Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A 18 feletti szűz lányok csak...

A 18 feletti szűz lányok csak azért maradtak azok, mert nem is érdekli őket a szex, vagy nem mernek belevágni?

Figyelt kérdés
Beszéltem már ilyen lányokkal, és nem érdekelte őket a szex. Így csak azzal fognak összejönni, aki jobban hazudik vagy impotens?
2011. febr. 13. 15:47
 71/99 anonim ***** válasza:

akkor válaszolj már még egy kérdésemre.

összejössz mondjuk egy aranyos lánnyal aki egyik nap úgy van öltözve ahogy neked megfelelő. és a belső tulajdonságai is tetszenek aranyos meg minden szóval minden ami a te ízlésednek megfelel külsőleg belsőleg is.

és aztán mondjuk 2.találkán meg egy kicsit jobban van felöltözve. nem kell miniszoknyára meg mellkidobós felsőre gondolni. csak mondjuk van rajta egy kisebb sarkú cipő meg egy elegánsabb szolidabb felső ami nem mutat semmit, meg van rajta egy leheletnyi smink... na most ezért nem fogsz vele többet találkozni?? de attól még ugyanolyan kedves aranyos meg barátságos stb. csak most jobban adott magára. akkor többet nem beszélsz vele , mert most másképp lett felöltözve?


mert nem igazán értem ezt a prostis észjárásodat. persze mindenre belelehet magyarázni dolgokat ami nem is úgy van, de ezzel a te lehetőségeidből veszítessz.

2011. márc. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/99 A kérdező kommentje:

"Nem ilyen mellkidobós felsőkre gondoltam meg nem miniszoknyra te ész. pf. igen lehet választani a szolid ruhadarabok között ami nem prostis ( bár neked még az is az szóval tök mindegy ) vagy lehet választani a túl divatmajmos cuccok között amikben vannak rib@ncos darabok is, vagy a slampos öltözékek közül. persze lehet jól is kombinálni.

na neked pl mi a normális ruházat? küldjél már linket."


Hát akkor honnan tudjam hogy mire gondolsz te ész? :D Már megint legyek gondolatolvasó?

Ja és normális ruhát nem fogok keresni mert az összes ami neten is van ilyen divatvackok, most nem fogok órákig keresgélni hogy találjak egyet....


"kettő nem ugyanaz. te egy kaptafára teszel minden dolgot, hülyeségeket írsz. "


Aha persze ilyenkor hülyeséget írok, mert ugyanúgy gondolkodok mint te... Na ebből látszik hogy a te gondolkodásodban van a hiba. Ja persze ronda csicsap*csákat nézni kell, ha egy férfi csinálja akkor az hülyeség... Szerinted mit szólna a főnököm ha kisminkelve mennék be az egyik nap? Vagy miniszoknyába? Ja igen tudom erre meg az jön hogy az olyan nőies dolog meg más meg hülyeséget írok....


"az mitől jobb , hogy a pasi azt választ magának akit akart, de a nőnek nem volt joga eldönteni, hogy ő vele akart e valóban lenni vagy sem?:)"


Hát ez nem így volt, mert a szülők a lányt is kiválasztották a fiúnak, és még Indiában ilyenek is vannak, meg máshol. És azért mert a gyerek nem tudna jól dönteni, de még utána sokáig a szülőknek beleszólása volt a házasságba, azért nem úgy van hogy mész a saját fejed után a szülő meg hülye... Ja hát ma már igen, de régen volt eszük.


"te normális vagy? kár megkérdezni is..

kinek lesz a prostija? te egy elmebeteg vagy komolyan:D túlságosan is belefáradtál már a kapcsolat mizéráiba, tudod mit neked egy nő sem való. vagy ha igen az meg nem fogja az ilyen ostobásaigadt eltűrni."


Ja mert hogy a gyémántgyűrűért meg rózsáért dugunk az nem prosti, mert szerelemből csinálja... Én kérek elnézést. Meg hogy kétszer háromszor házasodnak, meg ilyenek. Meg hogy minden évben megtalálják az igazit. Ez hülyeség.


