Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem korai majdnem 8 honap...

Nem korai majdnem 8 honap után lefeküdni a barátommal? 17/L

Figyelt kérdés
(ja és a barátom 23 éves..na jo én már akarnám de valahol félek..tudom hülyén hangzik..de mégis valahol félek töle..de szeretném is..de félek..)
2009. ápr. 10. 15:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha félsz, akkor korai (:
2009. ápr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A numerkorszakban 8 hónap soknak tűnik. A korodhoz képest viszont azt mondom megfelelő. Nagyon jó, hogy nem történt hamarabb, bár a 23 éves barátod már biztos akarta volna.

Az hogy félsz az természetes, mivel ez vmi új. Azonban ha attól félsz, a barátodban nem bízol meg, vagy ilyesmi, akkor már nem alaptalan a félelmed.

Figyeld meg mitől félsz, csak az újdonságtól, vagy a kapcsolatban van vmi.

2009. ápr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha készen állsz rá, szeretitek egymást, ne félj, engedd el magad. Gondolj arra, hogy szerelemből milyen szép lesz. Viszont nem jó az első előtt nagyon félni, szorongni, lehet várni kell. Ezt te tudod. Kezdjétek csak pettinggel, és ha úgy gondolod ne fejezzétek be ott, hanem szex.

L, 18

2009. ápr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Félsz. Szal igen !
2009. ápr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

hát petting meg ehhez hasonlok már voltak..de ö ugy tudja hogy én még nem akarom és nem hatol belém..

amugy tény hogy ö már nagyon szeretné..de mondta hogy"addig vár ameddig kell"

szeretem..ö is..bizunk egymásban..

én se tudom mitöl félek

köszi a válaszokat :)

2009. ápr. 10. 15:20
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Valami mégsem lehet rendben,ha ennyire tartasz a dologtól.Ha nem megy, nem kell erőltetni,várjatok még.
2009. ápr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
ennyire azért nem fájdalmas,sőt ha szeretitek egymást nem is ekkora nagy dolog,hogy ennyire féljél tőle..sőt ez egy jó dolog 8 honap nagyon sok,nem kell húzni halasztani,nem vagy már annyira fiatal hidd el.
2009. ápr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jófej pasit fogtál ki! 23 évesen 8 hónapot várni! Ez igen, le a kalappal előtte! Tényleg szerethet! (Bocs, hogy nem a kérdésre válaszoltam, csak ez kikívánkozott)
2009. ápr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak a terhességtől félsz.Védekezz!!
2009. ápr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök normális hogy félsz. De nem kell, nem harap. Én is féltem anno. De nem volt olyan rossz, és csak kicsit fájt. Sok petting, és minden rendben lesz. Ha meg nem megy elsőre meg kell próbálni másodjára. Ne félj.
2009. ápr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!