Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A 18 feletti szűz lányok csak...

A 18 feletti szűz lányok csak azért maradtak azok, mert nem is érdekli őket a szex, vagy nem mernek belevágni?

Figyelt kérdés
Beszéltem már ilyen lányokkal, és nem érdekelte őket a szex. Így csak azzal fognak összejönni, aki jobban hazudik vagy impotens?
2011. febr. 13. 15:47
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/99 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

"de milyen idegeneket? ha már megismerkedtetek és kialakult valami köztetek akkor mit akarsz vele kezdeni?"


Hát ez az hogy nem tudom ki beszélt itt neked ilyenekről. Ha beszél a szexről és kívánja akkor nincs kérdés... "


Akikkel a topicot nyitottad, akik 18-20 évesek, szuzek, es azt mondtak neked, hogy nem erdekli oket a szex, azokat nem a szex erdekli, hanem X (pl. Te), vagy Y (mondjuk Jozsi). Azokban a Jozsi vagy Feri iranti szeretet fogja eletre hivni, hogy szerelmeskedni akarjanak Jozsival vagy Ferivel, a szeretet megéléseként. Erted? Nem a szex erdekli oket (én is ilyen vagyok), EGYALTALAN NEM erdekel a szex, engem a Zolival vagy Viktorral valo szex erdekel, de nagyon, nekem egy kapcsolat 75%-ig a szerelmeskedesbol kell alljon. Mindenki massal a szexualis vagyok, és mindenkit rondanak latok, akit nem szeretek.


Erted a kulonbseget?


Ennek orulnod kéne, hogy talaltal ilyen lanyokat, foleg ha igy ki vagy akadva azokon a lanyokon, akik mindenkivel osszefekszenek. (Egyebkent ezt sem tudhatod, igaz-e, mert ugye nem voltal ott...:) Sokan csak mondják, mert a köreikben menő dolog.)


35/L

2011. márc. 12. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/99 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

"de milyen idegeneket? ha már megismerkedtetek és kialakult valami köztetek akkor mit akarsz vele kezdeni?"


Hát ez az hogy nem tudom ki beszélt itt neked ilyenekről. Ha beszél a szexről és kívánja akkor nincs kérdés... "


Még valami. Ahogy Téged itt megismertelek, Neked nem lenne jo, ha megtortenne, amirol almodozol (= egy szuz lany megmondja neked, hogy erdekli a szex), mert akkor ha valakirol megtudod, hoyg erdekli a szex, rogton prostinak gondolod. Mert ugye nyilvan ISMERI a szexet, es ha ismeri, akkor mar nem szuz, tehat hazudott, és akkor mar hazug is, meg prosti is... ugye? ...:D

35/L

2011. márc. 12. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/99 anonim ***** válasza:

"Na hát már ez is nagy teljesítmény egy nőtől! "


Ez a mondat remekul jellemez teged.

Ezt hivjak szobeli eroszaknak.

Az EU-ban lelki terror alatt élonek szamit az a nő, akinek otthon ilyeneket mondanak, és az allam fellép a terrorizálója ellen.

Szoval Neked mondjuk Belgiumban nem is lehetne barátnőd; nem vagy rá alkalmas.


35/L

2011. márc. 12. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/99 anonim ***** válasza:

"hát ez pl a 2 baloldali prostis, a jobboldali a ruha jó, csak idióta csontdivatkislány összefestve...

[link]


na ilyenek a normális nők

[link] "


Ilyenek voltak 80 evvel ezelott, ennek a mai megfeleloje az Altalad prostisnak titulalt bal szelső.

Engem a nagymamam ruhazott igy (bal szelso [link] ), amig élt.

2011. márc. 12. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/99 anonim ***** válasza:

"épp ezaz, hogy ha azt hiszed h férfi vagy te parancsolgatasz a nőknek és anők meg benyalják azt amit te mondassz akkor nagyon tévedsz. tévhitben élsz. kompromisszumról hallottál már "


Jaaaj tudtam hogy ez lesz. :D De ha meg az van akkor "hjaaajj uncsyyy vagy, legyél határozott" állandóan rinyáltok, nektek semmi se jó? Hát képzeld hogy tudok kompromisszumot kötni, de csak értelmes emberrel, aki meg fel se fogja a helyzetet, az meg bízzon már olyanban akinek van hozzá tudása!! Ne okoskodjon bele hogy jaj de mert ő úgy akarja...

"


Az evvel a problema, öcsi, hogy az, hoyga nő mit visel, az NEM A TE HATASKOROD, es HATARSERTEST KOVETSZ EL ÉS BANTALMAZAST avval, hogy leértékeled a masikat, és parancsolgatsz neki. A SAJAT territoriumodon belul gyakorolhatod a jo izlesedet, a masén nem!

Ha nem kéri a segitsegedet, akkor BANTALMAZAS a beleszolasod!


35/L

2011. márc. 12. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/99 anonim ***** válasza:

"aaaj persze megint ezek a kifogások mert te 2 havonta festegeted akkor az sokkal jobb... De minek


festegetni? Miért nem jó neked az ami van? Mert egy nőnek sose jó semmi... "


te beszélsz?NEKED nem jó semmi. de legalább mi változni tudunk, te meg ugyanazokat mormolod.

nem festegem két havonta. nincs is rá pénzem kezdjük itt.


mintha nem lenne mindegy. ha neki ez jó akkor festesse ahogy akarja magát. neked ebbe nincs


beleszólásod.


"

Mert? Tudom hogy csak festék és akkor biztos szebbnek látom vagy mi? :D Mutass már olyan lányt aki


olyan hűű de csúnya hogy sminktől milyen jobb.... "


van akin segít ennyit írtam igen . de attól nem jelenti azt, hogy csak sminkkel szép valaki. mert senki sem

születik sminkkel. úgyhogy a természetesség sokkal szebb.


