Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmondjam hogy szűz vagyok?

Elmondjam hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Az eddigi tapasztalataim azok voltak, hogy sok fiúnak tetszek.. aranyosnak gondolnak, sokat flörtölnek velem. De kábé ennyi. Aranyos vagyok.

Valahogy mindig rossz helyen kerestem..

Nem magyarázkodni jöttem ide hogy mért vagyok még mindig szűz..

De rossz hogy ez által másképp tekintenek rám és az iskolában is ciki ha szűz valaki.

16 éves koromtól kezdett el jobban érdekelni a szex.

Persze elötte masztiztam, egész kicsi korom óta de akkor nemtudtam mi az csak hogy jó érzés :)

Az a probémám hogy összejövök egy sráccal minden jól megy, aztán meg mondom neki hogy szűz vagyok, és ledöbben ezen csodálkozik... És jön a szöveg hogy áhh nem probéma. Aztán 1 hét mulva elhagy..


Már annyira rossz érzés volt hogy senkivel se siekrül hosszú kapcsolatom. Pedig én tudnék szeretni. (Eddig a leghosszabb 2 hónap volt.. az is az első barátom de fiatalok voltunk én 13 szóval természetesnek tartottam hogy nekünk nem kell még szexelnünk.)

És arra jutottam hogy kezdtem ugy érezni hogy velem van a baj, kezdtem átmenni "k..rvába". (ezt úgy értelmezem hogy kiakartam mutatni hogy én is vágyok a szexre nem vagyok prűd, eljártam bulizni, (nem tiszteltem magam a szüzességem miatt, inkább olyan átokként tekintettem rá..) elején még élveztem de aztán egyre messzire mentem.. így lett néhány problémám ami által elvesztettem a legjobb barátomat, pedig olyan voltam neki mint egy hugi.. Ez segített abba hogy elgondolkozzak. Csalódtak bennem. Nem bántam meg hogy ezek megtörténtek, elég rossz volt az az időszakom, sokáig tartott visszacsinálnom az egészet, hogy ne egy iszákos k..vának tekintsenek.


Most minden rendben végre visszasikerült szereznem a "hírnevemet". És nem egy könnyű vérű lánynak gondolnak..



Most van egy srác, végre úgyérzem hogy ő az igazi. Én is tetszek neki, és már régóta láttam rajta hogy velem olyan máshogy viselkedik, de volt barátnője, ezért nem érdekelt. Munkahelyen egyre többszőr kereste a társaságomat, és kollégáim észrevették hogy van vmi. Megis kérdezték őt, hogy megvan még a barátnőd. és akkor mondta hogy 3 hónapja nincs. Aztán egyre többet beszéltünk...:) Nagyon megszerettem...


Van bennem egy kis félsz... Egyszerűen már nem tudom megmondani h szűz vagyok, mert annyian visszautasítottak ezért.. Nem akarom tartogatni se. Egyáltalán nem a szextől félek, csak attól hogy a tapasztalatlanságom miatt elhagynak még mielött elkezdődött volna a kapcsolat...

18L


2011. júl. 2. 00:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen mond el ,ez egy pasit általában nem ijeszt meg sőt.. Illetve úgyis kiderül ,ráadásul neked is elég rossz élmény lehet az első és ez nem fog pozitívan rögzülni.
2011. júl. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

Figyelj, ha rékérdez mindenképpen mond el neki az igazat. De amugy nem muszáj rögtön az elején azzal kezdeni, hogy "figyu én még szűz vagyook!"

Miután megtudta, hogy az vagy és ezért ott hagy hát hadd menjen! Nem is érdemelt volna meg. Ha meg kitart melletted így is, akkor tudd, hogy neki nyugodtan odaadhatod!

Remélem összejün és nem egy bunkót fogtál ki! Szurkolok!:D

2011. júl. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
77%
összejön*
2011. júl. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!