Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmondjam-e egy lánynak,...

Zenon kérdése:

Elmondjam-e egy lánynak, akivel barátok vagyunk, hogy még szűz vagyok? 22/F

Figyelt kérdés

Egyszerűen olyan hatalmas bennem a vágy,hogy szinte elveszi az eszemet.Nőhiányom van,ez az igazság.:) Van a suliban egy lány,aki kivételes,mert neki olyan dolgokat is el tudok mondani,amit más lányokkal és férfitársaimmal kizárt volna megbeszélni.Ő az én lelki szemetesládám.:)

Neki van barátja,boldog kapcsolatban él,és azonkívül,hogy kölcsönös a szimpátia,nincs másról szó.De vajon mit szólna,ha bevallanám neki a tényt,nem bírom tovább,inkább keresek egy prostit,mert annyira zárkózott vagyok és vesztes,hogy kizárt,belátható időn belül elveszítsem.Nem kapcsolatról beszélek,hanem a ketyegő biológiai órámról.

Ítéljetek el,de én d*gni akarok,méghozzá hamarosan!


2010. nov. 26. 01:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nem értem, miért kéne elmondanod neki....gondolod, hogy azt válaszolja majd: én segítek rajtad ? :D :D


figyelj, szerezz egy csajt.a prostit felejtsd el, érzelmektől mentesek....5 perc alatt végezni fog veled, elkér egy csomó lóvét, azt elküld haza...

de egy barátnővel ez teljesen más, főleg ha még szereted is.


társkeresőt ajánlom, komolyan

2010. nov. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom,ha igazi barátod,akkor elmondhatod neki,meg fog érteni,bár nem tudom mitől lessz ez jó neked,de szerintem mond el neki,ha megbizol benne.Nekem is van egy barátom,aki szintén szüz és abszolut megértem :)
2010. dec. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!