Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek gáz, hogy 21...

Szerintetek gáz, hogy 21 évesen szűz vagyok? Soha se volt barátnőm, még nem is csókolóztam.21/f

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 18:06
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
55%
nem gáz
2010. ápr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
55%

hát hasonló vagyok én is hasonló korral :D

nálam viszont azért maradtak ki a csajok a tizenéves időszakomból, mert a középsuliba, ahová jártam csak alig pár lány járt, és így nem tudtam megszokni a lányok közelségét

de a megoldásra rájöttem, és neked is ezt tanácsolom hogy járj társaságba, vagy menj el sportolni valamit pl: futni, és meglátod idővel, ha nem is gyorsan, megismersz embereket, köztük rengeteg lányt

mindent bele, és sok sikert

2010. ápr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket
2010. ápr. 10. 18:46
 14/29 anonim ***** válasza:
55%

Olyan vagy mint bátyám :D:D:D legalább is én nem tok róla h lett volna neki vmi xD


mondjuk ha félénk vagy akk sztem nem gáz... de ne félj :) nem lesz semmi baj :):):)ha akarsz kérdezni akk privi :)


am sztem úgy lenne a gáz ha nagy menőt játszánál h casanova vagy meg minden azt közbe meg semmi


de sztem így egyáltalán nem gáz :):):): 17l

2010. ápr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 nielindi ***** válasza:
35%
valld be, WOW-ozol, és 80as paladinokrol álmodsz. igy sosem lesz csajod...
2010. ápr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
hogy a fenébe találják ki mindig, hogy paladin? Amúgy már nem pala, de az volt az első :D
2010. ápr. 10. 19:21
 17/29 A kérdező kommentje:

valaki mondta, hogy küldjek képet, tessék:


[link]


[link]

2010. ápr. 10. 19:27
 18/29 anonim ***** válasza:

nem gaz..eggyaltalan... :)


16/L (T.)


sztem valtoztathatsz kicsit az oltozekeden..

marmint vmi tapadosabb felsot vegyel fel..,marmint olyasmikbe oltozz ;) ne inget..csak tipp :)

2010. ápr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Én is az vagyok és nem érzem annak. Az a gáz, aki ebből presztizs kérdést csinál belőle. Nem mindenki egyforma, vannak eltérő emberek is.


Teljes egészében elítélem azt, ha valaki emiatt lenéz valaki mást. Vagy épp ezért próbál benne kisebbségi komplexust kialakítani. Akinek kelleni fogsz, az úgy is leszarja.


A képfeltöltés meg szerintem felesleges volt.

2010. ápr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
sztem nem gáz...de lehet a külsőddel van a gond...vagy nem tom...azért téll húzz bele:P
2010. ápr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!