Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A 18 feletti szűz lányok csak...

A 18 feletti szűz lányok csak azért maradtak azok, mert nem is érdekli őket a szex, vagy nem mernek belevágni?

Figyelt kérdés
Beszéltem már ilyen lányokkal, és nem érdekelte őket a szex. Így csak azzal fognak összejönni, aki jobban hazudik vagy impotens?
2011. febr. 13. 15:47
 11/99 anonim ***** válasza:
100%

" de aki nem akar szexet, az mit vár egy férfitól, akinek ez lételeme? "


épp ezaz,h vannak fontosabb dolgok a szexnél is de a legtöbb pasinak csak a szexen jár az agya jóhogy aki normális pasira vágyik az nem bízik meg benne egy idő után mert csak azt hallja, h mikor akarod már a szexet velem? és ebbe a mai világba igen nehéz olyat találni akinek nem a szex a főcélja.

2011. febr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/99 anonim ***** válasza:
100%

Kicist szukszavu voltal, es nem tudom, mit ertesz pontosan az alatt, hogy a szex nem erdekelte oket.

A legtobb embert nem a szex erdekli, hanem az, akit szeret. És akit szeret, az irant ki akarja ezt fejezni, és ez a szeretetkifejezesi igeny mutatkozik meg a szexualis erdeklodesben, ami kizarolag a szeretett személy(ek)kel kapcsolatban jelentkezik.

Akinek meg "allandoan viszket", azaz a szex erdekli, és nem a kapcsolodas egy maisk emberhez, es folyton keresi, hogy kihez lehetne hozzadorgolozni, azt szenvedelybetegnek hivjak.

2011. febr. 14. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/99 anonim ***** válasza:
100%

"lehet hogy nem csak az ő hibája"


Szerited az HIBA, hogy valaki szűz?

Miert?



", de aki nem akar szexet, az mit vár egy férfitól, akinek ez lételeme?"


Esetleg szereti, es meg akarja ismerni.

Mi a konkret szitu?



" Minden egészséges férfi kívánja"


Az elobb en voltam, aki irt a szenvedelybetegsegrol. Azt gondolom, az egeszsegnek jellemzoje, hogy NEM a szexet önmagáért kivanja valaki. Ha önmagaert kivanod a szexet, akkor szenvedelybeteg vagy, akarmennyire is menő a köreidben ez, hiszen attol, hogy sokan betegek, vagy mondjuk mindenki az, attol még betegség mard egy állapot.



", és tudjuk, hogy a nőknek meg csak kevés olyan csoportja van, aki szintén annyira."


Ezt nagyon rosszul tudod.

A nő szexuális vágya hatalmas, elsöprő a férfiéhoz képest.

A ferfit ez annyira megrémíti, hogy olyan tarsadalmat hozott létre, amiben szamtalan gátja van annak, hogy egy nő megélhesse a szexualitását. Egy ilyen gát pl. az, hogy Veled elhitették, hogy az egészséges szexuális vágy dinamikája az, amit most érzel. Vagyis elhiteték, hogy a szenvedélybetegség a normális. És nem vagy hajlandó elfogadni egy egészségesen kialakuló szexuális dinamikát (a topicnyitód tanusaga szerint most utasitottál vissza egy lányt, aki irántad érdeklődik, rásütve a bályeget, hogy nem egeszseges szexuálisan, még mielott elkezdted volna megteremteni ahhoz a korulmenyeket, hogy kifejlodjon benne a szexualis vonzalom).


Ha megengeded ennek a hozazd kozeledo lanynak, hogy megérjen benne a szerelem, akkor rád fogja zuditani mitikus ereju, elsopro szexualitását, csak győzz vele lépést tartani!:)

2011. febr. 14. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/99 anonim ***** válasza:
75%

Amugy hogy a címkérdésre is valaszoljak:


ahány ember, annyi válasz. Tehat ezt tole kene megkerdezni. De arra szamits, hogy hiteles valaszt 18 eves lanytol nem tudsz kapni, mert egy nő nemi szerve belul van, életjelet semmit nem ad, hanem optimalis esetben csak akkor eloszor, amikor megérzi benne valaki iránt a vágyat. Ha ő még nem érzett ilyet senki irant, akkor még soha nem érezte a nemi szervének a létét sem, nem ugy mint a fiuk, akik baba koruk ota kapcsolatban vannak a fütyijükkel. És akkor nincs is tisztában még a szexhez viszonyulásával sem, és így azt megmondani se tudja Neked.


