Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az mennyire számít gáznak ha...

Az mennyire számít gáznak ha 21 évesen szűz vagyok, még nem volt barátnőm, illetve sosem csókolóztam még?

Figyelt kérdés
Pedig állítólag jóképű srác vagyok, értelmiségi szülők gyermeke, szóval nagyon agyatlan sem lehetek elviekben. Magas vagyok, viszonylag sportos, nincs sörhasam, de nem is vagyok egy szteroidbomba. Még a farkam is jóval az átlag feletti. Mégsem jött még soha össze, változtatni akarok. Mit tegyek?
2011. jún. 21. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
semennyire nem gáz. Ne legyen pinahiányod, mert az a gáz. A szerelmet nem keresni kell, az majd magától talál rád. ;)
2011. jún. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Kezdeményezz sokat ha ezen változtatni akarsz, amúgy meg nem gáz, ha majd megdugsz egy tucat csajt meg miután először smárolsz akkor sem fogod magad többnek/ máshogy érezni magadat, szóval lényegtelen.

21f

2011. jún. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Kisugárzás... Anélkül nem ér az egész semmit, lehetsz csúnya, szép, okos, vagy buta. Kisugárzás. Az meg vagy van, vagy nincs.


Első, te nagyon falánk ember lehetsz. :)

2011. jún. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

semennyire se gáz, én 19 évesen csókolóztam először és fél évvel később vesztettem el a szüzességem, a lánnyal azóta is kapcsolatban vagyok, lassan 9 hónapja

az a +- 2 év meg nem sokat számít szerintem

régen én is úgy voltam hogy kerestem állandóan, kivel jöhetnék össze, aztán meguntam és nem sokra rá találkoztam a barátnőmmel, kitartás

20/F

2011. jún. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nincs pinahiányom, csak arra vágyok mint bárki más. Egy értelmes, szép barátnőre, akivel jó. És zavar, hogy sok ismerősömnek megadatott ez, nekem meg nem.
2011. jún. 21. 19:40
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel baj. :)

Majd rátalál a szerelem. És a lány örülni fog neked...

L/18

2011. jún. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát én 23 évesen már sokkal reménytelenebb eset vagyok. :D

F/23

2011. jún. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Van egy lány, akit már pár éve ismerek. Most 17 es fél éves. Kezdetben komolytalannak tartottam, de azóta sokat fejlődött minden tekintetben. Az utóbbi pár napban szinte csak ő jár az eszemben. Azt hiszem beleszerettem. Az előbbiek ismeretében hogyan jöhetnék össze vele, mennyire lenne ciki a szemében az előéletem?
2011. jún. 21. 20:12
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet túlértékeled magad és sokat vársz a lánytol... milyen előélet?
2011. jún. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Gyere én segítek rajtad 18 vok és lányyyyyyyyyyy
2011. jún. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!