Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 3hete van 1 barátom, és...

3hete van 1 barátom, és nagyon szeretne lefeküdni velem. Én még szűz vagyok, és talán még korai is lenne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 09:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
beszélgess vele erről, mondd el neki, hogy te még nem érzed magad készen erre, szeretnél még vele várni... Biztos vagyok benne, hogy meg fogja érteni, csak meg kell vele osztani az aggályaidat!
2010. okt. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
25%

sztem add meg neki amit akar!

ha megérzi 1x a pinád szagát és még többször oda adod magad neki akkor nem fog elhagyni ha ettől félnél!

2010. okt. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
50%

Mondd neki, hogy még korai

Jöjjön vissza este.

2010. okt. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
46%

Múltkor azt írta itt valaki, van olyan lány, aki popsiba csináltatta magának előszőr, mert még nem akarta elveszíteni a szüzességét!

Sőt olyat is írtak, hogy a csaj nem szerette punciba, ezért évekig csak popsiba engedte a pasijának!

Szerinted?

:)

2010. okt. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
37%
ma 09:48: Ez tényleg így van. Popsi nagyon népszerű és kibúvó is egyben.
2010. okt. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
50%

Vagy sz0pd le.

Sokszor.

Es ne felejts el ajakapolot hasznalni, mert kirojtosodhat a szad.

2010. okt. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ha 3 hete vagytok együtt, de már kefélni szeretne, akkor csak pótlásra kellesz neki. Szerintem NE engedd magad ilyen könnyen! Hadd "küzdjön" egy kicsit. Ha nem akar? Akkor....
2010. okt. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem sem kell három hét után odaadnod magad neki. Te még bizonytalan vagy, majd akkor tegyétek meg, ha te is határozottan azt akarod. Én mostani párommal csak 1-1,5 hónap után feküdtem le, pedig nem voltam szűz. Szerintem várj még! :)

20L

2010. okt. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%
Én fiú vagyok és most mondhatjátok rám, hogy töketlen, de ha fiatal a lány és szűz, három hét után nem feküdnék le vele. Persze lefeküdnék, de még várnék. Szerintem várj,ha számítasz neki, akkor még tud várni pár hónapot is:-)
2010. okt. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%
én 2 hónapig várattam a pasim, mert annyi idő kellett ahhoz hogy bele menjek, de ő türelmesen várt.meg hát a lelki kötődéshez is kell idő.Ha igazán szeret tiszteletben tartja azt hogy még várnia kell rád, ha pedig ezért el hagyna akkor jobban jártál így, mert minek egy egoista,önző emberre fecsérelni a drága idődet.
2010. okt. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!