Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első szex. Védekezés?

Első szex. Védekezés?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó,hogy a barátnőmmel akivel már 10 hónapja együtt vagyunk hamarosan szeretnénk lefeküdni,azonban a védekezést nem csak gumira szeretném hárítani mert mi van ha kiszakad? akkor mehetünk az esemény utániért.., de én hallottam olyan tablettáról vagy miről amit előtte felkell dugni a barátnőmnek és akkor az elolvad és ha kiszakad a gumi akkor az megöli az esetlege spermákat. ismertek ti ilyet? tudtok valami tanácsot adni? előre is köszi!:) ( barátnőm 16L én 17F)
2010. jún. 20. 21:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Nekem eddig ez vált be a legjobban:


Durex Extra Safe, normálisan felhúzva + megszakított szex.

(Vagyis ne élvezz a csajba)


Ezúton teljesen kizárt hogy gáz legyen.

2010. jún. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
Lifestyles skyn :) legjobb. amellé nem kell semmi.
2010. jún. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
mi gumival védekezünk, és gumi + megszakitás.. azért kell kivenni, mert ha később veszed ki, akkor lecsuszhat, és akkor gond lehet.
2010. jún. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Én már néztem, hogy mennyire "könnyű" kiszakitani egy óvszert, és még egy hegyes fogpiszkálót is nehéz átnyomni rajta, nehezen szakadnak el. Szerintem nem lessz baj :) 17F
2010. jún. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
hát remélem is
2010. jún. 21. 11:56
 16/24 anonim ***** válasza:
vegyél spermicides óvszert,az megöli a spermiumok nagy részét+megszakítás.
2010. jún. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
17%
köttesd ell a heréidet
2010. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:

figyelj, ha jóminőségű gumit vesztek nemfog kiszakadni.

amugy gumi nélkül lehet szeretkezni addig ameddig átnem szakitja a fiu a szűzhártyát? és utána gumi? de gondolom ez függ az előnedvtől is...nem?

2010. jún. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
utolsó előttinek: apádnak kellett volna elköttetni a heréit, mindenki jobban járt volna..
2010. jún. 22. 17:30
 20/24 anonim válasza:
Vegyél spermicides óvszert,ha netalántán kiszakadna, az azért megöli egy részét.Mondjuk nagyon ritkán szakad, meg azt úgyis észre veszed. Lehet hallani sokszor egy pici pattanást,olyasmit, mint pl. amikor elszakad a befőttes gumi.Meg ha kiszakadt, az érezni is lehet, mert sokkal érzékenyebb lesz a műszer, és többet fogsz érezni.
2010. jún. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!