Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Védekezés nélkül bevállalhatom?

Védekezés nélkül bevállalhatom?

Figyelt kérdés

A barátom és én is még szüzek vagyunk, de már megbeszéltük, hogy a szülinapomon megejtjük az elsőt. Felírattam egy fogamzásgátlót, mivel nem szeretnék óvszert az első alkalomál. Egyikünknek sincs nemi betegsége. Szerintetek ez jó ötlet, vagy mégis inkább használjunk óvszert?

mindárt17/L


2011. jún. 18. 19:37
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

nem szükséges az óvszer :) a fogamzásgátló teljes mértékben meg fog védeni a terhességtől, persze más nemibetegségtől nem.

én gumival csináltam először a párommal, nem volt semmi gond vele, nem volt kényelmetlen egyikünknek sem, aztán én is irattam fogamzásgátlót, és megtapasztaltuk gumi nélkül... hát nem vágyik egyikünk sem vissza :DDD gumi nélkül is ugyanúgy sokáig bírja mint gumival annó.

szóval semmi pánik, és sok sikert :)

2011. jún. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

én 15 voltam mikor elvesztettem. óvszerrel. 18 voltam mikor elkezdtem tablettát szedni. sokkal sokkal jobb. nem csak az érzés miatt hanem mert így nem kell félni a baba miatt.

mi amíg gumit használtunk soha nem tudtuk rendesen átadni magunkat mert mi van ha kiszakad ha leesik... és ugye 10en évesen gyerek meg nem kéne... meg most sem lassan 20évesen.

egy szó mint száz: ha véd elég egy tűzfal:)

az esemény utánit meg felejtsd el.


Lexi19

2011. jún. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!