"Na hát látod ezért magyarázok én fölöslegesen mert úgyse fogod fel, és sose fogod megérteni ha te is


olyan vagy. Kislány vagy, az a dolgod hogy bekajáld a divatot. "


DE MI A F@.sz olyan kurv.s azon? komolyan mondom te elmebe.-teg vagy.

nem kajálom be a divatot mert lesz.rom nagy ívbe. nem is veszek divatszar..okat sem. csak azért van egy

normál nézetem, és ketté tudom választani a sértődöttségemet és a határokat.

amit te csinálsz az belemagyarázás olyan dolgokba, amiket te sértőnek látsz.


"Ja persze de azért kenjük be méreggel a fejünket hogy színes hajúak szeműek legyünk :D:D:D De


gyógyszert nem szabad mert pokolra kerülsz. A vérátömlesztés is bűn!! :D "


a gyógyszer a hormont teszi tönkre. a hajfestés max a hajunkat de nem a hormonháztartásunkat ami egy


életre hazavághatja az egészségünket(gyerekszülés Pl ) .


"Na tessék most meg ez a baj hogy küldtem... "

ezt ki mondta? én ilyet egy szóval sem mondtam . látod ebbe is belemagyarázod a hülye.sgéeidet.


"Ja igen prostiskodjál csak majd a "pasid" mellett, mert férjed gondolom sose lesz, és akkor majd


csodálkozzál ha megerőszakolnak, meg az se fogja érdekelni a "hapsidat" ha kidobod mindened meg


másokat nyalogatsz filmekben. Ja igen az már fúj, de ha csak mutogatod a lábad az még szolid. :D:D:D "

ja igen mert ha egy térdig érő szoknyában, vagy térdig érő farmerban van egy nő azt prostis, de ha egy férfi


van térdig érő nadrágban az semmi gond. látod azért ilyen egy nőgyűl.ölő.

te nem látod az összefüggéseket. neked mindegyik egyforma. nem való neked egy nő az biztos. nem


hiszem, h tudnál vele bánni.

csodálkozok ha megerőszakolnak? azért tudom hol a határ az öltözködésben bár ahogy téged "ismerlek"


erre úgy is kifogsz találni valamit úgyh irhatok akármit lesz@rom. mondjuk azon nem csodálkozok, h


manapság mennyi elmebeteg őrült szaladgál még fényes nappal is az utcán. de gondolom te inkább azt


támogatod aki erőszakra hajlamos, ha egy nő mondjuk szoknyában van és megerőszakolják akkor tuti h


az erőszakoló pártját fognád, vagy éppen a nőt kezdenéd el hibáztatni. és akkor hol van itt az önuralom?


"Ja igen biztos minden nőnek kell a smink mert különben nem lesz kuncsaft... Vagy mi? :D Na ugye hogy


csak a prostija vagy az x-edik pasinak mert kb le se ...na ha nem mutogatnád magad. Utána meg nekem ne


sírjál hogy jjaaaaj elhagyott pedig csak 3 hónap után dugattam meg magam.... "


most te miről beszélsz? a magánéletemről amiről semmit nem tudsz? kb most azt csináltad, h kivetíted a


saját fusztráltságodat egy olyan személyre akit nem is ismersz. röhejes vagy komolyan.


"

Akkor meg minek csinálod? Azért csinálod mert kislány vagy, könnyen befolyásolható, ja csak akkor


nőgyűlölő vagyok ha ki merem mondani.. "


mi a fvđz van? én írtam előszőr, hogy a média butítja az embereket. ezt keresd vissza előszőr én írtam ezt.


erre most jössz ezzel a z ost.oba szövegeddel? látom neked nincs eszed sem. elvette az a valaki akiben


nagyon csalódhattál.


" [link]


sajnos nincsen időgép h visszautazhass. igen voltak. ez azt jelenti h már nincsenek is mert más milyen lett


a ruhaválaszték mega z egész világ ? ébredj már fel ember megváltozott a világ de maradtak még n


ormális emberek. nők. ahogy veszed...


[link]


tetszik. csak ez max divatbemutatóra ajánlatos. így. bár lehet ha neml enne ennyire divatos hétköznapra is


megfelelne.


[link]

[link]


ugyanolyan undorító mindkettő. :D nem tudome zen mit kell túlkombinálni.

az 1. képekben szereplő ruhákban sosem jelennék meg ha csak nem az olyanok vesznek fel ilyen ruhákat,


akiknek feltünési viszketeségük van és szeretik ha megbámulják.


"Ja igen csak néha vagy prostis... Minek az? Húúú jaj van egy pattanásom... ÉSSS? Kit érdekel? Ha valaki


normálisan néz ki akkor abba szeretek bele, a pattanás elmúlik pár nap alatt, de ha jó személyisége van


akkor megfog örökre... Ja csak hát ehhez már ész is kéne meg ezért csak kefélésre jó a sok idióta agyi


nulla... Mire jó hogy úgy néz ki a szempillád mintha zsíros lenne vagy gépolajos? Undorító! "


te tén.yleg hü.yel vagy. épp azt írom h lesz@rom ha van pattanásom és nem fedtem el soha most se fogom..


erre most megint jössz ezzel vagy kioktatsz a h.ülyeségeiddel amit nagyrészt már én is tudok magamtól.

csak néha vagyok prostis? látom neked az eszed tényleg rá ment a csalódottságaid miatt.

[link]

soha nem néztem így ki. amit te küldtél az egy agyonphotoshoplt sz@r. plusz van rajta rúzs temérdek


alapozó szemhéjpúder, sz.pillaspirál meg minden f@đz.


