Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmondjam neki, hogy szűz...

Elmondjam neki, hogy szűz vagyok, vagy ne?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 hete járunk, és úgy érzem, készen állok a szexre. Ő imád szeretkezni, ez nem titok, egy-két, sőt több lánnyal lefeküdt már, rólam viszont nem tudja, hogy szűz vagyok. Egyenesen azt hiszi, hogy több fiúval is volt már dolgom. Elmondjam neki, vagy megtörténhet a dolog, és utána vagy rájön vagy nem?

Előre köszönöm az értelmes válaszokat! :]

17/L


2011. febr. 18. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1 hét után készen állsz? az igen...

am ha ő ennyi csajjal volt már, lehet, hogy csak ki akar használni...

(velem ugyanez volt. cuki srác, tapasztalt (jó, én nem voltam szűz) 1 hete járunk, megígéri, hogy nem hagy el, lefekszem vele -> 1 hét múlva kidob. (azért még egyszer meghúzott. :]..))


amúgy mindenképp mondd el.

17/L

2011. febr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%
Hát oersze, hogy észre veszi:) Annyit tudsz esetleg csinálni, ha felszakítod magadnak akkor nem fog vérezni amikor oda kerül a sor és akkor nehezebben jön rá. De jobb ezt elmondani, mint tagadni.
2011. febr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem a kínok éjszakáját akarod átélni a saját érdekedben jobban teszed, ha megmondod neki.

Ahova más lánynak simán tövig becsusszan, és lehet nyomni ezerrel, azt neked még finoman bekell járatni, és óvatosan hozzá kell szoktatni a dologhoz ellenkező esetbe ha nyomja mint egy majom, mert azthiszi lehet egy életre megutálhatod a sexet.

23/F

2011. febr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát, mindenképpen rá fog jönni, főleg ha megtörténik a dolog. tudod egy szűz lány általában vérzik az elsőnél...

A kérdés már csak az, hogy mit fog hinni rólad, hogy vajon miért hazudtál neki, és hogy egyáltalán miben másban hazudtál még...

2011. febr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el!
2011. febr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Hát igen ahogy az első leírta, ez a mai világ.
2011. febr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Hát mivel neked ez lesz az elso,azt tanácsolom,hogy várj még vele,bizonyosodj meg róla,hogy nem csak arra kellesz neki.Mond el neki az igazat,úgyis rájonne,és így legalább megadja az ideális szuzességelvesztésedet.
2011. febr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem kifejezetten vele készültem fel a szexre, hanem amúgy a szexre! :]Ismerem milyen, nem várok tőle hosszú távú kapcsolatot, de testileg vonzódom hozzá. Másik pedig, volt, hogy megujjaztam magam, nem is egyszer, és nem vérzett, nem is fájt. Magamról pedig tudom, hogy ha vele szex közben nem lenne jó, mindenképpen megmondanám neki.
2011. febr. 18. 17:13
 9/12 anonim ***** válasza:
Nah meg, ha nem mondod el neki mielőtt beteszi akkor te fogod megbánni igazán, hogy nem időben szóltál, mert akkorát fog benyomni oda, hogy a szemed is kiugrikXD De tényleg várj még és győződj meg róla, hogy ő az aki kell neked.
2011. febr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
azért az más ha magadat ujjazod.. ő mélyebben be tud nyúlni/menni
2011. febr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!