Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek? Hogyan mondjam el...

Mit tegyek? Hogyan mondjam el édesanyámnak?

Figyelt kérdés
15 éves múltam áprilisban és nemsokára 9 hónapja lesz, hogy járok egy sráccal. (Ő 16 éves)Mindketten szüzek vagyunk még, és most érzem magam késznek rá, hogy lefeküdjek vele (5 hónapot várt rám, és ha még lenne szükségem időre, várna.) Nagyon jó kapcsolatom van édesanyámmal, mindent megtudok vele beszélni, kiskorom óta nem okoztam neki csalódást, megbízik bennem. És eddig azt is megengedte, hogy együtt aludjunk a barátommal, mert ismeri nagyon jól, és tudja, hogy nem olyan fajta, aki kihasználja az alkalmat. De a mamám valahogy megtudta és beszélt vele, aminek hatására megtiltotta az együtt alvást - ami nekünk persze borzasztóan rosszul esett. :/ Hogyan beszéljem meg vele ezt a két dolgot?
2011. júl. 22. 07:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nekem is fura, h anyukád megengedte, hogy együttaludjatok. őszintén szólva nekem az durvább, mintha szimplán dugnátok. egyébként meg oldjátok meg a szexet, te se beszéled meg anyukáddal h mikor szexeltek utoljára apukáddal. am én is 15 vagyok, nem rég vesztettem el egy 1 éves kapcsolatban a szüzességem. vannak barátaim, 4.5 az átlagom, és a szüleimmel nagyon jó a kapcsolatom. nem bulizok sokat, nem iszok. de van nemi életem...
2011. júl. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Beszéld meg anyuddal biztos meg engedi!

Nagyon jo a kapcsolatod anyuddal és a barátoddal is szerintem meg értik

15/L

2011. júl. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább örülhetnél annak, h 15 éves létedre az anyukád megengedte, h a barátod ott aludjon nálad. Semmi okod nincs felháborodni a nagymamádra, mert teljesen igaza van! 15 éves kor az még gyerek,még ha sokan azt mondják, h "senkinek semmi köze, h mit csinál". +Gondolj bele, ha már a barátoddal ennyi idősen ennyi mindent "átéltetek", együtt alvás stb. akkor a későbbiek folyamán milyen érdekesség lesz a kapcsolataidban?! Semmi,mert már minden meg volt 15 évesen. :)
2011. júl. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Tri-nna válasza:
Ahogy leirtaad az anyukáád megértő veled meg mindeen..akkor mond el neki h mit érzel a fiu iránt meg minden..megfogja érteni
2011. aug. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!