Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek? Hogyan mondjam el...

Mit tegyek? Hogyan mondjam el édesanyámnak?

Figyelt kérdés
15 éves múltam áprilisban és nemsokára 9 hónapja lesz, hogy járok egy sráccal. (Ő 16 éves)Mindketten szüzek vagyunk még, és most érzem magam késznek rá, hogy lefeküdjek vele (5 hónapot várt rám, és ha még lenne szükségem időre, várna.) Nagyon jó kapcsolatom van édesanyámmal, mindent megtudok vele beszélni, kiskorom óta nem okoztam neki csalódást, megbízik bennem. És eddig azt is megengedte, hogy együtt aludjunk a barátommal, mert ismeri nagyon jól, és tudja, hogy nem olyan fajta, aki kihasználja az alkalmat. De a mamám valahogy megtudta és beszélt vele, aminek hatására megtiltotta az együtt alvást - ami nekünk persze borzasztóan rosszul esett. :/ Hogyan beszéljem meg vele ezt a két dolgot?
2011. júl. 22. 07:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
"Anyu ne hallgass a vén hülyére, nem leszek terhes nyugodj meg, és ezt elmondhatod az öregasszonynak is."
2011. júl. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Én azt mondtam annó anyámnak,hogy úgy is szexelni fogunk ha máshogy nem titokban,ezért ne tiltsa meg.Megértette,hogy jobb ha úgy csináljuk,hogy nem kell titkolóznunk előtte.
2011. júl. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Azt mond el, hogy van párod és nem a nemi életed. Ha kérdezi úgy is hazudni fogsz, ha meg nem akkor anyukád igaz nem tud mit tenni, de te mit szólnál az ő helyébe?
2011. júl. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
21%
Előbb utóbb úgyis ráfog jönni hogy igazatok van :) beszéld meg vele hogy egyszer úgyis el kell vesztened és már nem vagy fiatal a barátodat pedig nagyon szereted
2011. júl. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
55%
méghogy nem fiatal! 15 éves te barom inkább a sulival foglakozzon még!
2011. júl. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Tudom ki vagy:))

tudom mennyire szeretitek egymást,de nehéz lesz anyukádnak megértenie hogy ez már jóval komolyabb...először kérdezd meg tőle hogy miért tiltotta meg és hogy mitől fél,beszélgess el vele nyugodt körülmények között,és győzd meg hogy nincs mitől tartania,hisz még nem a következő hétvégén fogtok lefeküdni:)

2011. júl. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
szerintem inkább tanulj 15 évesen....nagyon jó lesz, 15 évesen már nem leszel szűz, de még 23 évesen sem fogsz leérettségizni azt garantálom, hogy ha a suli helyett ilyenekkel foglalkozol. gratulálok, hogy ez a legnagyobb problémád 15 évesen...kis csitri -.-
2011. júl. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Én is 15 éves vagyok, én 7 hónapja vesztettem el, azóta is együtt vagyok a barátommal és 4,2 lett az átlagom. Én tisztában vagyok vele hogy a tanulás előrébb van mint a szex. Nemtudom mit kell botránkozni, ha valakinek ennyi idősen nemi élete van rögtön egy hülye kis csitri akinek sose lesz érettségije? Előítéletes bunkók vannak itt..
2011. júl. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 THE MIZ... válasza:
63%
attól hogy ilyenen gondolkozik nem kéne csitrizni,szíve joga meg tenni ha készen áll rá..ha meg akarja tenni meg teszi nem kéne illetlen szavakkal jellemezni egy olyan embert akit nem is ismersz...
2011. júl. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
5%
15 évesen ne a lepedőt gyűrjed és elég szégyen hogy az édesanyád megengedte már neked ilyenkorban hogy fiúval aludj!!15 évesen!! Az ilyen szülő nem mondom hova való komolyan felháborító ez a mai világ tudod a korai szex ártalmas ettől kapod majd a méhnyakrákot hiszen rendesen 15 éves GYEREKEK szexelni sem tudnak mármint biztonságosan!!!Inkább tanulj hogy ne majd 1 k..rva váljon belőled!
2011. júl. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!