Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Védekezés nélkül bevállalhatom?

Védekezés nélkül bevállalhatom?

Figyelt kérdés

A barátom és én is még szüzek vagyunk, de már megbeszéltük, hogy a szülinapomon megejtjük az elsőt. Felírattam egy fogamzásgátlót, mivel nem szeretnék óvszert az első alkalomál. Egyikünknek sincs nemi betegsége. Szerintetek ez jó ötlet, vagy mégis inkább használjunk óvszert?

mindárt17/L


2011. jún. 18. 19:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Jajj be ne vegyél esemény utánit.Az nem fogamzásgátló "módszer". Nem játékszer,én már csak tudom. Bőven elég a fogamzásgátló.
2011. jún. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló a legbiztonságosabb fogamzásgátló módszer. Ne pánikolj!
2011. jún. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

A 72 órás az egy nagyon goromba dolog. Nem szabad fogamzásgátlásként használni. Ha megvan az első teljes levél akkor nem nagyon lehet gond. Jó szorakozást!


u. i.: Ha viszont félsz emiatt akkor használjátok az óvszert is.

2011. jún. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Az esemény utáni az rengeteg kárt csinál, nem arra való, h "Biztosra" menj, hanem arra ha már megtörtént a baj. Hidd el, nyugodtan megbízhatsz a fogamzásgátlóban, sokkal biztosabb, mint a gumi, nem tud elszakadni, lecsúszni, kilyukadni, ha rendesen szeded, akkor a legbiztonságosabb fogamzásgátló módszer a világon...
2011. jún. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszönök szépen minden választ, mindenkinek ment a zöld kéz.
2011. jún. 19. 16:01
 16/22 anonim ***** válasza:
ha szűz a pasid is akkor nem biztos, hogy hátrány lesz az a gumi elsőre azzal talán tovább fog tartani 2 percnél :D
2011. jún. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én is szüzen irattam fel első fogamzásgátlót pont ezen okok miatt mint te. Azóta is azzal vagyok aki elvette. :)Első hónap teljen le (első levél), utána mehet a dolog, használhattok óvszert is de felesleges. Védett vagy már akkor. És lehet valakinek nem, nekem személy szerint teljesen más óvszerrel. És főleg, hogy most vágtok bele nem hiszem h kell az aggódás h mi van ha lecsúszik v kilyukad. De persze ez csak akkor éri meg ha sokáig együtt lesztek.
2011. jún. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
utolsóval teljesen egyetértek, és hasonló a helyzetem. én is előbb irattam fel, aztán vesztettük el, és Vele vagyok:) viszont végeztesd el a vérvizsgálatot minél előbb ha még nem volt, nekem is utólag csinálták és addig aggódtam picit az egészségem miatt... és valóban, óvszerrel nekem sokkal rosszabb mindig. És nem feltétlenül igaz h szűz pasik 2 percig bírják:P ez egyénfüggő. Az én barátom is bírta legalább 20 percig elsőre is:D soksikert;) L18
2011. jún. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Köszi. Mindenkinek ment a zöld kéz :)
2011. jún. 21. 22:40
 20/22 pötty! ***** válasza:
Ha azon múlik a dolog hogy szex közben teljesen ellazulj és ne az járjon a fejedben hogy mi van akkor ha nem elég a fogamzásgátló, inkább használjatok gumit is(ártani nem fog). És igaza is van az előttem szólónak hogy gumiban tovább bírja a srác. Amúgy jó hogy előre gondolkodsz a védekezésben. :)
2011. jún. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!