Minimum 30-40 éves nők tudnak errol erdemi infokat adni, mar mint hogy érdekli-e őket a szex, mennyire és miylen korulmenyek kozott. Mert csak bizonyos (erzelmi es fizikai) korulmenyek hivják életre a női nemi szerv érzeteit, és csak ezek megtapasztalasa utan lehet errol velemenyt mondani.

2011. febr. 14. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/99 anonim ***** válasza:

A válasz írója 34%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 03:26



Nagyon igaz amit írtál!!! Örülök, hogy vannak ilyenek is akik átlátják a dolgokat!

:)

2011. febr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/99 A kérdező kommentje:

"épp ezaz,h vannak fontosabb dolgok a szexnél is de a legtöbb pasinak csak a szexen jár az agya "


Hát azért férfi hogy azon járjon az agya! Szerinted az impotens hímeknek vannak utódaik? :D Ha nem tetszik, akkor válogassanak a nők hormonzavarosak meg kisfiúk közül. Meg úgyis csak mind azt hazudja hogy szeretet, közbe ha nem vagy elég macsó, megcsal, vagy elhagy.

A nőknek meg állandóan csak a pénzen jár az agyuk, nehéz találni normális lányt akinek nem. :P


"Kicist szukszavu voltal, es nem tudom, mit ertesz pontosan az alatt, hogy a szex nem erdekelte oket. "


Úgy hogy ha megkérdezek egy szűz lányt hogy érdekli-e a szex, elkezd hablatyolni, vagy megmondja hogy nem érdekli és nem vágyik rá. Jó persze szeretet meg kapcsolódás, de hogy kapcsolódjak valakihez aki az alapvető igényeimet is semmibe veszi?


"Szerited az HIBA, hogy valaki szűz?

Miert?"


Nem, de az hiba, ha férfit akarsz de nem találsz. A saját kudarcod, akár bevallod vagy nem. És ha valaki úgy akar férfit hogy szex nélkül, az ne lepődjön meg ha nem megy. Az a macska, amelyiket nem etetik, elszökik, vagy máshoz jár. :P


"Esetleg szereti, es meg akarja ismerni.

Mi a konkret szitu? "


Na ja én se etetni akarom a macskát, csak simogatni... Ezért nem megy nekik, mert önzők. Ha tényleg szereti, akkor megadja amire szüksége van. Szerinted a férfi élvezi, amikor egy boltban giccses cuccok közt kell ajándékot vásárolni a nőnek? Vagy amikor vacsorát főz neki meglepetésből? Nem! De megteszi, mert örömet okoz neki ha látja a párján, hogy boldoggá tette. Akkor is elmegy a nyálas filmet megnézni vele, ha utálja az olyan filmeket. Na ez az amire egy nő nem nagyon képes, belegondolni a másik helyzetébe. Mert elkényelmesedtek és hozzászoktak hogy majd a férfi mindent meg tesz nekik, cserébe meg nem kell adni semmit. És miért csinálja a férfi? Mert reménykedik hogy ezzel talán bebizonyítja hogy érdemes a szexre is, meg arra hogy foglalkozzanak vele másképp is. Csak aztán jön a nő valami hülye kifogással, és nagy hűhó semmiért. Ja persze a nőt meg nem érdekli hogy a férfi hogy érez ezek után, és meglepődik ha minden férfinál kizáró ok a kapcsolatra ha nincs szex...


"Az elobb en voltam, aki irt a szenvedelybetegsegrol. Azt gondolom, az egeszsegnek jellemzoje, hogy NEM a szexet önmagáért kivanja valaki. Ha önmagaert kivanod a szexet, akkor szenvedelybeteg vagy, akarmennyire is menő a köreidben ez, hiszen attol, hogy sokan betegek, vagy mondjuk mindenki az, attol még betegség mard egy állapot. "


Ja persze a sült csirkét se azért eszed mert éhes vagy hanem mert van egy kapirgáló csirke akinek a sorsát Isten a te gyomrodba rendelte :D Ez hülyeség. Akár tetszik vagy sem, az ember állati ösztönökkel működik, csak köztem és az átlagfiúk közt az a különbség, hogy én nem hagyom hogy a farkam irányítson, és válogatok. Mert a szexet nem csak szexmániás hímringyók kívánhatják... És akkor is lehet kívánni amikor éppen nem vagy szerelmes senkibe. De ez a hablatyolás csak ilyen misztikus hülyeség. Úgyis szexmániás lesz a szűz is, ha átesik az elsőn és rájött, hogy jó dolog.