"azt hiszem ez neked sem nagyn mindegy, te sem tudsz dönteni :) "


Mi van? :D Miben nem döntök? Azért mert nem akarok egy prostival összeházasodni akkor nem is tudok dönteni? :D


"vagy neked nincsen? "


Van de én nem azért döntök mert hogy most épp ilyen a kedvem meg a kutyám beteg, meg rám mászott egy pók meg elhagyott a pasim meg ilyenek...


"a te kitalált világodban biztos. mondom, hogy minden nőt általánosítassz. el vagy keseredve megértelek. "


Jó akkor nem mindegyik, mert van kivétel de attól még a többi igen. Mert ha egy férfi nem elég erőszakos akkor hamar megunják.


"dolgoznak ők. a gyereket meg majd ő neveli egyedül mert a pasi meg lelép mert neki ez túl nagy kihívás ( egy gyerek). nem egyszer van olyan h a nő egyedül marad a gyerekével és ő neveli egyedül ( vagy fordított esetben is igaz ) "


Ja hát erre jók ezek a nagy gyorsszerelmek.... Úgy kéne hogy a nőt megbüntetni ha nem tudja hogy ki a gyerek apja!! És aki az apja az a férje kell hogy legyen és ha nem az akkor is megbüntetni. És akkor az apának meg kötelessége lesz felnevelni, nem az hogy itt jobbra-balra zabigyerek, eltartani meg nem akarom.


"férfi rövidnadrág van. és van olyan is aki kigombolja egy picit felül. "


Aha tárgyaláson? :D:D Hogy bemegyek úgy hogy a szőrös combom kint van, meg a felső három-négy gomb nyitva? Nem hiszem.


"attól még majdnem minden nő szereti a szépet, ( az más kérdés h kinek mi a szép ) de mondtam már, h úgy is lehet sminkelni meg öltözködni h megmaradjon a normális egyensúly. és nem kell ahhoz prostivá válni h sminkeljen.. mondom te már mindenkibe belelátod a rosszat tudom néha én is hajlandó vagyok erre amit én sem szeretek te aztán észreveszem magam h már megint kezdek rémeket látni. és aztán kikerülök a szürke ködből. "


De ezen mit nem lehet megérteni? Nincs szolid prosti meg prostis prosti, ha festi magát akkor nem érdekel, nekem prostis!!!


"biztos van olyan. de nincs olyan ismerősöm. az egyik 17 évesen vesztette el és 4 éve együtt vannak. "


Ja látod, akkor miről beszélsz? :D Halál mindegy mikor kefélt először ha úgyse maradnak együtt. Akkor majd mindenki úgyis csak egy pár dugás meg emlék marad. Ja hogy ez a divat meg nekik az élet....


"ahha. és ha annyit mond, h szereti a szexet sokszor kívánja stb.. akkor honnan tudod h vele jó lesz a szex? persze mindez a kapcsolatotok elején. "


Sehonnan de már egy fokkal jobb mintha nem is érdekli. :D Majd dolgozni fogunk rajta. Ha szeretjük egymást és képesek vagyunk az orgazmusra akkor nagy baj már nem lehet.


"nem szállok senkire. nehezen leszek szerelmes :D "


Nehezen szállsz a következőre. Ja igen ez már más....


"baromira nem értem, h jön ide a szájbavágás meg az öltözködés: D attól h valakin van magassarkú az még k.rvára nem azt jelenti, h prosti."


De az engem nem izgat hogy mit kér cserébe vagy semmit ha egyszer ocsmányul néz ki mint egy prosti!! Akkor se ha csak szolidan prostis a ruhája meg a sminkje!


"csak úgy nem. ha nem tesznek ellene, akkor igen kihűlhet. pont te mondod, aki minden lány között válogat mert ezen van egy kis db smink ami scak akkor látszódik ha közelebb vagy hozzá, vagy ha 2 centis sarkú cipő van rajta. :D mérd le mennyi a 2 centi nagyon sok."


Na hát látod én is pont ezt mondtam hogy foglalkozni kell a kapcsolattal, és akkor nem lesz vége csak te meg jöttél az ilyen kiszeretős meg vége a szerelemnek hülyeségekkel... Azért lesz vége mert ha nem foglalkoznak egymással akkor mitől szeressék a másikat???


