Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit mondjak még neki, hogy...

Mit mondjak még neki, hogy hagyjon ezzel a baromsággal?

Figyelt kérdés

Egyszer már volt itt egy kérdésem, hogy mit lehetne mondani egy középkorú hapinak, aki megtudta, hogy 21 évesen még szűz vagyok. Írtatok jó tanácsokat, amit meg is fogadtam és szépen elmondtam neki, hogy fejezze be a "viccelősét", mert én erre egyszerűen nem vagyok vevő.


Erre pénteken, amikor edzés volt (lovas) és megdicsért, hogy ügyes vagyok, hozzá tette :"lobogjon a az a szűzhártya!"

Nem egyedül voltunk, hanem kb 6-an és mivel több méterre vágtáztam tőle, így kiabálva mondta. Égtem nagyon :(( Mit tudok még tenni?


Légyszi csak normális válaszokat! Így is eléggé megvisel :(


2011. júl. 12. 14:19
1 2
 11/13 anonim válasza:
91%

Pár tipp: (helyzet súlyosságától függően növekvő sorrendben)

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. júl. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
az utolsó -nem tudom mit- nem ismerem. Mi az?
2011. júl. 12. 20:02
 13/13 szamuráj válasza:

07-12 20:02

Az egy "Rucsní Protipancieroví Granát" vagyis RPG-kézi tankelhárító gránát. Hatásos az ilyen népművészeti cserépedények kiiktatásában. Hátránya: nehéz legálisan beszerezni és használata bírósági tárgyalást von maga után.


A Témához: Legyőzni szóban: Válaszként mehet pl. Inkább az, MINT annyi idős korban p-u-h-ap-ö-c-snek lenni! Hatásszünet. Te is nagyon jól tudod kiről/miről beszélek!


Még ha nincs is erről infód, azt csak Te tudod! Az alkalmazandó szöveget pedig úgy kell előadni, mintha 100%-ig meg volnál győződve, hogy igaz ÉS HOGY SOKAN HALLJÁK!!! Majd állni a sarat...


Hidd el, egy középkorú férfinak már vannak merevedési problémái, igaz nem vészesek, de biztos már előfordult vele, hogy nem tudott csőre tölteni :-)


38/F

2011. júl. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!