Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki ha még csak most,15...

Ciki ha még csak most,15 évesen vesztettem el a szüzességem?

Figyelt kérdés
Ha van valami statisztika,mennyi az átlagéletkor szüzesség elvesztésekor?Ugy értem egy átlagember hány évesen veszti el a szüzességét?
2009. márc. 18. 01:21
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
84%

Ciki bazzeg, mint az állat.

legkésőbb 12 évesen illett volna.

ásd el magad.

2009. márc. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
80%
Ja, haza se menj, mert a szüleid kitagadnak otthonról.
2009. márc. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
86%

Lődd fejbe magadat, ha még szűz vagy, ugyanis te vagy a társadalom szégyene, a gazdasági válságot is te okoztad. Gáz vagy, ember, csőcselék!


Beteg emberek, hogy a fenébe lenne gáz, ez csak a korodbeli idióták szerint égő, akik még csak két nőt dugtak meg, egyik a bal, a másik a jobb kezük volt!

2009. márc. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
86%
Mi abban a gaz? En 19 evesen vesztettem el....Nem ertem a mai fiatalokat...minel hamarabb el akarjak veszteni...De minek? Hogy felvagjanak vele!!!
2009. márc. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
21%
Szeritem is normális ha a lányok 14 évesen veszítik el a szözességüket. Én is így voltam ezzel sőt a legjobb barátnőm is. Gimi előtti nyáron megvolt (2003 nyarán). A mai világ ilyen.
2009. márc. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
85%

"kedves" 13:23-as...

nem tudom hogy te mégis milyen gettóba jártál, de tapasztalatim szerint, ahol a fél iskola már 13 évesen veszti el, oda biztosan nem pedáns kis diákok járnak, hanem egy elit p.csa csapat...

haver, 17 vagyok és még szűz, és nem panaszkodhatok a külsőmre

és igenis nem normális ha valaki 13-15 évesen veszti el, 15 évesen, még hagyján, de 13 évesen? még gyerek, mi akkor még kint játszottunk a játszótéren...

a kérdezőnek pedig, az a ciki ha ilyeneket kérdezel, de legyél te is divatmajom

és volt még egy csajszi az elején, aki szerint szintén normális és hogy egyik barátnőjének milyen cuki kisfia van... ez oltári felelőtlenség volt felőle, ezzel nem csak a gyerek életét b.szta el hanem a sajátját is...

2009. márc. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
50%

Na ehhez szóljatok hozzá, ha tudtok.A sok kis idióta tini meg rágja magát, mert nagyon le van maradva.

[link]

Most nem írok konkrétat, mert nem akarom elárulni hogy mi van benne, de majd később elmondom róla a véleményemet.

2009. márc. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
29%

SZERINTEM IS NORMÁLIS. VÁLTOZIK A VILÁG. RÉGEN ANYÁINK IDEJÉBEN SZŰZEB MENTEK FÉRJHEZ. ÉS A 90-ES ÉVEKTŐL KEZDVE MEGNÖVEKEDETT A MEGCSALÁSOK, A VÁLÁSOK SZÁMA. MIÉRT? MERT A SZEXET IS FIGYELEMBE VETTÉK: NEM VOLT ELÉG TAPASZTALATUK A NŐKNEK. A FÉRFIAK VÁGYAIT, SEM TUDTÁK, ÉS AZT SEM, HOGY MI JÓ NEKIK. A NŐK IS VÁGYTAK A TAPASZTALATOKRA. MA MÁR EZ MÁSKÉPP VAN, SZINTE TERMÉSZETES, HOGY HAMARABB ÉRENEK A FIATALOK. MÁS KÉRDÉS, HOGY VÉDEKEZNEK-E, GUMIT HASZNÁLNAK-E A FERTŐZÉSEK, BETEGSÉGEK ELLEN. EZT EL KELL FOGADNI, TÍLTÁSSAL CSAK ROSSZABB, CSAK FIGYELJENEK A VÉDEKEZÉSRE ÉS NEHOGY LELKILEG SÉRÜLJENEK, VAGY CSALÓDJANAK ABBAN, HOGY KINEK IS ADTÁK A ,,KINCSÜKET". A TÁRSADALOM ÉS A MÉDIA HIBÁJA EZ A KORÁN ÉRÉS. DE HA NINCS BELŐLE PROBLÉMA AKKOR MIÉRT IS NE. NEKEM 14 ÉVESEN VETTE EL A SZÜZESSÉGEMET A MAI PÁROM, A LEGJOBB BARÁTNŐM ANNYI IDŐS VOLT. DE AKKORIBAN MÉG ANNYIRA NEM VOLT ELTERJEDT, HOGY CIKINEK SZÁMÍTOTT, SŐTT. MÉG SOK ISMRERŐSÖM 18 IS ELMÚLT, HGOY ELVESZÍTETTE. PEDIG NEM GETTÓBA JÁRTUNK GIMIBE. ÉS EZ NEM MŰVLETSÉG KÉRDÉSE, MERT AKKOR NÉZZÉTEK MEG AZ EGYETEMEKET, FŐSULIKAT=SZEXBARLANG!!! A LÉNYEG NE AZÉRT TEDD MERT SIETSZ VELE, HANEM SZERELEMBŐL.

20 L

2009. márc. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
72%

OFF, bocsi...:


És muszáj volt ezt ordítani?

A netikett szerint illetlenség csupa nagybetűvel írni, az a kiabálást fejezi ki. A billentyűzet bal oldalán van egy "Caps Lock" feliratú gomb, ha megnyomod egyszer, utána kisbetűkkel fogsz írni. Olvashatóbb is az.

2009. márc. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
83%

uristen..

az értelmesebbeknek nem feltétlen ez a menő ;)

a barátnőmtől (14) megkérdezte a palija, (1honap után) h szűz e.Azt mondta:nem.(csak felvágásból,egyébként az..) és aztmondta a palija(16), hogy neki nem kell a város k*rvája,és otthagyta..

mindenesetre én is 14, szűz vagyok,és remélem azis leszek még vagy 3évig..

komolyan szánalmas vagy :S

2009. márc. 19. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!