"A nő szexuális vágya hatalmas, elsöprő a férfiéhoz képest. "


Na ez az ami csak egy nagy kamu. A nőkben nincsenek olyan hormonok, mint egy férfiban. És én is mindig ezzel szembesülök, hogy a nőket nem is érdekli annyira a szex. Mindig ez a szerelmes maszlag jön, de ha valaki mással akarnak lefeküdni akkor hirtelen abba szerelmesek és a régi elmúlt.


"Vagyis elhiteték, hogy a szenvedélybetegség a normális."


Ja persze az elefántbika is szerelemből hágja meg a nőstényt, nem is azért mert szexelni akar. És ha egy elefánt olyan hangultban van, hogy nagyon kanos, gyilkolni tud azért, hogy megkapja amit akar. Szerinted egy impotens elefánt sok utódot hagy maga után? Nem. Szóval ez nem normális dolog, hanem alapszükséglet! Ennél már csak az lenne nagyobb hülyeség ha kijelentenéd hogy az evés is csak egy betegség :D Nem kell túlmagyarázni.


"(a topicnyitód tanusaga szerint most utasitottál vissza egy lányt, aki irántad érdeklődik, rásütve a bályeget, hogy nem egeszseges szexuálisan, még mielott elkezdted volna megteremteni ahhoz a korulmenyeket, hogy kifejlodjon benne a szexualis vonzalom)."


Nekem tök mindegy mit hisz magáról, de ha nem kívánja a szexet, akkor mit akarjak tőle? Ne azért kívánja a szexet mert szerelmes valakibe. Nekem nem kell ilyen lány aki hazudik magának vagy frigid. Biztos az is egészséges, mert a nőnek nem kell élvezni a szexet ahhoz, hogy megtermékenyüljön, de én nem akarok egy ilyen nővel együtt élni meg tőle gyereket.


"Ha megengeded ennek a hozazd kozeledo lanynak, hogy megérjen benne a szerelem, akkor rád fogja zuditani mitikus ereju, elsopro szexualitását, csak győzz vele lépést tartani!:)"


Ez hülyeség :D Max akkor nem bírok, ha nimfomániás, az meg tényleg egy betegség, mert nem tud kielégülni, és állandóan vágyik rá. Még a lány barátaimnak is az a véleménye, hogy egy férfinak sokkal több szexuális energiája van mint egy nőnek :D


"Ha ő még nem érzett ilyet senki irant, akkor még soha nem érezte a nemi szervének a létét sem, nem ugy mint a fiuk, akik baba koruk ota kapcsolatban vannak a fütyijükkel. És akkor nincs is tisztában még a szexhez viszonyulásával sem, és így azt megmondani se tudja Neked. "


Ez is csak blabla, mert van olyan lány is, aki gyerekkora óta érdekli, és mert rájött hogyan kell önkielégíteni, és érzett is már szexuális éhséget, meg valaki iránt is érezte ezt a vágyat... De ha egy lány 18 évesen se tudja ezeket, akkor nagyon későn érő lehet.


"Minimum 30-40 éves nők tudnak errol erdemi infokat adni, mar mint hogy érdekli-e őket a szex, mennyire és miylen korulmenyek kozott. Mert csak bizonyos (erzelmi es fizikai) korulmenyek hivják életre a női nemi szerv érzeteit, és csak ezek megtapasztalasa utan lehet errol velemenyt mondani."


Hát akkor egy nő nagyon későn érik meg egy fiúhoz képest.

2011. febr. 15. 11:34
 17/99 anonim ***** válasza:

szerintem rólad valahogy süt le a tipikus férfi kép, és valamiért nagyon hadilábon állsz a nőkkel, mert az enyhe nőgyűlölet is süt le a szövegedből...sokat csalódtál(?)


