Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy értessen meg vele finoman?

Narwik kérdése:

Hogy értessen meg vele finoman?

Figyelt kérdés
Hogy magyarázzam el egy pasinak,hogy nem akarok lefeküdni vele óvszer és minden egyén védekezési mód nélkül?Miért ilyen felelőtlenek egyesek?Ráadásul szűz vagyok még,és nem akarom egy életre tönkrevágni magam néhány percnyi élvezetért...ő meg húzza a száját,ha előjön a "óvszer-nélkül-semmit" dolog,mert hogy neki kényelmetlen,lelankad stb stb...
2011. jún. 30. 13:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"naptármódszer meg biztositja, h nincs termékeny napjaiban"


Nem tudom arról hallottál -e, hogy egy kiadósabb orgazmus is kiválthat ovulációt?

2011. jún. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
Ha szeret akkor nem fogja érdekelni h kényelmetlen e-? v nem! :/
2011. jún. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
31%
igen, hallottam róla. de valamennyi kockázatot be kell vállalnom.. te meg nem tudom, olvastad-e, de nem csak naptármódszerrel védekezek.
2011. jún. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
A betegségek miatt feltétlen óvszer!
2011. jún. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Tény, hogy férfiak nagy része nem szereti. Ha szeretitek egymást akkor gondolkozni kell a gyógyszeren. De ha ő arra hajaz, hogy menjetek bele rögtön, nem kell védekezés mert ,,ő majd vigyáz" stb. akkor szakítás. Bocsi de elég sok ilyen van akiknek hiába magyarázol, rávesznek és terhes maradsz. És nyugi ha baj van, nem ő fog kihúzni belőle. Szóval helyesen teszed, hogy nem mész bele így, ne hagyd, hogy manipuláljanak.
2011. júl. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam,hogy ezek szerint jogos a felháborodásom :S De ennyit tényleg nem ér az egész..
2011. júl. 1. 15:53
 17/17 anonim válasza:
Mondd neki, hogy oké de ha terhes leszel megtartod. Ettől fogadjuk jobban lelankad neki mint az óvszertől...
2011. júl. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!