Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki ha még csak most,15...

Ciki ha még csak most,15 évesen vesztettem el a szüzességem?

Figyelt kérdés
Ha van valami statisztika,mennyi az átlagéletkor szüzesség elvesztésekor?Ugy értem egy átlagember hány évesen veszti el a szüzességét?
2009. márc. 18. 01:21
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
100%

Hát én 14 évesen veszítettem el, és MEGBÁNTAM, és tudod, mit, gondold át 20x h biztosan el akarod e veszíteni és h az a vki megérdemli e. Mert engem 2napra rá otthagyott, és én hülye vak voltam...

Azóta eltelt 3év, van már 1éve barátom, és neki kellett volna odaadnom magam elsőnek. (Igaz h nem maradt nagyon le :D)


"sztem 16 alatt korai, engem igy neveltek, és sztem kell ennyi idő hogy testileg és lelkileg érett legyél rá..."

Tényleg nem vagy elég érett 14évesen, és ha én ezt már akkor fel tudtam volna mérni, mert igazság szerint még NEM TUDOD MERT GYEREK VAGY, és ha tudsz, inkább beszélj anyukáddal erről. Ez a leghelyesebb.

Szóval az én véleményem az h nem, nem ciki, és inkább őrízgesd annak, akit majd valóban szeretni fogsz, és ami a legfontosabb: MEGÉRDEMLI.

17/L

2009. márc. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim válasza:
100%
Én 20 évesen vesztettem el, 18 évvel ez előtt. Már akkor is hencegtek a lányok, ha valaki már nem volt szűz és volt némi tapasztalata a szexben. Én mindig is arra vártam, hogy aki elveszi a szüzességem, az a fiú "megérdemeljen" és ne csak egy skalp legyek, ne rossz emlékként gondoljak később az aktusra. Megtörtént akkor és nem bántam meg. Inkább ilyen dolgokra gondolj, ne arra törekedj, hogy a környezetedben a kortársaid túl vannak-e már rajta és te még nem.
2009. márc. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz, hogy már nem vagy zűz, de nem lett volna kötelező...

A legjobb barátnőm és több nagyon jó barátnőm 20-22 évesek és még szüzek.Nincs semmi bajuk...nem is ciki.

Én 17.5 voltam.

2009. márc. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim válasza:
100%

Hát szerintem az a ciki hogy MÁR 15évesen....

De látam én már 13éves anyát is, ezen már nem lepődöm meg


18vagyok és szűz, minek elsietni?

hogy az én adómból még egy anyát tartsak el...



18/F

2009. márc. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
0%

tegnapi 19:16-osnak,

Szégyeld magad!!!!!!!!!! 18 évesen szűz vagy még? Bocs, de megkérdezhetem, hogy papneveldébe jársz?

2009. márc. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
100%
a jó isten áldjon meg 20éves korotokig bárcsak ne is dugnátok...ez az ember és a társadalom...kit érdkel ezek személyes dolgok, leszarják mások is csak jó legyen ha csinálod
2009. márc. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
100%
1 a cikihogy még csak 15 éves vagy és már keféltél! ez gyönyörletes!
2009. ápr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim válasza:

Mért kell állandóan az ugymond"tiniket" baszogatni!már elég volt hogy mindenkit egy kalap alá vesztek!5 éves vagyok és még nem ....-ott meg senki sőt még nem is csokoloztam és nem azért MERT NEM VOLT RÁ ALKALMAM hanem azért mert nem akartam!SZal nem kéne minden 14-15-16 éves lek****vázni ha az anyja meg engedi hadd csinálja felölem férjhez is mehet akár holnap,csak ne beszéljetek általánosságba jó????!!!

ÉS jó lenne már leszállni rolunk és jó lenne ha egy pár 20-25 éves is magába szálna aki itt magyaráz aztán lehet hogy tegnap őt kötözték ki az ágyhaz!Na boccs............

2009. máj. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:
Minálunk a Foci edzőnk, jár egy 15 éves lánnyal. Az edzőnk 27 éves. Vagánykodva mondja el ,hogy milyen jó kicsikkel.
2011. jún. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim válasza:
én is 15 vagyok és nekem van egy jóval idősebb barátom és nagyon szeretjük egymást. ha olyan emberrel vesztetted el aki igazán szeret és nem csak a szexért van veled akkor miért ne???? azzal a válasszal nem értek egyet amit irt az egyik hozzá szóló h "nem érettek a 14-15 évesek" szerintem a lányoknak a nagyobb része már az! ez a neveléstől is függ engem úgy neveltek hogy hamar nőjek fel és csak saját magamra számíthatok az életbe. nos meg is lett az eredménye nem tudok 16-17 éves fiúkkal le állni mert még éretlenek az én felfogásomhoz sok szülő azt mondja h még "éretlenek vagyunk a szexhez" szerintem nem ha valaki ugy érzi h készen áll rá lelkileg meg minden hogyan akkor csinálja ez az ő magán ügye. csak ennyit akartam úgy h nem ciki egyáltalán az lenne a ciki ha már gyereket is csinálnál!!!!
2011. jún. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!