Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Korai lenne lefeküdni vele?

Korai lenne lefeküdni vele?

Figyelt kérdés

Tegnap itt aludt a barátom,de nem volt szinte semmi,mert az én családi körülményeim kissé mások,mint az övé...

Lassan 3 hónapja vagyunk együtt,én még szűz vagyok,és hétfőn találkozunk,és nagyon szeretném ha megtörténne, ő is szeretné, de félek,hogy elbénázok valamit.

19 évesek vagyunk, várjunk még ( ő már rég nem szűz)vagy ennyi idő után mehet a dolog és nem hinne könnyen kaphatónak vagy éppen bénának ?

Köszi előre is a normális válaszokat!


2011. jún. 18. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
dugasd meg magad azt kész mit kell ennyit filózni rajta?
2011. jún. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Előzőnek igaza van, nyugodtan engedd be a répát!
2011. jún. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Attól függ, te hány éves vagy......
2011. jún. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
90%
Előző, 19 évesek :D Amúgy szerintem ha úgy érzed, hogy teljesen fel vagy rá készülve, akkor feküdjetek le. Neked kell tudnod, és nem nekünk. :)
2011. jún. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a sok. Van aki 3 hónap alatt már az összes pózon túl van és van aki több hónap után is nem fekedszik e vele. Ezt mindenki maga dönti el. Az biztos, hogy a párod már több lyukat látott mint te f*szt (szűz). Te parázol, ő meg nem.
2011. jún. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

És valóban ott van, hogy mindketten 19évesek, bocsánat, nem olvastam figyelmesen.

3hónap még nem sok, én várnék még...

2011. jún. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
79%

Minnél később adod oda magad, a pasid is annál értékesebbnek tart majd...

Végre valaki, aki nem azt kérdezi, hogy 13 évesen gáz-e hogy még szűz...

A jó pillanatra várj, amikor úgy érzed itt az ideje, ne a hónapokat, meg a napokat számold.

2011. jún. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
nem értem, mit kell ezen annyit rinyálni. 3 hónap!!!! én 2 hét után engedtem be az elsőt 18 évesen. a pasi felejtős, de azóta megnyílt előttem a szexuális szabadság. szerintem az első nem olyan nagy cucc.
2011. jún. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Te nem is értesz semmit se:)
2011. jún. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Én nem értem komolyan az embereket, nekem eszembe nem jutott, hogy mástól kérdezgessem mikor feküdjek le a barátommal. Mindig tudtam mi a helyénvaló, ha 19 évesen képtelen vagy eldönteni, vagy ennyire bizonytalan vagy akkor hagyjátok. Egyébként ezt se értem nálunk nem úgy történt meg a szex, hogy megbeszéltük, hogy nah jún 23-án akkor lefekszünk egymással. Hanem már együtt aludtunk, pettingeltünk, és egyszer csak úgy éreztük, hogy most továbblépünk, ennyi.
2011. jún. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!