Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmondjam neki, hogy szűz...

Elmondjam neki, hogy szűz vagyok, vagy ne?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 hete járunk, és úgy érzem, készen állok a szexre. Ő imád szeretkezni, ez nem titok, egy-két, sőt több lánnyal lefeküdt már, rólam viszont nem tudja, hogy szűz vagyok. Egyenesen azt hiszi, hogy több fiúval is volt már dolgom. Elmondjam neki, vagy megtörténhet a dolog, és utána vagy rájön vagy nem?

Előre köszönöm az értelmes válaszokat! :]

17/L


2011. febr. 18. 17:06
1 2
 11/12 anonim válasza:
55%

Amikor én lefeküdtem a barátommal azt hitte, hogy már nem vagyok szűz. Én ugyan ezt hittem róla. Aztán megtörtént (egyébként nem fájt, nem vérzett meg semmi, meg is lepődtem...) és után egy kis idővel mondta el, h. igazából én voltam neki az első:) Én pedig rá vagy 2 évre mondtam el neki :D Egyszerűen nem mertük elmondani a másiknak, annyira olyan környezetből jöttünk ahol az a menő, ha már 14-15 évesen szexel valaki. De visszagondolva nagy butaság volt, nyugodtan elmondhattam volna neki. Mondjuk ha te nem tervezel hosszú távra akkor nem biztos, hogy muszáj elmondani neki, egyszerűen csak mondj annyit, h. te a lassú tempót szereted és kész ;)

De ha vérezni fogsz akkor érdekes a szitu...

Na m1.

2011. febr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :]
2011. febr. 18. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!