[link]

ez tényleg ronda


[link]

nincs ízlése


[link]

ez meg egy műnő


[link]

talán ezzel nincs nagy gond. nem vitt túlzásba semmi max a szemfestéket de eltekinthető.


[link]

annyira nem divatpics@s. vannak ettől sokkal durvábbak. ez még a normál határokon belüli.


[link]

ez lindsay lohan, aki felnőtt korára drogos leszbi alkoholista lett mert túl korán kezdte el a színészi


világot és ebbe beleroskadt. és nem tudta mit cisnáljon a sok pénzével. az alkoholista apjáról nemi s


beszélve aki sitten tölti napjait ha csak nem már kiszabadult de... tök mindegy. van ilyen is a való


életben, de azoknak mindig zűrös volt az életük. viszont ...ilyet már a discokban is látni)tinik felnőtt


nőknek akarnak kinézni) úgyhogy nem kell túl messzire menni.


[link]


jpg


ezzel mi a bajod? kicsit szépen néz (ha mondhatni nőiesen) vagy mi? nem tudom ezzel mi a problémád.


erre rálehet mondani ,hogy nő.


[link]

ezzel sincs túl nagy gond. kávét iszik, a szemsinkje egy szemhéjárnyékoló és ennyi szempillaspirál nincs


rajta. és egy kis rúzs. hűha. de nagy gond. attól még természetesen néz ki. normális. erre is rálehet


mondani h nő.


[link]


ok ezt már megértem. mondjuk úgy h nem igazán értem én sem , h miért van szükség mellkidobós felsőkre.


de ha neki jó...bár ha nekem lenne mellem akkor sem tenném ki az egyszer biztos. viszont a fejével nincs


gond. csak rúzs van rajta. ha nem nézzük a topot a többi megfelelő.


[link]

csak a szemfestéket vitte egy kicsit túlzásba. ami nekem már olyan zombis. de ha neki így jó nekem aztán


oly mindegy.


[link]

igen ez szép nő. nincsen bajom vele. rálehet mondani h nő.

de ha jóllátom van rajta egy kis szemfesték. amineked baj úgyhogy kivan lőve a listádról.

2011. márc. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/99 anonim ***** válasza:

""épp ezaz, h a férfiak ilyenek általában, h leegyszerűsítik a gondolati világukat nem szoktak túl sok


mindent túl dramatizálni. a nők szoktak túl sokat gondolkodni és kifejteni dolgokat meg összeesküvés


elméleket gyártani, mint a férfiak.

igen megint gonosz nőgyűlölő vagy és tudod miért?:D na innen látszik, h te már mindent idegesítőnek


találsz egy nőben. azzal az egy mondatom miatt, ilyen bar.somgásokat összehordani... vicc. "


Na ha meg igazam van minek vitatkozol? Már megint ez van... Hát ez pl idegesítő, és nem az összeset


gyűlölöm, csak elegem van már hogy ilyen nehéz normálisat találni..."


nem. mert te fordítva írtad. azt írtad, h a nők túl gondolkodnak mindenen. ami nem volt igaz mert én azt a


mondandómat(a vallásos dolgot) leegyszerűsítettem és ez férfi gondolkodásra vall. te pedig fordítva


tudtad. én csak leírtam azt amit olvastam.

nehéz normálisat találni? érdekes. amit utólag linkeltél képet az a sakkozós nő. na ilyet hányszor láttam


már az utcákon nem egyszer az is biztos. sőt mintha mostanában sokkal több lenne az ilyen. nem igaz h


te nem látsz egyet sem.


"Hát figyelj ki kell hogy ábrándítsalak, eddig nagyon sok jó képességű férfival találkoztam, de nővel...


Na egyet ismertem, de róla meg tudom hogy fűvel fával szóval ő sem igazán... "


ahha értem. és akkor én is rámondhatnám mindegyik férfira, hogy hazudozó állatok meg csak a szexet


akarják... de tudod ki kell h ábrándítsalak de az egész világon élő férfiakat egyiket sem ismerem,:S és így


általánosítani elég ostoba dolog lenne tőlem. ezért inkább nemt eszem. és tudom h vannak normális


férfiak.


"

Jaaaj tudtam hogy ez lesz. :D De ha meg az van akkor "hjaaajj uncsyyy vagy, legyél határozott"


állandóan rinyáltok, nektek semmi se jó? Hát képzeld hogy tudok kompromisszumot kötni, de csak


értelmes emberrel, aki meg fel se fogja a helyzetet, az meg bízzon már olyanban akinek van hozzá


tudása!! Ne okoskodjon bele hogy jaj de mert ő úgy akarja... "


ha te magadat vennéd észre, láthatnád h te is rinyálsz állandóan neked sem jó ugyanúgy semmi akkor egy


nőnek melletted h legyen midnen jó?

kompromisszumot pedig úgy is lehet kötni h közben mneghallgatom a másik véleményét és akkor közösen


hozzuk meg a döntést. vagy te nem így gondoltad? ha te rinyálásnak veszed , ha elkezdi mondani a


véleményét akkor ott gondok vannak.


"Na hát képzeld azért férfiak közt sokkal többre akadtam! Meg nézd már meg a feltalálók meg tudósok is


kb mind férfiak és akkor egyből jön hogy jaj de mert a nőket nem engedik... Persze, nem is értenek a reál


tárgyakhoz. "


ez egy olyan undorít.ó himsovinisza szöveg volt h ... xD komolyan. te bu.zi vagy. ha ennyire a férfiakért


vagy oda. xD igen vannak női feltalálók és tudósok is . reál tárgyakhoz is ugyanúgy érthenek mint a


férfiak. tudod én azt hittem egy értelmes faj létezik az Ember, és az ember pedig kétnemű, tehát ha


normális az ember akkor mindkettőben hisz és nem csak EGY nemben. de te csak egyben hiszel. nem is


csodálkozok h ilyen nőkbe futsz bele állandóan.


