Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit mondjak még neki, hogy...

Mit mondjak még neki, hogy hagyjon ezzel a baromsággal?

Figyelt kérdés

Egyszer már volt itt egy kérdésem, hogy mit lehetne mondani egy középkorú hapinak, aki megtudta, hogy 21 évesen még szűz vagyok. Írtatok jó tanácsokat, amit meg is fogadtam és szépen elmondtam neki, hogy fejezze be a "viccelősét", mert én erre egyszerűen nem vagyok vevő.


Erre pénteken, amikor edzés volt (lovas) és megdicsért, hogy ügyes vagyok, hozzá tette :"lobogjon a az a szűzhártya!"

Nem egyedül voltunk, hanem kb 6-an és mivel több méterre vágtáztam tőle, így kiabálva mondta. Égtem nagyon :(( Mit tudok még tenni?


Légyszi csak normális válaszokat! Így is eléggé megvisel :(


2011. júl. 12. 14:19
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Ne hívd el sehova magaddal.Akkor nem tud kellemetlen helyzetbe hozni.És ne tartsd vele a kapcsolatot.
2011. júl. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld el kurvha messzire.
2011. júl. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Bocs, de melyik volt az a kérdés? Így nem egészen értem a szitut.
2011. júl. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Lobogjon az a szűzhártya:D:D


Jelentsd fel a rendőrségen zaklatásért.

2011. júl. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2011. júl. 12. 14:30
 6/13 Szvetee válasza:
100%
Hazudd neki, hogy lefeküdtél valakivel és már nem vagy szűz. Vagy küld el a francba. Egyébként szerintem meg akar dugni, különben nem szivatna ezzel.
2011. júl. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy legalábbis fenyegesd meg, hogy feljelented zaklatásért.
2011. júl. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
28%

Ugyan már nő vagy!


Nem kell hazudnod, hogy már nem vagy szűz, meg hasonlók.


Egyáltalán mi a francért, terelsz ki ennyire intim dolgot?

Ezzel akartál felvágni, vagy mi?

Én nem értem a nőket, olyan naivat, és néha olyan dolgokat is megtesznek, amitől elszáll az agyam.

Gondolkozz néha logikusan, ne az ösztöneidre, meg az érzelmeidre hallgas.

Egyszerűen logikusan.

Most ebben a helyzetben az érzelmeidre hallgattál, amikor kiterelted neki ezt a dolgot, ez nem szabad!

Ne nyílj meg egy ilyen férfi előtt!

Ha látod a legkisebb jelét, hogy húzza a száját, a szemébe nézel, akkor ne mondj semmi olyat amit felhasználhat ellened!


Egyszerűen elvezi a chávó, hogy ez ciki neked, gondolom elpirultál egy kicsit, és rosszul reagáltad le a dolgot.


Figyel, minden attól függ, hogy te hogyan reagálod le ezt az egészet.

Én ha nő voltnék, helyedben ilyesmit tennék.

Egy férfit kétféle háromféle képpen lehet megfogni.

Egy legyőződ szóban, de ez hát úgye kilőve.

Bár ha ezt választod, akkor nyugodtan lassan mond, hogy "és akkor mi van?", "legalább nem vagyok k×rv×, aki ilyen ütödött alakokkal lefekszik mint te!".

A második lehetőség, fizikailag, bele vered az eszébe, hogy ez nem helyén való.

Harmadik, megzsarolod valamivel, fogást keresel rajta.

2011. júl. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Bár belegondolva a legegyszerűbb és legjobb megoldás, ahogy a többiek is mondták:

"Jelentsd fel a rendőrségen zaklatásért."


Előző voltam.

2011. júl. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

(Utolsó, a másik kérdésnél le van írva a kommentek között, hogy a kérdező barátnője világosította fel a tisztelt urat a helyzetről. )


A pasas meg egy bunkó, ha ezzel viccelődik, ő nyilván rém humorosnak tartja, nekem családtag volt ilyen, rohadtul idegesítő tud lenni.

Egyenes, határozott tényközléssel meg kell próbálni leállítani, vagy pedig tiplizni kell, akár ad nyári melót, akár nem.

2011. júl. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!