" Jó persze szeretet meg kapcsolódás, de hogy kapcsolódjak valakihez aki az alapvető igényeimet is semmibe veszi?"


azért veszi semmibe, mert gondolom te már idő előtt szeretnéd vele a szexet jó hogy ilyenkor minden nő arra gondol, hogy megb@szod és aztán e nnyi volt.

szerintem te csak fogalomból ismered a szerelmet...


" És ha valaki úgy akar férfit hogy szex nélkül, az ne lepődjön meg ha nem megy"

túl szexmániás vagy,hogy beismerd..?mi? figyelj, az alapvető követelmény egy kapcsolatban, hogy megbízzak a másikban. ha ez nincs, hiába követeli a szexet nem fogom meg neki megadni. ha nem látom,hogy tisztelne vagy csak azt a bizonyos dolgot akarja akkor nem hiszem, hogy hosszúéletű lesz a kapcsolatunk.

másik meglátásom szerint szerintem te semmit nem tudsz a nőkről. írd be a googlba, hogy férfi és nő kapcsolat. vanank jó oldalak


". Ezért nem megy nekik, mert önzők. Ha tényleg szereti, akkor megadja amire szüksége van. "

abba nem gondoltál bele, h te is önző vagy?

ha tényleg szeretsz valakit, akkor kivárod a sorod.és bizalmat gerjesztessz iránta, és tiszteletet. a kapcsolatban a szex csak tűz, az adja meg a szikrát. de az alapdolgok azok amiket fentebb leírtam többször is...


"Úgyis szexmániás lesz a szűz is, ha átesik az elsőn és rájött, hogy jó dolog." és " A nőkben nincsenek olyan hormonok, mint egy férfiban. És én is mindig ezzel szembesülök, hogy a nőket nem is érdekli annyira a szex. "


Ugye tudod, h ez a pár mondatot teljesen ellentétes egymással...

ne tudd meg, hogy egy nőben mennyi a szexuális energia,talán még többször is kívánja,mint egy férfi ...

"A nőkben nincsenek olyan hormonok, mint egy férfiban. "- ezt honnan tudod ilyen biztosra?

szerintem te valamiért a kapcsolataidban inkább a szexet hoztad előtérbe, a nő meg nem bizott meg benned. ezért nem tapasztaltál még olyat h egy nőben mekkora a szexuális energia.



"Ha megengeded ennek a hozazd kozeledo lanynak, hogy megérjen benne a szerelem, akkor rád fogja zuditani mitikus ereju, elsopro szexualitását, csak győzz vele lépést tartani!:)"


ezt csak onnan veszed,h hülyeség, mert nem hagytad eddig egy lánynak sem, hogy megbízhasson benned?ugye? pedig ez egy nagy hiba, mert csak akkor fogja rád zúdítani a szexuális erejét, ha a kapcsolatotok érzelmileg és lelkileg stabil. vagy ezek neked nem fontosak?

nem is értem miért állítod az ellenkezőjét mivel sztem egy jóval tapasztaltabb férfi példány írta a fenti sorokat, és nem hülyeségből szerintem. de ezt ő majd ha írni fog úgy is aláfogja támasztani.


"Még a lány barátaimnak is az a véleménye, hogy egy férfinak sokkal több szexuális energiája van mint egy nőnek :D"- mert nem beszéltek veled őszintén;)

elvégre én sem ismerem az összes hím egyedet a világból?ugye? és te sem ismered az összes nőt, lehet,hogy pont olyanba akadtál bele akinek kevesebb szexuális energiája van vagy nincs is neki. ezért ne a nőket hibáztasd, mert férfiakból is vannak ilyenek..


"Ez is csak blabla, mert van olyan lány is, aki gyerekkora óta érdekli, és mert rájött hogyan kell önkielégíteni, és érzett is már szexuális éhséget, meg valaki iránt is érezte ezt a vágyat.."

"Ha ő még nem érzett ilyet senki irant, akkor még soha nem érezte a nemi szervének a létét sem, nem ugy mint a fiuk, akik baba koruk ota kapcsolatban vannak a fütyijükkel. "

ezt ő szerintem úgy értette h míg a fiúk kiskoruktól kezdve megértinhetik a nemi szervüket,addig alányok csak kívűlről tapasztalják meg az örömöt. belülről nem igen jártasok..ha érted mire célzok.