""Úristen ez most komoly? most sem tudok hogy sírjak e vagy nevessek xD.

válla és a térde ne legyen kint?:O mert miért olyan nagy baj ha kint van? az addig oké h a mellét ne tegye


ki meg a s*ggét. de a válla és a térde? akkor tudom már. te tulajdonítassz túl sok jelentőséget egy női


térdnek vagy vállnak, mikor semmi értelme nincsen amikor ugyanolyan testrész mint a kézfej vagy az


arccsont ,nyak.. vagy gondolom azért gerjedsz az ilyenekre végülis férfiból vagy és nem szeretnéd azt, ha a


barátnődet is megbámulnák a férfiak? ezért kellene tetőtől talpig fóilában lennie? ""

"

Ja hát persze végül is mitől lenne olyan nagy dolog a melle meg a s*gge, legyen kint az is... Holnap legyen


az a divat... "


te nem értetted amit leírtam. erre ilyen bar.omságot beírsz amit én is leírtam.

igen az már nagy dolog lenne ha a seg.e és a .melle kint lenne állandóan. de az mi a jó isten t.íerdasbphn


-tól olyan nagy dolog h esetleg a térde meg a válla meg a keze kint van? vagy a nyak is már olyan nagy


gond neked? arra viszont semmit nem írtál amit írtam ezekre a dolgokra. úgyhogy észérvekkel te nem


tudsz jönni csak mormolod a sok h.üly.ségeidet és benyögsz egy ilyen szöveget aminek semmi értelme,


amit már én is tudok és szintén leírtam én is, arra viszont nem válaszoltál amit leírtam. tehát igazam van.


te tulajdonítassz túl nagy jelentőségget egy térdnek, mivel férfiból vagy. és ezért akarod h olyan barátnőd


legyen aki tetőtől talpig fóliában van, h a többi férfi ne bámulja meg a nődet? ugye? ezekre nem


válaszoltál tehát a hallgatás beleegyezés. ja tudom most jönni fog valami kitalált szöveg, amivel


magadtat véded. te tudod ennyi "eszmecsere" után te már magadat nem igen tudod megvédeni. nyitott


könyv mindenki előtt aki a hozzászólásaidat olvassa. mer t a h.ülye is látja h veled gondok vannak.


"a persze az előbb még én voltam a mocskos férfi aki a térdre izgul. De azért biztos ugyanolyan a férfi


meg a nő... :D:D:D Össze-vissza beszélsz már. "


miért ne lenne ugyanolyan? miben különbözik egy női térd egy férfi térdről, ha nem mindkettő egy emberi


testrész?


"DE MILYEN SZEBBEN? MITŐL LESZ SZEBB EGY PROSTIS MŰNŐ MINT EGY IGAZI NORMÁLIS?


Megmondom neki hogy én ezért szeretem és ha azt akarja h szeressem akkor maradjon ilyen. Ha ez nem


tetszik neki akkor menjen ahova akar, ha meg megígéri, akkor tartsa be!!!! Én se mondnom azt hogy jaj


örökké szeretlek de lehet hogy 3év múlva alkoholista állat leszek és verni foglak. Csak hát ja, semmit nem


ér már ma az ígéret meg a hűség. Váltogassuk egymást mint az alsónadrágot... "


és azt ki a f@szom mondta, h egy műnő pr.osti a szebb egy normálistól?

ha ezt mondod neki az zsarolás, az egyén szabadság korlátozása. amit te teszel azt nem szerelemért


teszed(vagy tennéd majd ) hanem azért h a te igényeidet kielégíttesd vele. tehát akadályozod őt abban, h


meglegyen egy kis szabadsága. é s ne gyere nekem a beteg alkoholista férfival aki veri a feleségét. mert az


nem hasonlítható össze azzal ha mondjuk a csajod majd elmegy fodráshzo vagy új ruhát vesz magának


pár év után. aki alkoholista a problémák elől menekül, és ha veri a nőjét az mindenképpen beteg. úgyh


ilyen idi.tóa hasonlattal ne gyere.


"Ja igen pl fogalmad sincs arról hogy mit gondolok, de már egyből menjek pszichológushoz. Na ettől lesz


h*lye valaki. Meg hogy bemagyarázza magának hogy jaj ha csak kicsit vagyok prosti az nem is prosti...


Meg az ilyenek akik kombinálnak.... Az amelyik nem h*lye az normálisan néz ki meg nem okoskodik bele


olyanokba amiről fogalma sincs... Meg nem azon jár az esze hogy diszkó meg pia, hanem mondjuk szeret


színházba menni, vagy túrázni... "


te megint elárultad h nem vagy normális. nekem barmira nincs bajom azzal h normális szűz lányt akarsz


magadhoz. de aki az, abba is a pr.ostit látod bele ami nem túl jó. te azért lettél ilyen mert csalódott vagy.

meg a ki ennyi bar.somgáot tud összehordani mi nt te az nem normális. jó majd belinkeled neked valamit.


oké? h nem csak én látom így a dolgokat. na meg aki még írt a kommentedre a z a 35 éves nő az is


gondolom nem normális.. tudod itt mindenki jól látja a helyzeted rajtad kívűl, az miért vana kkor?


