Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A 18 feletti szűz lányok csak...

A 18 feletti szűz lányok csak azért maradtak azok, mert nem is érdekli őket a szex, vagy nem mernek belevágni?

Figyelt kérdés
Beszéltem már ilyen lányokkal, és nem érdekelte őket a szex. Így csak azzal fognak összejönni, aki jobban hazudik vagy impotens?
2011. febr. 13. 15:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/99 anonim ***** válasza:
100%
Nem találtam még normális fiút...
2011. febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/99 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nem találták meg eddig az igazit. Inkább várjanak, mint az olyan kis kényes plázacicák, akik már 14 évesen a fél utcát végigk**ák... ennyit erről.
2011. febr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/99 anonim ***** válasza:
nem találtam olyat akiben megbíznék, magyarán nem találtam normális fiút még..
2011. febr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/99 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátnőm 19 éves koráig várt a megfelelőre. És most huszonakárhány évesen sincs kiélt feje, pedig rendesen rákapott a szexre.:)

Látszik, hogy érett fejjel kezdett bele.

2011. febr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/99 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl egy csomóan mondták, hogy ilyen olyan szép vagyok, csak az volt a baj, hogy egyik se jött be:) Lehet kicsit válogatós vok:) Normális pasi sose jön:)
2011. febr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/99 anonim ***** válasza:
100%

Nem találtam megfelelő pasit, vagyis egyet találtam, de neki én nem kellek, illetve lehet arra kellenék, de ha többre nem, akkor már lényegtelen.

Ha nem lesz olyan srác, akivel őszinte szerelem lesz köztünk, akkor örökre szűz maradok, már nem érdekel anynira a dolog, mint kb 1 éve, akkor nagyon akartam volna, de szintén csak szerelemből. Így alakult, már rájöttem, hogy van az életben egy csomó más klassz dolog, ami boldoggá tesz.

20/L

2011. febr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/99 A kérdező kommentje:

"Nem találtam még normális fiút..."


Ja persze mindegyik ezt mondja, de ha a szex kerül szóba akkor fúj meg nem érdekel. Vagy csak tabu téma? Utána meg szétmegyünk mert kiderül hogy frigid?Miért hiszi egy lány, hogy ha a fiú őszintén beszél erről az igényeiről, akkor csak azt akarja?

2011. febr. 13. 17:58
 8/99 A kérdező kommentje:

"Nekem pl egy csomóan mondták, hogy ilyen olyan szép vagyok, csak az volt a baj, hogy egyik se jött be:) Lehet kicsit válogatós vok:) Normális pasi sose jön:)"


Na és milyen a normális pasi?

2011. febr. 13. 18:32
 9/99 anonim ***** válasza:
100%

Kitalálom Kedves Kérdező: Férfi vagy.

Képzeld, hogy a mai fiatal fiúk többsége csak AZT akarja. Megfekteti a lányt, majd dobja. Akkor ha ezt nem hiszed, akkor mondok egy példát:

Egy rakás olyan kérdés van itt, hogy Melyiket tudnám hamarabb megfektetni, melyik feküdne le velem hamarabb... és az ilyen kérdéseket a fiúk teszik fel. Az összeset. Na és hány lány írja itt, hogy melyik fektetné le hamarabb??? Na látod, egy sem... Ez az igazság, a férfiak kiéhezett barmok. És nem értem hogy miért hurrogod le azt, aki azt írta, hogy nem találta meg az igazit. Az nagyon okos, hogy nem egy vadidegennel fekszik le, akibe ráadásul nem is szerelmes. Akkor meg mi bajod van???

És még mielőtt valaki engem is lehurrogna, naggyal kiírom:


TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!

2011. febr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/99 A kérdező kommentje:

Most nem értem ezt minek írod le, én ebben nem kételkedtem, meg nem ez a kérdés. :D

Nem hurrogtam le senkit, ha nem találta meg, lehet hogy nem csak az ő hibája, de aki nem akar szexet, az mit vár egy férfitól, akinek ez lételeme? Minden egészséges férfi kívánja, és tudjuk, hogy a nőknek meg csak kevés olyan csoportja van, aki szintén annyira. Nagyon sokan nem is képesek élvezni. Hát így nem nehéz szűznek maradni.

Én se dicsekedek azzal hogy nem voltam még pedikűrösnél, mert nem is érdekelnek a műkörmök :D

2011. febr. 13. 19:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!