Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak még 25 év feletti...

Vannak még 25 év feletti lányok, akik még szüzek?

Figyelt kérdés
Na és ha vannak,kb mennyie,n és milyen okból tartogatják szüzességüket még?
2011. máj. 10. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Jean D'Arc

mert híres akart lenni

2011. máj. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

igen ismerek, nem tartogatja, csak nem fekszik le mindenkivel, várja az igazit. És szerintem ebben nincs semmi baj.

Az a legnagyobb baj, hogy már 11éves lányok nem szűzek, és az iskolaudvaron szexelnek.

2011. máj. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jean D'Arc ,szerintem már rég nem él..
2011. máj. 10. 15:39
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Most ment férjhez az egyik ismerősöm szűzen,28 éves volt. Nem akart szajha lenni. A párja pedig tisztelte ezért.
2011. máj. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
15:40 azért a szajhaság meg a 28évesen szűzlét között van egy arany középút...
2011. máj. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

nem akart szajha lenni= addig nem kellett senkinek

vagy olyan magasak voltak az igényei,hogy nem állt szóba földi halandókkal

vagy ronda mint a bűn

Szó mint száz,álszent és kész. Nem amiatt,mert 28 éves koráig nemtudott egy noprmális kapcsolatot kialakitani,hanem mert ilyen kamu szöveggel adja el magát.

2011. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem tudom de én tuti nem várnék 25 éves koromig.Addigra szeretném kiélni az életemet később meg már családot.
2011. máj. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

"Jean D'Arc ,szerintem már rég nem él."


De még mindig szűz, tehát még mindig tartogatja, ha valaki elő nem ásta és el nem vette neki. Tehát a megállapítás és a válasz is, ilyen értelemben hasznos volt.

2011. máj. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én 26 vagyok. Azért tartogatom magam, mert még nem találtam olyan férfit, akit megfelelően éreztem volna erre. Voltak kapcsolataim, de nem tartottak sokáig.


Egyébként kifejezetten dekoratív nő vagyok, csak a hosszú távú kapcsolat kialakításával vannak problémáim. De dolgozom az ügyön, tudom, hogy mely dolgokon kell változtatnom.


Szóval nagy tévedés, hogy csak a csúnya lányok maradnak szüzek huszonéves korukig.

2011. máj. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
apácákés atomrondák. a többiek elvesztek.
2011. máj. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!