'"Na hát az ilyen nem férfi tapló réteg, de képzeld én meg elég sokat ismerek akiknek nem ezek a d*gásra


valók kellenek... Ja csak az egyik haverom is aki ilyen hogy neki szerelem kell a kapcsolathoz, kiröhögte a


lány, mert hogy neki a kapcsolat a szexnél kezdődik. Meg ilyenek, egyszer kihallgattam miről


beszélgetnek a lányok de csak így véletlenül az egyik kocsmában, és kb azon röhögtek hogy milyen


szánalmas hogy a barátja udvarol neki stb... Mert hogy ő úgyis csak arra tartja... Na ja hát már a normális


férfiból sincs sok, de azért még mindig többet ismerek mint normális nőt... "


és te az ilyen nők alapján ítéled meg a többi nőt is,akik kocsmában beszélik ki az ilyen dolgaikat?


gratulálok.


"a találd már ki hogy biztos még szoknyapecér is vagyok... Eszedbe se jutott volna, csak egyből a


rosszindulat meg a kombinálás. Hát ezt imádom... "


nem vagy szoknyapecér. de mondom nem ismerlek te se ismersz és még is lehordassz pr.osti kvr@"nak mert


leírtam h szeretem a szempillaspirált meg a labellot. ugyanúgy te is azt teszed amit én. lehet ha élőben


ismernélek más lenne a véleményem rólad. de ki tudja. ugyanolyan rosszindulató vagy te is. te előbb


ítélkezel mint én . kezdjük itt.


"Mi? Ha egy nő el kezd főzni én se szólok bele hogy ne így meg úgy csináld, ha már egyáltalán gondol


rám hogy főz nekem már az is valami hogy egyáltalán tud, meg csinálja szeretettel, stb, én meg


belekotnyeleskedek az milyen már? Van amiben a férfi jobb, pl a pénzügyi meg számolós dolgokban, meg


ő a család feje, neki kell vezetni eltartani megvédeni őket. Nem azt mondom hogy egy nőnek tilos


dolgozni, az h*lyeség középkori rabszolgaság, de ha jön a gyerek, akkor üljön otthon mellette, nevelje fel


normálisan, és az apja is foglalkozzon vele, de akkor se szólok bele hogy ne így játsszál vele meg ne úgy


sz*ptasd... "


ha gyerekszülés után otthon van és neveli a gyereket az nem baj. de egy idő után ezt is meglehet unni h


állandóan otthon ül. úgyhoyg előbb utóbb neki is visszakell mennie dolgozni. de attól még lehet gyereket


nevelni. ketten.


"De én észreveszem, én ilyen vagyok, nekem pont nem a műnő kell, de ha meg nem ez van, akkor ez a baj,


hogy miért nem tetszik a műnő... Nekem pont az kell aki "csúnya" "


[link]

[link]

ezeken pl mi a műnő neked?

ezek kb úgy néznek ki mint az a sakkozós nő akit linkeltél. csak más beállásában.

sőt ezen a két képen egyik nőn sincs smink. és még a ruha sem kihívó.

látom nagyon észreveszed. n agyon észreveheted ha a normális nőket is prost.inak titulálod mert nyaklánc


van rajta, vagy kis göndör a hajában.


"Azért mert már elegem van belőle!! Érted?"


akikből elegem van azzal sohasem foglalkozok. aki az utálom tárgya még nagyobb ívbe les@rom és nem


idegesítem magam miattuk. te ezt érted?


"Unom hogy mindenhol ez megy és egy nőnek sincs tartása hogy szépnek lássa magát akkor is ha nincs


hatalmas tőgye meg festékes feje!"


de van ilyen aki teljesen eltudja magát így is fogadni... de azon is sajnos max egy kis áttetsző szájfény


vagy vagy göndör a hajában esetleg egy kedvenc nyaklánca. szóval műnő. és pro.stis. úgyhogy neked azok


is kilőve.


"ki tudja hogy kire vár és nem csak vár hanem keresi és ha megtalálja akkor mindent megtesz hogy együtt


maradjunk halálunkig. "

igen ez normális elvárás. én is ilyet szeretnék. csak kevés ilyen van.


"Na csak erre meg már lusták, ilyenkor én vagyok a rossz meg szigorú mert tudják hogy nem is érdemelnek


meg engem."

de ha egyel sem kezdtél akkor honnan tudod, h lusták? azt mondatd nem volt még kapcsolatod. vagy igen?

akkor mire fel ez a sok ítélkezés (ha nem volt még) h lusták meg nem tudják betartani ha egyikkel sem volt


semmi komolyabb?


"És képzeld olyan is volt aki azt mondta hogy igazam van, és meg tudtam változtatni pedig nem kényszerítettem rá... Na? Ilyenkor is nőgyűlölő vagyok? "


te nem ettől vagy nőgyűlöl.ő hanem attól h mindegyiket bekategorizálod.

és miben volt igaza? miért ő hogy öltözködött?


"Attól hogy magamba nézek nem lesznek normálisak a nők, ez nem olyan hogy holnaptól eldöntöm hogy bejönnek a prostik, meg hát akkor már fiúkkal meg lovakkal is lehet nyugodtan... "


látod épp ez a baj. nem lesznek nromálisak a nők. tehát ha találsz egy olyan nőt aki neked mindenben megfelel akkor légyszives őt se tekintsd normálsinak mert nőből van. vagy tudod mit az édesanyádat se tekintsd nőnek mert ő is abból van. vagy egyiket se aki mondjuk szereti a szépet. de normál határokon belül. vagy tudod váltsd meg a világot és változtass meg minden egyes nőt úgy ahogy te látod.


"mert te ezekért vagy felelős, amiért így kialakult benned egy negatív kép.

jaj tudom erre is kifogsz találni! valami hüly.eséget, hogy mentsd magad."


Én vagyok a hibás azért mert látom az igazságot? :D:D "


azért vagy hibás, mert hagyod magad h csak ezeket lásd a rossz tapasztalataid miatt.


