Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmondjam-e egy lánynak,...

Zenon kérdése:

Elmondjam-e egy lánynak, akivel barátok vagyunk, hogy még szűz vagyok? 22/F

Figyelt kérdés

Egyszerűen olyan hatalmas bennem a vágy,hogy szinte elveszi az eszemet.Nőhiányom van,ez az igazság.:) Van a suliban egy lány,aki kivételes,mert neki olyan dolgokat is el tudok mondani,amit más lányokkal és férfitársaimmal kizárt volna megbeszélni.Ő az én lelki szemetesládám.:)

Neki van barátja,boldog kapcsolatban él,és azonkívül,hogy kölcsönös a szimpátia,nincs másról szó.De vajon mit szólna,ha bevallanám neki a tényt,nem bírom tovább,inkább keresek egy prostit,mert annyira zárkózott vagyok és vesztes,hogy kizárt,belátható időn belül elveszítsem.Nem kapcsolatról beszélek,hanem a ketyegő biológiai órámról.

Ítéljetek el,de én d*gni akarok,méghozzá hamarosan!


2010. nov. 26. 01:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én nem ítéllek el, férfi vagy és kész.
2010. nov. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szintem ne mond el neki nekem van egy hasonló "barátnőm" elmeséltem neki h 3 éve egyedülálló vagyok (sajna szűz is de ezt nem tudja) azóta úgy beszél velem mint valami leprással

az h prostihoz mész szerintem nincs benne semmi rossz én is arra készülök viszont !soha! ne mond senkinek

22f

2010. nov. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha tényleg jó barátok vagytok és téma nálatok a szexuális élet is elmondhatod, de csak ha megbízol benne. Én a szerelmemmel veszítettem el a szüzességem fél éve bár mondjuk én lány vagyok és nem akartam csak azért, hogy elmondhassam már nem vagyok szűz.

23/L

2010. nov. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Persze, mondd csak. Meg azt is, hogy milyen volt ma a székleted.
2010. nov. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Miért ne mondanád el neki...? Ha egyszer úgyis a barátod.
2010. nov. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ne mond inkabb. a prostit jo otletnek tartom. 18 f
2010. nov. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha elmész, ne mondd el! Viszont ha nem vagy nagyon csúnya, akkor így is simán van esélyed elveszíteni a szüzességedet, prosti nélkül is.
2010. nov. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Szerintem ne menj prostihoz ....19éves vagyok lány és szűz nagyon sokan piszkáltak vele mivel pomponlány vagyok és azok ízig vérig ribik .nem 1xmegtehettem volna hogy lefekszek a körülöttem lebzselőkkel ...de az nem az igazi ..

gondolj bele hogy találsz egy lányt aki kedves szép és szeret téged ha eljuttok a szexig ő másképp érint téged

érezni fogod minden érintésében a szeretetet a vágyat ....

ha elmész egy prostihoz ebből kimaradsz ő pénzért lefekszik veled ....de minden pasinak azt adja ,amíg a barátnőd érezteti veled azt hogy különleges vagy.

de ez csak az én véleményem.sok sikert kívánok neked.

2010. nov. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 errre ***** válasza:

prosti?

majd ez marad meg az emlékeid közt, hogy egy rossz koszos k.val voltál?oké..

2010. nov. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 asdface válasza:
van olyan lány aki értékeli azt hogy nem feküdsz le füvel fával én is 22 vagyok és a bnöm nagyon nagyon értékelte hogy ö volt nekem az elsö ;)
2010. nov. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!