Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek gáz, hogy 21...

Szerintetek gáz, hogy 21 évesen szűz vagyok? Soha se volt barátnőm, még nem is csókolóztam.21/f

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 18:06
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
szerintem helyes vagy :)
2010. ápr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Szerintem egész helyes vagy, csak az öltözködésen kellene egy kicsit változtatni. Nem azt mondom, hogy cicafiú legyél, de ne két számmal nagyobb inget hordj. Ahogy már előttem írták, kicsit feszülősebb cuccokat. Kicsit sportolsz és tök jó leszel.

19/L

2010. ápr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
20 54es vagyok, megkérdezhetem milyen magas vagy?
2010. ápr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
olyan 180 körüli (ja és cm-ben) :D
2010. ápr. 10. 23:59
 25/29 anonim válasza:
ha megkérdezted, akkor valószínűleg zavar téged, szerintem huzz bele, menj el bulizni, csókig táncolós helyen nagyon könnyű eljutni, kipróbálod rá fogsz szokni!
2010. ápr. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Nézd, én nem akarlak megbántani, de csakis te tehetsz arról, hogy 21 évesen még a csókig sem jutottál el.Ezzel nem is lenne gond, ha téged nem zavarna ennyire. Neked gáz, hogy 21 évesen nem élsz nemi életet? Ha igen, akkor tegyél ellene, ha nem, akkor biztos jól érzed így magad. Ne mást kérdezz, hogy gáz e. Magadban döntsd el, és ha neked rossz így, akkor kezdj el változtatni az életeden. Nem kell sok mindent tenned. Gondolom barátaid vannak, velük elmész bulizni. Változtass a ruhatáradon, ne a 90-es évek szerint öltözködj. Kezdj el sportolni. Nem kell edzőterembe járni, itt a jó idő, elmész futni, bicajozni. Otthon meg fekvőtámasz, felülés, stb. És máris jobban fogod érezni magad, mert kitűztél magad elé egy célt és megpróbálod azt teljesíteni. Ezzel az önbizalmad is megnő. De ha csak itt kérdezed, hogy gáz e, és mit csinálj, azzal nem mész semmire. Az a gáz, hogy tehetsz azért, hogy megváltozz, de te itt vársz segítséget. Ne "sajnáltasd" magad, hanem kezdj el dolgozni magadon, pozitívan gondolkodni. Magadat milyennek látod? El kell fogadnod magad ahhoz, hogy legyen önbizalmad. Amiket leírtam nem nagy dolgok, mégis megváltozhat az életed. Persze kitartás kell hozzá. Sok sikert!

19/L

2010. ápr. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
PUTRI
2013. jún. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Nekem is van egy ilyen ismerősöm. Szerintem ideje lenne bartnő után járkálni,itt lenne az ideje. 15/L
2013. júl. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Na és neked hogy alakult az elmúlt 13 év?
2023. dec. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!