"emberek, csak nem veszem észre, meg persze biztos a p*rnószínész is tud keresztrejtvényt fejteni meg színházba járni, csak HALÁLRA NEM ÉRDEKEL AKI PROSTIS!! Ezt értsd már meg!!!! "


mit értsek meg azon ha neked mindegyik prosti .kurv&? :D ezen nincs mit tovább kombinálni.

a p.rnószinésznő is h jön ide , istenkém!

"Soha nem fog tetszeni semmilyen műnő, akkor is, ha zseni!2

ki mondta h a műnő tetszen neked meg?

neked az is műnő akit linkeltem, ( a tárgyalásos képek) neked az is műn.ő akkor miről bsezélünk? mondom neked semmi és senki sem jó. és b.aromra nem azt akarom h műnőket szeress ezt nem tudom honnan vetted. én azt írtam, hogy aki ha szeret öltözködni és nem ilyen csiricsárés sz@r ruhákat veszi meg attól az még nem lesz valaki műnő. vagy ha néha van rajta egy kis rúzs ami nem kurv&s hanem mondjuk halvány szín..de neked még ez is pr.stis. akkor innentől kezdve erre nincs mit írnom.

2011. márc. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/99 anonim ***** válasza:

De tudod mit teljesen felesleges ez a vita.

Úgyhogy hagyjuk abba.

Találd meg azt aki neked megfelelő remélem megtalálod és boldog leszel vele és ő is boldog lesz veled. Legyen olyan az életed ahogy elképzelted.

2011. márc. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/99 A kérdező kommentje:

"Kedvesem, olvasd el ujra az elso 4-5 oldalt, kb. 4-en magyaraztuk el 20-féleképpen, én magam is legalabb 6 hozzazsolast irtam CSAK erre valaszolva Neked, hosszan kifejtve.

Ugyanarrol beszeltunk, nem volt szethuzas a magyarazok kozott, es lattuk, hogy Te nem akarod vagy nem tudod megerteni. Probald ujra olvasni, hatha..."


Hát kössz, én most nem fogok keresgetni a hülyeségek között. Ha valamit akarsz akkor írd le...


"A léleknek nincs neme."


Ez mekkora hülyeség!!! Mert nincs is olyan lélek, na kezdjük itt, meg Isten is csak mese képzeld! És az meg hogy mindenki be van zárva a testébe.... Na ez is csak egy nagy hülyeség, mert a férfi meg a női gondolkodás különbözik, másnak éli meg egy nő na meg a férfi is ugyanazt...


"A fiunal viszont ez tovabb fejlodik nemi izgalommá, mert a mama ellenkezo nemu."


Mi van? :D Aha szóval mindenki rágerjed az anyjára ha fiú. Te meg biztos apádra izgultál... Meg mi ez hogy elhelyezkedés? A lányoknak a hátuk közepén van? :D


"Aztan a kulturankban tabu az anyaval valo szexulais kapcsolat, szoval ezt koran letiltják a nevelés során, de attol még van szexulais vonzodas az osztonok mélyén"


Aha persze meg benne van az ösztön hogy mindenkit megerőszakoljon meg megegye az utódait, meg a saját ****át is. Ilyeneket is csinálnak az állatok...


"a papak meg tobbnyire nem is elnek a csaladjukkal. H aigen, akkor is valamivel kevesebb kontaktusuk van a lanyukkal, mint az anyukaknak. "


Aha meg kivéve azokat akik a saját gyereküket is megerőszakolják...


"Mit mondjak még?.... Amennyivel beljebb van a noi nemi szerv, mint a ferfi, annyival mélyebb, belsobb, intimebb dolgok fuzodnek hozza, mint a ferfinak. Egy nő sosem fog a legbelsobb intim szferajaba azonnal beengedni.

Nem ertem, miert problema ez szamodra, hiszen Neked is erdeked, hogy CSAK TE juss be oda intim erzelmi viszony által, és a vonzalom is azon alapszik, hogy annyival MASKEPP viszonyul a nő a szexualitashoz, mint a ferfi. Nem? Kulonben a ferfiakhoz vonzodnal.:) "


Azért annyira nagyon ne mondd már hogy beljebb van a csikló... Hát és ha nem enged be akárkit? Az a jó de attól még nem kell frigidnek lenni!! Az önkielégítéstől nem lesz senki se prosti...


"Akikkel a topicot nyitottad, akik 18-20 évesek, szuzek, es azt mondtak neked, hogy nem erdekli oket a szex, azokat nem a szex erdekli, hanem X (pl. Te), vagy Y (mondjuk Jozsi). Azokban a Jozsi vagy Feri iranti szeretet fogja eletre hivni, hogy szerelmeskedni akarjanak Jozsival vagy Ferivel, a szeretet megéléseként. Erted? Nem a szex erdekli oket (én is ilyen vagyok), EGYALTALAN NEM erdekel a szex, engem a Zolival vagy Viktorral valo szex erdekel, de nagyon, nekem egy kapcsolat 75%-ig a szerelmeskedesbol kell alljon. Mindenki massal a szexualis vagyok, és mindenkit rondanak latok, akit nem szeretek. "


Ez hülyeség... Nekem is a szerelem fontos, na és mégis érdekel a szex. Ja és még csak nem is látok rondának mindenkit! Hát jó biztos több lányt látok annak, mert prostisan néznek ki, de most ha normálisan fel van öltözve és nem ismerem, most mit utáljak benne?


