Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek nem fordítva kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek nem fordítva kellene lennie?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátom,én akkor is most is nagyon szerelmes voltam/vagyok belé. Már hónapok teltek el a szakítás óta, mindvégig szörnyű volt, viszont ahogy telik az idő, egyre jobban hiányzik. Azt mondják, hogy az idő majd segít, de nekem nem, csak rontja a dolgokat. Nekem Ő volt az igazi.
2011. márc. 26. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát igen , ha ő is szeretne akkor hiányoznál neki :S

de ezek szerint igazán sosem volt beléd szerelmes.:S

2011. márc. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Moszuke ***** válasza:
hát az idő mindig segít.. de a te fejedben dől el, hogy mikor engeded, hogy segítsen.
2011. márc. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

a mi helyzetünk is ilyen volt. fél évig voltunk külön, majd találkoztunk, és lassan megint egy éve vagyunk együtt.

ne add fel, de addig azért élj! :)

2011. márc. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De. Fordítva kéne lenni. Próbálj többet társaságba menni, új barátokat, új társat keresni. Sok sikert.
2011. márc. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságként, meddig voltatok együtt?
2011. márc. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
1 évig voltunk együtt. :) Köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 27. 11:03
 7/10 AndiBandi93 ***** válasza:

Mikor velem szakított a volt barátom én is rettenetesen éreztem magam. Mosolyogni se tudtam. Végül pár hét múlva úgy döntöttem hogy keresek valakit, aki enyhítheti a fájdalmam. Jó, önző dolognak hangozhat ez, de mentségemre legyen hogy kész voltam újra szerelmes és hűséges lenni, bebeszéltem magamnak hogy neki már nem kellek úgyse, tovább kell lépnem. És így utólag örülök hogy szakított velem - helyette egy sokkal rendesebb srácra találtam :) Imádom. Csakhogy értsétek: előző pasimmal 3 hónapig tartott, a mostanival még mindig együtt vagyok lassan egy éve és még mindig fülig szerelmesek vagyunk :)


Tanulság: próbálj keresni egy új pasit, aki eltünteti a fájdalmat, s helyébe szeretetet ad :)

2011. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ez így nem jó !! Szerintem ha nem sikerül elfelejtened, próbáld meg csak elterelni a gondolataidat : pl.: szórakozz vagy keres valaki mást!! Összegezve amit az előbb írtam lépj tovább , még ha ez nagyon nehéz is !!
2011. márc. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha otthon ülsz és sírdogálsz, úgy nem lesz jobb. Menj társaságba, keress új hobbit, ismerkedj, stb.


Én is sokáig borzasztóan szerelmes voltam egy lányba, még azután is, hogy megcsalt (3x) és szakítottam vele. Nálam az segített, hogy hosszabb idő után találkoztunk - mikor már felszállóban volt a rózsaszín köd - és láttam, hogy igazából csak egy buta liba.:) A kiábrándulás olyan volt, mintha megvilágosodtam volna.:D

2011. márc. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondolj arra hogy mi mindent csinált veled, ami rossz volt, hogy miért szakítottatok és győzd meg magad hogy jobb lesz így!
2011. márc. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!