Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az mennyire számít gáznak ha...

Az mennyire számít gáznak ha 21 évesen szűz vagyok, még nem volt barátnőm, illetve sosem csókolóztam még?

Figyelt kérdés
Pedig állítólag jóképű srác vagyok, értelmiségi szülők gyermeke, szóval nagyon agyatlan sem lehetek elviekben. Magas vagyok, viszonylag sportos, nincs sörhasam, de nem is vagyok egy szteroidbomba. Még a farkam is jóval az átlag feletti. Mégsem jött még soha össze, változtatni akarok. Mit tegyek?
2011. jún. 21. 19:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát szerintem egyáltalán nem gáz, ha így vagy. Szerintem sok lány örülne neki, ha ilyen barátja lenne, és nem olyan, aki már "végigment" pár 100 lányon. Amúgy még én is szűz vagyok, igaz csókolózni már csókolóztam, de nem érzem gáznak:) Egyenlőre:D

Igaz, most hülyeség lenne azt írni, hogy húú, majd jön, meg ilyenek, mert ez a tipikus sablonszöveg. DE ha esetleg több helyre mész vagy valami, akkor biztos egy idő után összejön.

20/L

2011. júl. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gáz,pedig én már kiprobáltam azért ezt-azt.
2012. jan. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Várjunk ez semennyire nem számit gáznak,ugyanis a gáz egy légnemű anyag
2012. jan. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!