"Ennek orulnod kéne, hogy talaltal ilyen lanyokat, foleg ha igy ki vagy akadva azokon a lanyokon, akik mindenkivel osszefekszenek. (Egyebkent ezt sem tudhatod, igaz-e, mert ugye nem voltal ott...:) Sokan csak mondják, mert a köreikben menő dolog.) "


Hát jó én örülök neki de ha közben kiderül hogy frigid? Akkor meg majd megint eldobom és jön a következő? Meg ha hazudozik nekem hogy mekkora tapasztalt... Úgyis kiderül az elsőnél ha nem, minek hazudik? Meg ha azt mondja hogy igen, közben meg nincs is szűzhártyája...


"Még valami. Ahogy Téged itt megismertelek, Neked nem lenne jo, ha megtortenne, amirol almodozol (= egy szuz lany megmondja neked, hogy erdekli a szex), mert akkor ha valakirol megtudod, hoyg erdekli a szex, rogton prostinak gondolod. Mert ugye nyilvan ISMERI a szexet, es ha ismeri, akkor mar nem szuz, tehat hazudott, és akkor mar hazug is, meg prosti is... ugye? ...:D "


Ezeket meg honnan veszed? Attól hogy érdekli nem kell hogy lefeküdjön valakivel!!!! Na pont erről magyarázok már én itt mióta.... Ne az legyen már hogy jaj de szeretlek és mikor kanos vagyok akkor kiderül hogy egyedül kell elintézni... Szerinted miért csalják meg sokan a feleségüket? Na pont ezért mert rossz a szex, és nem akarják elhagyni, de nyugodtan megcsalják...


" "Na hát már ez is nagy teljesítmény egy nőtől! "


Ez a mondat remekul jellemez teged.

Ezt hivjak szobeli eroszaknak.

Az EU-ban lelki terror alatt élonek szamit az a nő, akinek otthon ilyeneket mondanak, és az allam fellép a terrorizálója ellen.

Szoval Neked mondjuk Belgiumban nem is lehetne barátnőd; nem vagy rá alkalmas. "


Ez megint mi? :D:D:D Hagyjál már ilyen hülyeségekkel... Jaj bocsánat akkor majd ilyen hasonlatokba bújtatom a gúnyolódásomat mint az előkelő emberek... Meg ki mondta hogy ilyet mondok valakinek, akit szeretek? Meg minek mondanám? :D:D:D Nem is értem hogy ez most hogy jön ide. Mert nem az van hogy a nők kb már nem tudnak normálisan kinézni? Ja nem mert ha csak kicsit prostis akkor nem prostis. De bezzeg egy nő kimondhatja ha egy férfi nem néz ki jól. Ne gyere már ezekkel a hülye feminista szövegekkel... Hát én akkor nem laknék Belgiumban se...


"Ilyenek voltak 80 evvel ezelott, ennek a mai megfeleloje az Altalad prostisnak titulalt bal szelső.

Engem a nagymamam ruhazott igy (bal szelso [link] amig élt."


Jó hát nem azt mondom hogy az a tökéletes példa, de még mindig jobb... Azért szerintem ők is göndörítik a hajukat meg kell a bizsu meg lehet hogy csak a fénykép miatt nem látszik a szín hoyg festik magukat...

Na akkor tessék kerestem neked normálisat:

[link]

Jó most ezen se látszanak a színek, de legalább normálisan fel van öltözve. Mondjuk az ilyen népviseletes cucc annyira nem érdekel hogy csipke meg ilyenek, de jobb mint egy ilyen csillogós kivágott rikítós felső...

Vagy ez is ilyen jobbnak tűnik:

[link]

De hát persze ez is lehet hogy ha a valóságban közelről megnézzük, akkor a szemöldökét kifesti vagy valami de ez nem olyan mű, de ilyen egy normális nő...


"Az evvel a problema, öcsi, hogy az, hoyga nő mit visel, az NEM A TE HATASKOROD, es HATARSERTEST KOVETSZ EL ÉS BANTALMAZAST avval, hogy leértékeled a masikat, és parancsolgatsz neki. A SAJAT territoriumodon belul gyakorolhatod a jo izlesedet, a masén nem!

Ha nem kéri a segitsegedet, akkor BANTALMAZAS a beleszolasod! "


Nem vagyok az öcsid, de semmilyen más rokonod se.... Megint milyen hülye feminista blablával jössz? Jó felőlem öltözzön ahogy akar, kit érdekel legyen prostis, de akkor kerüljön el messzire!!!! Ha meg akar valamit tőlem, akkor máshogy nem fog öltözni, nem muszáj, de akkor ne is akarjon semmit, én se megyek rá másokra bohócruhával hogy na de szeressél már! :D:D Mi ez a bántalmazás már megint? Te ezeket valami belga törvénykönyvből olvasod? :D:D:D Ja várj kitalálom már az is bántalmazás ha ránézek, meg nem borulok le a lába el csókolgatva a talpát mi? :D Kössz nem, nekem van tartásom...


"te beszélsz?NEKED nem jó semmi. de legalább mi változni tudunk, te meg ugyanazokat mormolod.

nem festegem két havonta. nincs is rá pénzem kezdjük itt.

"


Hát nem semmi, csak van elképzelésem!! Az nem ugyanaz, nem váltogatom ami a fejemben van!!! Ja és ha gazdag lennél akkor tiszta festék lennél meg műmell?


"mintha nem lenne mindegy. ha neki ez jó akkor festesse ahogy akarja magát. neked ebbe nincs


beleszólásod. "


Na már megint ez :D Ki a halált érdekel??? Felőlem úgy is kinézhetsz mint 2 prosti vagy egy szakadt csöves.... Én akkor is csak olyanokkal akarok valamit, aki normális.