"mióta? igen honnan derül ki h kívánják egymást, mert ok beszélnek a szexről. csókoloznak simogatják egymást. ok . és mennyi idő múlva szexelnének? mert ez sem mindegy. "


Hát ha már csók van akkor jöhet a többi is nem? majd ahogy jól érzik. Ja csak mondjuk nem 2 hét után kell csókolózni hanem mondjuk várjanak 1 évet....


"ja értem neked már minden nő prosti. akkor tudod mit, vegyél el egy apácát, vagy egy muszlim nőt. ha neked minden prostis. te már rémeket látsz."


Ja majd ilyenek között keresgélek akkor, lehet hogy jobban járnék, csak kár hogy nem hiszek az ilyen istenes hülyeségekben.... Mert ha nem nevelték volna rá akkor biztos ő is ugyanabba a prostis ruhákba járna...

2011. márc. 4. 12:23
 73/99 A kérdező kommentje:

"akkor válaszolj már még egy kérdésemre.

összejössz mondjuk egy aranyos lánnyal aki egyik nap úgy van öltözve ahogy neked megfelelő. és a belső tulajdonságai is tetszenek aranyos meg minden szóval minden ami a te ízlésednek megfelel külsőleg belsőleg is.

és aztán mondjuk 2.találkán meg egy kicsit jobban van felöltözve. nem kell miniszoknyára meg mellkidobós felsőre gondolni. csak mondjuk van rajta egy kisebb sarkú cipő meg egy elegánsabb szolidabb felső ami nem mutat semmit, meg van rajta egy leheletnyi smink..."


Ja szóval egy kicsit prostisabb, szolidan prosti meg egy leheletnyire prosti. Kösz nem :D Az ilyen biztos nem fog tetszeni meg nem felel meg nekem.


"na most ezért nem fogsz vele többet találkozni?? de attól még ugyanolyan kedves aranyos meg barátságos stb. csak most jobban adott magára. akkor többet nem beszélsz vele , mert most másképp lett felöltözve? "


Ja de, csak egyértelmű hogy semmi komoly nem lesz köztünk. Szóval kislány, nem nő, én meg nem vagyok pedofil, olyan nő kell aki nem az ilyen hülyeségektől érzi jól magát.


"mert nem igazán értem ezt a prostis észjárásodat. persze mindenre belelehet magyarázni dolgokat ami nem is úgy van, de ezzel a te lehetőségeidből veszítessz."


Húú biztos már 500 prostit elveszítettem ezzel, mekkora kár!!! :D Ja látod én ilyen vagyok hogy tudom hogy hol a határ, és ragaszkodok is hozzá, nem az van hogy kitalálom hogy szőke herceg de ha nem jön akkor jó lesz a kopasz dagadt alkoholista is....

2011. márc. 4. 12:29
 74/99 anonim ***** válasza:

"Ja és normális ruhát nem fogok keresni mert az összes ami neten is van ilyen divatvackok, most nem fogok órákig keresgélni hogy találjak egyet.... "


ja h át persze mert az internet csak ezzel van tele. :D értem.


""kettő nem ugyanaz. te egy kaptafára teszel minden dolgot, hülyeségeket írsz. " "


te a fvđzodat akarod mutogatni, ha meg egy nőn szoknya van(nem mini) és kilóg a lába, akkor az hű de nagy probléma.


"Hát ez nem így volt, mert a szülők a lányt is kiválasztották a fiúnak, és még Indiában ilyenek is vannak, meg máshol. És azért mert a gyerek nem tudna jól dönteni, de még utána sokáig a szülőknek beleszólása volt a házasságba, azért nem úgy van hogy mész a saját fejed után a szülő meg hülye... Ja hát ma már igen, de régen volt eszük. "


ja igen, mert a szülők nagyon jól megválasztják a lányuknak a fiúkat. az más kérdés, hogy a lány meg baromira nem boldog egy ilyen kapcsolatban. ja és ilyenkor hol vanaz, hogy a fiúknak választottak lányt maguk mellé? ahha értem.


"Mert ha egy férfi nem elég erőszakos akkor hamar megunják. "

rossz életed lehetett.


