Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Védekezés nélkül bevállalhatom?

Védekezés nélkül bevállalhatom?

Figyelt kérdés

A barátom és én is még szüzek vagyunk, de már megbeszéltük, hogy a szülinapomon megejtjük az elsőt. Felírattam egy fogamzásgátlót, mivel nem szeretnék óvszert az első alkalomál. Egyikünknek sincs nemi betegsége. Szerintetek ez jó ötlet, vagy mégis inkább használjunk óvszert?

mindárt17/L


2011. jún. 18. 19:37
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
használjatok óvszert az a biztos :)
2011. jún. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
hogyha már biztosan véd a gyógyszer (beszedted az első levéllel), nyugodtan csináljátok anélkül... mivel mindketten szüzek vagytok, betegséget nem igen szedhettek össze egymástól, a terhességtől meg véd a bogyó
2011. jún. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
22%

Gomba attól előfordulhat vmeiknél, hiába nem b*sztak sose.

Am ha így állunk velem is megejthetnéd a szülinapodon.

Persze kotonnal.

Csak 19 éves srác vagyok

2011. jún. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nincs 100% fogamzásgátló módszer de viszont tutod csökkenteni az esélyét ha többet használsz . Bár nagyon kicsi rá az esély hogy teherbe esel fogamzásgátló mellet én azért bisztosra mennék (ami nem is teljesen biztos)
2011. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mehet óvszer nélkül is nincs azzal gond, ha tényleg beszedtél már egy levéllel, és nincsen bajod tőle. Ellenkező esetben marad a gumi.
2011. jún. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne szedj gyogyszert nem annyira jo az...:S semmivel nem roszabb gumiban se.és az nem káros legalább...de am igen ha már egy levél elfogyott akkor véd rendesen és csak ugy csináljátok gumi nélkül.amig nem fogyott el egy egész addig ne...
2011. jún. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha már felírattál gyógyszert, akkor végül is felesleges a gumi. Az már más kérdés, hogy én a szüzességem elvesztése előtt biztosan nem írattam volna fel tabit. Ki tudja, milyen lesz a kapcsolat...ráér akkor, ha tényleg komoly a dolog. Nem cukorka az, annak ellenére, hogy sokan azt hiszik.

De persze csak akkor csináljátok gumi nélkül, ha addigra már legalább 2 hete szeded a tablettát.

2011. jún. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
47%
Borzalmas a gumi, szerencsés a partnered.
2011. jún. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Csak aztán meg ne ijedj,ha késne a menstruációd.Egyrészt a gyógyszer is felboríthatja,másrészt az első alkalom is.


Én pont emiatt gumit használnék.Valahogy a gumit megbízhatóbbnak tartom,mint a tablettát.

2011. jún. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönök szépen minden választ :) A levél beszedésével, meg ezekkel nincs gond. Mivel itt is nagyon megoszlanak a vélemények, még mindig nem tudom eldönteni. Esetleg után beszedhetnék egy esemény utáni tablettát. Vagy az már túl sok hormon lenne a szervezetemnek?
2011. jún. 19. 11:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!