Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem korai majdnem 8 honap...

Nem korai majdnem 8 honap után lefeküdni a barátommal? 17/L

Figyelt kérdés
(ja és a barátom 23 éves..na jo én már akarnám de valahol félek..tudom hülyén hangzik..de mégis valahol félek töle..de szeretném is..de félek..)
2009. ápr. 10. 15:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel feltetted ezt a kérdést, szerintem napold el a dolgot, nem kéne erőltetni. Pont, mert bizonytalan vagy. Amúgy korod beli pasit nem találtál?
2009. ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

hát..akadna..de én ugy érzem hogy koromhoz képest feljett vagyok,agyilag..remélem értitek :)

én ugy vagyok vele hogy egy lánynak hamarabb "megjön" az esze,mint 1 korombeli fiunak

de sztem nem a kor számít..hanem hogy megértsük egymást és ugy érzem ez megvan..és megértö is velem..elnézö:)

látom rajta amikor eggyütt vagyunk,hogy már nagyon kíván,de azt mondta még bírja :)

mind2nek ez eddigi leghosszabb kapcsolata :)..söt neki nem is angyon volt komoly kapcsolata..én vagyok neki az elsö:D

ám köszi a válaszokat :D

2009. ápr. 11. 10:03
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem korai szerintem :D más emberek egy hét után lefekszenek egymással és szerintem szép dolog hogy ennyit tudtok egymásra várni :D
2009. ápr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

szerintem ne görcsölj mindentől a mit nem ismerünk attól félünk egy kicsit de ez így természetes 2 hónappal ezelőtt én is ilyen dilemmában voltam "megtegyem vagy ne"

aztán elengedtem magam és rábíztam magam a barátomra nagyon odafigyelt rám és minden ugy volt ahogy nekem jól esett nem fájt és egy jó emlék maradt (16/l és 23 éves a pasim)(ma vagyunk 5 hónaposak)

2009. ápr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!