Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki ha még csak most,15...

Ciki ha még csak most,15 évesen vesztettem el a szüzességem?

Figyelt kérdés
Ha van valami statisztika,mennyi az átlagéletkor szüzesség elvesztésekor?Ugy értem egy átlagember hány évesen veszti el a szüzességét?
2009. márc. 18. 01:21
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
27%
VEDD ORDÍTÁSNAK HA ANNAK AKAROD!
2009. márc. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim válasza:
91%
Te jó isten 15 évesen még szinte a tojáshéj van a seggeden!De ha mindketten szeretnétek akkor csináljátok, de ehhez még felfogásba is érni kell!!sztem várj még vele minimum 1évet,h egyáltalán élvezhesd a szexet!(én is ezt teszem!!;) )
2009. márc. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim válasza:
100%

Nem tudom hol hallottam ezt, de leírom:

"A szüzesség a fiataloknál olyan, mint egy betegség. Minnél hamarabb meg kell tőle szabadulni"

Szerintem inkább tartogasd az igazinak.

16/f

2009. márc. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
94%

Hu micsoda veszekedés lett itt:)Hát gyerekek, nem értelek titeket, én nem vagyok öreg(21), egyetemista, és semmi sexbarlangról nem tudok nálunk:D jaj de kárXD

na mindegy , sztem aki azt mondja mert a mai világ ilyen,az nagyon buta...sztetek akkor 30 év mulva mi lesz?9évesen fogják, csak mert gyorsul az idő, mint ahogy ti is mondjátok?ne már...én nem mondom hogy várjatok, míg beleőszültök, de azért azt megvárhatnátok, mig legalább pelyhesedni kezd az állatok/nőni a melletek....mert most komolya?14 évesen?áááá épp elkezdett nőni a mellem, talán az első melltartóm időszaka :D

nekem 18 évesen is hatalmas bizalom és szerelem kellett hogy magamba engedjek egy másik embert....(másfél év után)pedig nem tartom magam prüdnek...imádom a sexet,DE van egy értékrendem, és az nektek sem ártana....egy 14 évesnek sztem nincs szüksége sexre...és sztem az esetek nagy százalékában az ilyen kapcsolatok, csak pár hetesek..akkor megéri?ez még a simik, csokok időszaka lenne sztem, azt mért kell igy átpörgetni?én azt is nagyon nagyon élveztem, néha még hiányzik is az az izgalom hogy ha most látja elöször a mellem, vagy hogy csináljam neki ezt vagy azt:)szép emlékek:)sztem érdemes átélni őket....

2009. márc. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
81%
Szeritem az egyetem/fősulikban tényleg már minden folyik: groupen, szexvideo stb. Ez sok kis tizenéves meg magát kelleti az interneten külömb9ző ismerkedős oldalokon. És úgy sokan pedig úgy vannak kiöltözve mint, egy pr*sti.
2009. márc. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
93%
ugyan már, én egyetemista vagyok és rengeteget kell tanulni, az egyetem nem a sexről szól , ne bezséljetek már hülyeséget..nyílván a koleszokban folyik egy -két dolog soka buli, de annak nincs köze az egyetmhez..sok fietel egy helyen, szülök nélkül...de ott is nyilván csak olyanok csinálnak ilyeneket akik amugyis csinálnának.....
2009. márc. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
92%

Nah, ha már így belefolytunk a felsőoktatásba:

Azért van különbség egyetem és egyetem között. Valahol többet kell tanulni, és az "értelmesebb fele" megy oda a társaságnak (nem szó szerint értendő), máshova a bulizósabbak. És ennél a 2. csoportnál fordul elő inkább a gruppen, ... egyéb. De ne felejtsük el azt, aki 17-18 évesen szül, és nem tudja ki az apuka. Ebből sincs kevés, és ő nem egyetemista....

Egyetemeken szerintem jobb az arány, mint általában, csak nagyobb hangot kapnak ezek...

2009. márc. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 A kérdező kommentje:

Ugy tudtam h ezen az oldalon olyan kérdéseket lehet kérdezni,amit máshol nem mertél.

Ha nem tetszik a kérdés,ne irj rá és kész!

2009. márc. 19. 19:28
 49/70 anonim ***** válasza:
100%
azért tetted fel a kérdést, mert kíváncsi voltál a véleményekre...megkaptad... nincs sehol olyan szabály, hogy csak pozitív válaszokat kapsz a kérdésedre...igen, felteheted, ha máshol nem mered, de ha már felteted, válllad fel és azt is, hogy esetleg nem fognak agyon dicsérni amiért már gyerekként kezded a k.rválkodást
2009. márc. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
88%

az egyetemeken a bulizósabb fajta sok mindent megcsinál, de ők már tudják, hogyan kell védekezni...stb. és nem csinálnak gyereket, mint a középiskolások.


és ott van az értelmesebb fajta, akit pl otthon vár a párja, és kibirja, és a 4-5 év alat EGYSZER SEM csalja meg. bár a témából kiindulva lehet, hogy ciki?

2009. márc. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!