Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 3hete van 1 barátom, és...

3hete van 1 barátom, és nagyon szeretne lefeküdni velem. Én még szűz vagyok, és talán még korai is lenne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 09:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
És hny éves vagy? szerintem mégne engedd
2010. okt. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

nem tudom hány évesek vagytok, de 3 hét után tényleg nem kell még minden áron szexelni. szerintem olyan 2 hónap a korrekt "ismerkedési idő", amíg kialakul a bizalom meg minden. persze ez attól is függ, hogy mennyit vagytok együtt.

25F

2010. okt. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
29%

jaj de unalmas ez a beszélgess vele erről szöveg!

Sz*pd le, aztán dugjatok! nem nagy cucc! szereted a pasidat?

na akkor gyerünk!

2010. okt. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy az előző írta. Ne a billentyűzeten használd a kezed, hanem a pasid f*rkán. Aztán jöhetsz az enyémére is.
2010. okt. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Hát, van egy pár köcsög perverz állat!!!A popsisnak üzenem, hogy kíváncsi vagyok mikor fog először beszarni a popsi sex miatt, mert annak az lesz a következménye.

17 éves vagyok, amúgy meg szerintem minden pasi csak dugni akar. Kössz a kommenteket, várok még!

2010. okt. 15. 11:17
 16/27 anonim válasza:
Nekem pozitív tapasztalatom van. Majdnem 18 éves voltam amikor a jelenlegi párommal összejöttünk. Én akkor még szűz voltam.ő már rég nem:D Már azon a napon bepróbálkozott amikor összejöttünk, de nem engedtem neki és nem is csináltam neki semmit, magyarul nem szoptam le. Nem tudta akkor hogy én még nem voltam senkivel. Rá egy hétre újra bepróbálkozott elmondtam neki, hogy szűz vok, és lefeküdtem vele, nagyon óvatos volt és szinte élveztem is DE elszakadt a gumi, pedig nem volt tapasztalatlan, irány a sürgősségi nőgyógy. írtak fel escapelle-t bevettem időben megjött. És azóta sincs semmi baj. Most lesz az eljegyzésünk. Szóval van aki az első alkalomnál is jól választ és olyat talál aki lehet hamar megakarja dugni de mégis vele marad évekig vagy akár örökre, de olyan is van aki hiába sokáig kéreti magát és a pasi kivárja de ha megkapta amit akar lelép. Az a lényeg hogy az elsőnél legyetek óvatosak, és nem árt ha van eseményutáni tabitok a biztonság kedvéért.
2010. okt. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Most mi bajod a popsis dologgal?

Csak egy tipp volt!

Miért kéne beszarni tőle?

Ha ez neked perverzes, hát ne csináld, de azért ne sértegess ha lehet, persze ha rám írtad!

Kösz!

:)

2010. okt. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
22:38 nem tudom, hogy te fiú vagy e vagy lány de végül is tök mindegy de nem értem, hogy miért kell ilyet írni egy olyan lánynak aki még szűz hogy pont az első szexuális élményét úgy szerezze meg, hogy valaki segbe kúrja. Mintha az olyan nagyon kellemes lenne.
2010. okt. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
ma 11:29: Mert ez már bevett szokásnak mondható. Te ki is zsoktál moccanni a szobádból? Pont a tini szűz lányok k*ratják magukat s*ggbe a leghamarabb, hogy szüzek maradjanak.
2010. okt. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Köszi!

:)

2010. okt. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!