"Ja hát erre jók ezek a nagy gyorsszerelmek.... Úgy kéne hogy a nőt megbüntetni ha nem tudja hogy ki a gyerek apja!! És aki az apja az a férje kell hogy legyen és ha nem az akkor is megbüntetni. És akkor az apának meg kötelessége lesz felnevelni, nem az hogy itt jobbra-balra zabigyerek, eltartani meg nem akarom. "


ja akkor te azt támogatod, hogy a pasi lelép mikor kiderül több éves kapcsolat után hogy gyereke van a nőjének tőle és neki ez túl nagy felelősség és nem bírja elviselni hogy már gyereke van. oké értem. már látom ebben is a hibát látod, ahogy mindenben.

(én ezt írtam:"

"dolgoznak ők. a gyereket meg majd ő neveli egyedül mert a pasi meg lelép mert neki ez túl nagy kihívás ( egy gyerek). nem egyszer van olyan h a nő egyedül marad a gyerekével és ő neveli egyedül ( vagy fordított esetben is igaz ) " )


"Aha tárgyaláson? :D:D Hogy bemegyek úgy hogy a szőrös combom kint van, meg a felső három-négy gomb nyitva? Nem hiszem. "


most miért jössz tárgyalással? ott az ember jóesetben mindig normálsian van felöltözve. nemtől függetlenül, meg amúgy ez alapelvárás is szerintem.


"De ezen mit nem lehet megérteni? Nincs szolid prosti meg prostis prosti, ha festi magát akkor nem érdekel, nekem prostis!!! "


de van szolid smink és öltözék csak mondom te már mindent egy kategóriába sorolsz ami szomorú.


"Ja látod, akkor miről beszélsz? :D Halál mindegy mikor kefélt először ha úgyse maradnak együtt. Akkor majd mindenki úgyis csak egy pár dugás meg emlék marad. Ja hogy ez a divat meg nekik az élet....

"


most mivan? ha te ennyire nagy ügyet szánsz a szüzességnek az már rég rossz. persze nem azt mondm, hogy nem számít mert számít, de ha egy kapcsolat nem működik egy idő után akkor nem kell együttmaradniuk haláluk napjáig csak mert neki ő az első. te álomvilágban élsz.


""nem szállok senkire. nehezen leszek szerelmes :D "


Nehezen szállsz a következőre. Ja igen ez már más.... "


a kettő nem ugyanaz. nehezen leszek szerelmes, így nem szállok senkire.


"De az engem nem izgat hogy mit kér cserébe vagy semmit ha egyszer ocsmányul néz ki mint egy prosti!! Akkor se ha csak szolidan prostis a ruhája meg a sminkje! "


te ezek szerint scak a prostis nőket veszed észre. értem.


"Azért lesz vége mert ha nem foglalkoznak egymással akkor mitől szeressék a másikat??? "


nem volt még igazi kapcsolatod így nem tudod. de talán majd te is részesüls pofonokban. talán.. bár reméljük nem lesz így. van aki megtalálja az igaz szerelmét. csak ez ritka.

én nem hiszek az igaz szerelemben, vagyis a Nagy Ő-ben abban hiszek, hogy van két fél akik jó helyen jó időben találkoztak és lelkitársak.


"Ja de, csak egyértelmű hogy semmi komoly nem lesz köztünk. Szóval kislány, nem nő, én meg nem vagyok pedofil, olyan nő kell aki nem az ilyen hülyeségektől érzi jól magát. "


neked hülyeség, neked ostobaság. csak a te agyi világodban. másnak nem.


" A kérdező kommentje:

"akkor válaszolj már még egy kérdésemre.

összejössz mondjuk egy aranyos lánnyal aki egyik nap úgy van öltözve ahogy neked megfelelő. és a belső tulajdonságai is tetszenek aranyos meg minden szóval minden ami a te ízlésednek megfelel külsőleg belsőleg is.

és aztán mondjuk 2.találkán meg egy kicsit jobban van felöltözve. nem kell miniszoknyára meg mellkidobós felsőre gondolni. csak mondjuk van rajta egy kisebb sarkú cipő meg egy elegánsabb szolidabb felső ami nem mutat semmit, meg van rajta egy leheletnyi smink..."


Ja szóval egy kicsit prostisabb, szolidan prosti meg egy leheletnyire prosti. Kösz nem :D Az ilyen biztos nem fog tetszeni meg nem felel meg nekem.


