Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek gáz, hogy 21...

Szerintetek gáz, hogy 21 évesen szűz vagyok? Soha se volt barátnőm, még nem is csókolóztam.21/f

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 18:06
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
0%
ideje lenne belehúznod;D
2010. ápr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
55%

hmmmm


kicsit érdekes mert a mai fiatalok olyan 15-16 évesen már rendszeres nemi életet élnek de nincs ebbe semmi kivetni való sztem. egyik ismerősöm 16 és még ő se smárolt de csak a hozzáállása miatt mert ha valakinek kell valami azt megszerzi csak próbálkozz a csajoknál ne a puncira menj hanem először csak szerezz egy nőt majd utánna meglátjátok mi lesz belőle

2010. ápr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
77%
öööö...ja XD.de nem baj annyira mertmég nem találtad meg az igazit :) egyszer úgy is megjön :P
2010. ápr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nem megyek én a puncira. Az az igazság, hogy félénk vagyok
2010. ápr. 10. 18:09
 5/29 anonim válasza:
27%

Hát eléggé.


Engem 15 évesen kapott el 19 éves csak, bevallom nem tudtam mi is történik, de rászoktam. Ez már nagyon régen volt de valahogy az élet mindig olyanokkal hozott eddig össze akik tudják hogy nem azért dagad mert fáj! A mostani barátnőm elég veszélyes, kicsavar este mint a citromot, és reggel képes csak azért felkelni hogy egy félóra akkor is jusson. Néha már nem nagyon van kedvem, bevallom, be mindig felpiszkál, és akkor már mi bajom lehet.

2010. ápr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
55%

Nem gáz...de ha te annak érzed akk téhy ellene vmit...:D

Am küldj képet magaról:P XD

2010. ápr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
30%

Én ismerek egy pasit, aki 32 évesen még szűz. Na az a gáz!...

... Szerintem kezdjél magaddal valamit, mert a csajok érezni fogják hogy valami nem stimmel, és menekülni fognak tőled.

2010. ápr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy valami nem stimmel. Képet meg hogy küldjek?
2010. ápr. 10. 18:27
 9/29 anonim ***** válasza:
27%
Nem gáz haver, én is így vagyok csak én 20évesen.Most kezdj el csajozni, bármennyire is nehéz!
2010. ápr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Nem gáz, ha te nem gondolod annak!!!

Am meg a te eseted sztem olyan, hogy nehezen tudsz kapcsolatokat kialakítani igaz?

Na ez ellen úgy tehetsz, hogy többet jársz társaságba, a barátaiddal szórakozni..stb.

És légy bátor a lányoknál, próbálj meg nem stresszelni, ilyenek...

És akk talán menni fog, meglátod...:)


Jah és sok sikert! 18/L


És ha kicsit, megnyugtat, akk elmondom, hogy még én sem csókolóztam...pedig nem vagyok félénk típus...

2010. ápr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!