Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első szex. Védekezés?

Első szex. Védekezés?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó,hogy a barátnőmmel akivel már 10 hónapja együtt vagyunk hamarosan szeretnénk lefeküdni,azonban a védekezést nem csak gumira szeretném hárítani mert mi van ha kiszakad? akkor mehetünk az esemény utániért.., de én hallottam olyan tablettáról vagy miről amit előtte felkell dugni a barátnőmnek és akkor az elolvad és ha kiszakad a gumi akkor az megöli az esetlege spermákat. ismertek ti ilyet? tudtok valami tanácsot adni? előre is köszi!:) ( barátnőm 16L én 17F)
2010. jún. 20. 21:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Persze én is a te cipődben járok, csak az én édesanyám gyógyszertáros és kikészített először:D

Am ő is mondta hogy nem árt hüvelykúpnak hívják. Kiegészítő védekezésnek teljesen jó. Lehet én is veszek majd bnőmnek, hogy minden jó legyen:)

2010. jún. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
37%
Hidd el elég a gumi (abból is elég 1, 2-nél már nem fogsz érezni semmit). Nem szabad ennyire félni. Amiről írtál (kúp) olyan létezik, azt nőgyógyász írja fel ha jól tudom. Amúgy bőven elég 1 fajta képpen védekezni.
2010. jún. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
igen van ilyen kúp.gyógyszertárban lehet kapni és, hogy ön magában nem elég, de többet én se tudok róla.
2010. jún. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Vegyetek jó minőségű óvszert (Durex pl) és normálisan húzd fel, ügyelj, hogy ne kerüljön alá levegő és akkor nincs mitől félni, elég a gumi is.

Mi az elsőnél Durex Elite-et használtunk, meg még utána is egy ideig, aztán váltottunk a Durex Love-ra. Eddig semmi problémánk nem akadt.

17L

2010. jún. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
ezt a kúpot csak gyógyszertárban lehet venni?
2010. jún. 20. 21:47
 6/24 anonim ***** válasza:
igen, a gyógyszertárban lehet.. de nehogy csak ezt használjátok, mert a kúp csak KIEGÉSZITŐ védekezésként használ vmit..
2010. jún. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
tudom hogy csak kiegészités.. de máshol nem lehet csak gyógyszertárban? (pl teszkó,dm,iylesmi..?)
2010. jún. 20. 22:08
 8/24 anonim ***** válasza:
Pharmatex, Patentex oval csak patikában kapható (gyógyszerész vagyok).
2010. jún. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
akkor lehet megvetetem anyámmal:D:D
2010. jún. 20. 22:42
 10/24 A kérdező kommentje:
és más ilyen kiegészitő védekezésről tudtok még valamit mondani?
2010. jún. 20. 22:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!