Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy értessen meg vele finoman?

Narwik kérdése:

Hogy értessen meg vele finoman?

Figyelt kérdés
Hogy magyarázzam el egy pasinak,hogy nem akarok lefeküdni vele óvszer és minden egyén védekezési mód nélkül?Miért ilyen felelőtlenek egyesek?Ráadásul szűz vagyok még,és nem akarom egy életre tönkrevágni magam néhány percnyi élvezetért...ő meg húzza a száját,ha előjön a "óvszer-nélkül-semmit" dolog,mert hogy neki kényelmetlen,lelankad stb stb...
2011. jún. 30. 13:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
van olyan, h lelankad.. de akkor van pharmatex, meg naptármódszer. ami akkor nem ajanlatos, ha a pasi még tizenéves, mert azok nem tudnak semmit kontrollálni.
2011. jún. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
márpedig az óvszer a legjobb védekezés! főleg az elsőnél! ne adj ebből lejjebb, mert nem ő lesz terhes, hanem te! ha igazán szeretne, megértené, és gondoskodna a biztonságos szexről! később jó megoldás a tabletta is, de én azt csak komolyabb kapcsolatnál kezdtem el szedni.
2011. jún. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ő is a pharmatexet javallotta,de szűzen érdekes felhelyezni a cuccot :)
2011. jún. 30. 13:08
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
jahh, igaz.. sztem először legyen ujjazás, meg minden.. az első pár alkalom legyen mindenképpen óvszerrel.. aztan el lehet hagyni. én is elhagytam.
2011. jún. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
13:08-as.. én is így vagyok ezzel,csak nem értem,hogy miért ilyen tulok néha..ebből is csak az látszik,hogy arra nem gondol,hogy mással mi lesz,csak hogy neki jó legyen :S
2011. jún. 30. 13:10
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Talán mond meg neki egyszerűen, hogy anélkül nincs szex és kész. Ez vele jár, manapság ...


Naptár módszerben, megszakított közösülésbe ne menj bele! Ezekből csak baj lehet.

2011. jún. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
15%
nem feltétlenül az van, h csak magára gondol.. de ha lelankad neki, akkor? mit csinaljon?
2011. jún. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, mennyi idősek vagytok a barátoddal, de a tinédzser fiúk többsége (biztos van kivétel) másra sem tud gondolni, mint a szex, és nincs még igazi felelősségérzés bennük... persze, ha igazán szeret, akkor félt, és meggondolja, hogy érdemes-e kockáztatni a te testedet. mert egy abortusz nem olyan vicces dolog. és igenis mondd meg neki, hogy ha ő ezt nem bírja megérteni, akkor talán keressen magának valaki mást.
2011. jún. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 napietus ***** válasza:
77%
ha ennyit nem ért meg, akkor biztos, hogy kell Neked ez a pasi? naptármódszer, ráolvasás, megszakítás, öblögetés nem védekezés, és a pharmatex is elég rizikós. amíg gyógyszert nem szedsz, óvszer a legjobb, a betegségek miatt is.
2011. jún. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%
de ha pár módszert kombinál, ugy már azért elég jó lehet. megszakitást, naptármódszert, pharmatexet. a pharmatex megöli az előváladékos spermiumokat ( már ha vannak ), a naptármódszer meg biztositja, h nincs termékeny napjaiban. magában egyik módszer se biztonságos ezek közül. azonban, ha birsz tablettát szedni, akkor szedj azt a későbbiekben!
2011. jún. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!