2011. febr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/99 anonim ***** válasza:

Hali, a nekem irt hosszu valaszodra valaszolom, hogy most még jobban kifejtetted, hogy miert is az allatiasság az ember jellemzoje, es hogy nem letezik az isteni oldal. Igen, ez egy mostanaban nagy erőkkel elterjesztett nagy tarsadalmi hazugsag, ezert szoltam Neked arrol, hogy ez hazugsag, és és hogy evvel a vilagkeppel csak dugni fogsz (majd ha mar sikerul oylan lanyt talalnod, aki erre a fajta szexualis kozeledesre nem élből elutasitast ad), és kovetelni, de szeretkezni és szeretni soha. Rajtad all, hogy tudsz-e akarsz-e valtoztatni a gondolkodasodon.

Az eleted minosege azon mulik, hogy alapvetoen allati vagy isteni eredetunek tekinted-e magad, es a szeretkezesben megéltek is ennek a fuggvenye.

Én, aki ismerem az isteni szeretkezes elmenyet, ahhoz kepest nagyon meltatlan, szomoru es degradalt érzést ad csak az általad leirt állati.

Te is torekedhetnel a jobb, oromtelibb dolgokra, ha mar hirt adnak nehanyan arrol Neked, hogy ezek LETEZNEK. Nem?


"Hát akkor egy nő nagyon későn érik meg egy fiúhoz képest."

Ez igy van. Min. 15-20 evvel kesobb kerulnek csak kapcsolatba a sajat nemi szervukkel, ezert a nők 35-40 evesen jutnak oda szexkivanasban es aktivitasban, és a nemi szervukkel kapcsolatos informaciokban, mint ahol a 20 ev koruli fiuk vannak.

(35/L)

2011. febr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/99 anonim ***** válasza:

A mai 15:51-esnek irom, hogy nő vagyok, 35 éves, nem ferfi.:)


("nem is értem miért állítod az ellenkezőjét mivel sztem egy jóval tapasztaltabb férfi példány írta a fenti sorokat, ")

2011. febr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/99 anonim ***** válasza:

Hali, 15:51-es beiro fiú, még valamit megvalaszolok Neked:


"ezt ő szerintem úgy értette h míg a fiúk kiskoruktól kezdve megértinhetik a nemi szervüket,addig alányok csak kívűlről tapasztalják meg az örömöt. belülről nem igen jártasok..ha érted mire célzok."


Erre is, igen, és még arra értettem, hogy a punci az egvilagon semmilyen eletjelet nem ad magarol, semmiféle erzetet. Maximum annyi kapcsolatod van vele, hogy néha csipi a szappan, akkor sincs mit tenni vele, mint bő vizzel leöbliteni. Tenyleg optimalis esetben (ha inzultus es fertozes nem ér), semmifeéle erzetet nem ad eegszen addig, amig mar nem pettingeltel nehany honapot, és meg nem erzed benne a váat. Ezert nincs sok lanyban surgeto szexulais vágy. Egyszeruen egyaltalan nincs, nem magatol meglévő valami, hanem a testi kedveskedes hatasara letrejovo valami. És innentol KEZDODIK kiepulni az a kapcsolat a nemi szervvel, ami a kisfiuknal mar babakorban elkezdodik.

Hangsulyozom ujra, optimalis esetben, tehat ha valakit inzultalnak, vagy fertozese lesz, ami nem is ritka, akkor mar nem igaz. Az ilyen gyermeknek kisebb eselye lesz felnott koraban oromteli szexualis eletre, mint annak, akinek ezek az ido elotti ingerek kimaradtak.


Amikor kislany a puncijaba dugja a legót, meg ilyenek, azt avval hasonloan valami erzelmi zavarnak tekintik, mint amikor valaki a fulébe teszi a játékait, amivel aztan mindig szaladni kell a fuleszetre, biztos hallottal ilyenrol. De annak nem a szexualitashoz van koze.


Sajat megeleseimet mondtam, a optimalis csoportba tartozom szerencsere.


35/L

2011. febr. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!