. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

07-22 09:12 Teljesen egyetértek veled, kedves kérdező valóban benne van a véredben a ribancság és amit te éreztél az biztos, hogy nem szerelm volt...Magadon kéne változtatnod és nem a gép előtt várni, hogy megmondják, hogy hogyan és mit...Nézzél magadba és változtass magadon, vagy menj el ribancnak...Ez a két lehetőség van :)

14/F

2011. aug. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó jól kifejtette ezt... Én szánalommal nézek az ilyen emberekre, legyen nö vagy férfi...
2011. aug. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ma 03:42-asra gondoltam utolsóként és nem a 14/F kisfiúra :)
2011. aug. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!