"van akin segít ennyit írtam igen . de attól nem jelenti azt, hogy csak sminkkel szép valaki. mert senki sem

születik sminkkel. úgyhogy a természetesség sokkal szebb. "


Akkor meg minek írsz hülyeséget, ha tudod hogy igazam van???? Már megint ez van hogy csak vitatkoztok azért is!! Mert ha valaki csúnya akkor a sminktől szebb lesz? Nem!! Meg amúgy is, mindenkinek más csúnya, meg olyan nem is nagyon van hogy csúnya, csak ha igénytelen...


"amit te csinálsz az belemagyarázás olyan dolgokba, amiket te sértőnek látsz. "


Most mit magyarázok bele? Te mondtad hogy szoktad festegetni magad. Ja nem mindig meg egy évben csak hatszor nézel ki prostisan de az akkor is olyan, most hazudjak, hogy jaj de jó meg szép??


"a gyógyszer a hormont teszi tönkre. a hajfestés max a hajunkat de nem a hormonháztartásunkat ami egy


életre hazavághatja az egészségünket(gyerekszülés Pl ) ."


Jaj persze... Hát képzeld vannak kis hormontartalmú tabletták, meg néha szüneteltetni kell és akkor nem lesz semmi baj.


"a igen mert ha egy térdig érő szoknyában, vagy térdig érő farmerban van egy nő azt prostis, de ha egy férfi


van térdig érő nadrágban az semmi gond. látod azért ilyen egy nőgyűl.ölő.

te nem látod az összefüggéseket. neked mindegyik egyforma. nem való neked egy nő az biztos. nem


hiszem, h tudnál vele bánni.

csodálkozok ha megerőszakolnak? azért tudom hol a határ az öltözködésben bár ahogy téged "ismerlek"


erre úgy is kifogsz találni valamit úgyh irhatok akármit lesz@rom. mondjuk azon nem csodálkozok, h


manapság mennyi elmebeteg őrült szaladgál még fényes nappal is az utcán. de gondolom te inkább azt


támogatod aki erőszakra hajlamos, ha egy nő mondjuk szoknyában van és megerőszakolják akkor tuti h


az erőszakoló pártját fognád, vagy éppen a nőt kezdenéd el hibáztatni. és akkor hol van itt az önuralom? "


Ez mi megint már komolyan meg vagy bolondulva!! :D Most ki mondta hogy csak a nő???? Hol írtam ezt??? Mutasd már meg!!! Én se öltözök b*zisan, és nem atlétába járok, hanem normális INGet veszek fel, még ha rövid ujjú, akkor se mutogatom a vállam... Ja hát igen persze az ilyen biztos szégyelli meg nem is férfi...


"most te miről beszélsz? a magánéletemről amiről semmit nem tudsz? kb most azt csináltad, h kivetíted a


saját fusztráltságodat egy olyan személyre akit nem is ismersz. röhejes vagy komolyan. "


Mit vetítek ki? :D Csak ezt mondtam hogy ilyenek azok a tipikus kislányok akik bekajálják a divatot. Ja és képzeld tudom hogy állítólag te is szűz vagy...


"sajnos nincsen időgép h visszautazhass. igen voltak. ez azt jelenti h már nincsenek is mert más milyen lett


a ruhaválaszték mega z egész világ ? ébredj már fel ember megváltozott a világ de maradtak még n


ormális emberek. nők. ahogy veszed... "


Ébredjek fel? Hova? Nem ezt mondom hogy már ilyen nincs? Azért nem kell az a divat meg egyáltalán se de én már alig látok ilyet... Mondom, nem sok ilyennel beszéltem ha meg igen azok közül is kiderül hogy egy ócska prosti...


"tetszik. csak ez max divatbemutatóra ajánlatos. így. bár lehet ha neml enne ennyire divatos hétköznapra is "


Hát mondjuk az az aranyszínű szoknya túlzás, de egyébként jól néz ki... A lányok se látszanak nagyon sminkesnek de biztos van rajtuk.


"ugyanolyan undorító mindkettő. :D nem tudome zen mit kell túlkombinálni.

az 1. képekben szereplő ruhákban sosem jelennék meg ha csak nem az olyanok vesznek fel ilyen ruhákat,


akiknek feltünési viszketeségük van és szeretik ha megbámulják. "


Jó itt most nem a ruha színe a lényeg, hanem hogy fel van öltözve, nem 1-2 fecni takarja el.... Hát én pl inkább az egyszerű öltönyt szeretem, de inkább az elegánsabbakat...


"te tén.yleg hü.yel vagy. épp azt írom h lesz@rom ha van pattanásom és nem fedtem el soha most se fogom.. "


Te vagy a hülye, mert már megint képzelegsz meg kombinálsz, ki mondta hogy te a pattanáson problémázol? Senki, de ilyenek a divatcsicsap*csák, de ha te is sminkeled magad, akkor az vagy... Ja és ne gyere már az arctisztóval meg a szájzsírral, az nem festék hanem testápolószer, az igényes, a smink meg giccs....


Most lehet hogy neked az se prostis akin csak rúzs van meg szemfesték, de nekem az. Ha nő akar lenni ne legyen mű.


"nehéz normálisat találni? érdekes. amit utólag linkeltél képet az a sakkozós nő. na ilyet hányszor láttam


már az utcákon nem egyszer az is biztos. sőt mintha mostanában sokkal több lenne az ilyen. nem igaz h


te nem látsz egyet sem. "


Hát képzeld nem láttam ilyeneket mostanában, de mondjuk nem is úgy megyek az utcán hogy most ezeket kiszúrjam...


A többit nem is olvasom el, csak itt jobbra-balra magyarázol, én meg úgyis fölöslegesen beszélek, úgyse érted meg....


"De tudod mit teljesen felesleges ez a vita.

Úgyhogy hagyjuk abba. "


Ja így meg főleg.

2011. márc. 15. 13:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!