"na most ezért nem fogsz vele többet találkozni?? de attól még ugyanolyan kedves aranyos meg barátságos stb. csak most jobban adott magára. akkor többet nem beszélsz vele , mert most másképp lett felöltözve? "


Ja de, csak egyértelmű hogy semmi komoly nem lesz köztünk. Szóval kislány, nem nő, én meg nem vagyok pedofil, olyan nő kell aki nem az ilyen hülyeségektől érzi jól magát. "


Isten majd eldönti( nem vagyok fanatikus), és nem akarok vészjósló lenni se a falra festeni az ördögöt de neked ilyen észjárással rosszesetben senkid sem lesz. és nem azért mert nincsenek természetes szolid nők, DE IGEN VANNAK! csak te már azokat is prostinak látod(ami amúgy baromira nem igaz) Attól, hoyg van aki szeret öltözni attól még ugyanúgy megmaradnak az értékei, a szemléletmódja ami neked mondjuk tegyük fel tetszik egyezik a stílusotok meg tudtok beszélgetni értelmesebb dolgokról is , de amiatt elhajtanád mert egy kicsit tényleg csak kicsit jobban adott magára a következő találkán. te tényleg nem vagy normális.. ami egy begyepesedett észjáráshoz utal. mondom menj el pszichológushoz és beszéld ki a bánatot, a csalódásaidat mert ez így nem vezet sok jóra szerintem.

2011. márc. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/99 A kérdező kommentje:

"ja h át persze mert az internet csak ezzel van tele. :D értem. "


Jó hát persze neked minden normális...


"te a fvđzodat akarod mutogatni, ha meg egy nőn szoknya van(nem mini) és kilóg a lába, akkor az hű de nagy probléma. "


Jó, látom megint nem sikerült felfogni a lényeget...


"rossz életed lehetett." :D


Ez most megint hogy jön ide? Ja értem ha azt írja egy lány hogy a fiúk ki akarják használni, akkor csak egy ócska ribi lehet, akit megfektetett mindenki. :D Hát bocsi de egyre nagyobb hülyeségeket írsz....


"ja akkor te azt támogatod, hogy a pasi lelép mikor kiderül több éves kapcsolat után hogy gyereke van a nőjének tőle és neki ez túl nagy felelősség és nem bírja elviselni hogy már gyereke van. oké értem. már látom ebben is a hibát látod, ahogy mindenben. "


Ja persze végül is semmi baj, mindenki csinálja fel a másikat, utána meg hagyja ott....


"most miért jössz tárgyalással? ott az ember jóesetben mindig normálsian van felöltözve. nemtől függetlenül, meg amúgy ez alapelvárás is szerintem."


Aha igen mint ezek ugye?

[link]

[link]

[link]

[link]

Na most jó? Elég képet kerestem neked?


"de van szolid smink és öltözék csak mondom te már mindent egy kategóriába sorolsz ami szomorú. "


Hát bizony van különbség a luxusprosti meg az utcasarki közt, csak engem halálra nem izgat!!!! Nekem az ilyen nem kell és kész!! Ja persze végül is az se ugyanaz ha csak kicsit pofozom meg a feleségem vagy halálrarugdosom! Aki csak felpofozza az attól még nem szexmániás férfi! Az olyan az jó, el kell fogadni! Szánalmas hülyeségeket írsz, csak azért mert te is prostisan nézel ki. Ja hogy ez a divat meg nem lehet kimondani a véleményem. Bocs de nem érdekel, ha így járnak a nők, akkor vállalják fel hogy nem fog tetszeni valakinek! Én se akarom hogy mindenki szerelmes legyen belém...


"most mivan? ha te ennyire nagy ügyet szánsz a szüzességnek az már rég rossz. persze nem azt mondm, hogy nem számít mert számít, de ha egy kapcsolat nem működik egy idő után akkor nem kell együttmaradniuk haláluk napjáig csak mert neki ő az első. te álomvilágban élsz. "


Ja igen megint jön a mentegetőzés, végül is nem nagy ügy, olyan mint egy konzerv, amit kibontasz, utána meg eldobod üresen végül is így látja a jó férfi! Ja és akkor majd ígérgetek mindenkinek csillagot meg esküvőt, utána meg "jaaaaaj hát elmúlt a tűz, sajnos csak egy éjszakáig tartott!" és faképnél hagyom. Ja hogy ha évek után csinálom akkor jó férfi vagyok, mert végül is csak 2-3 prosti volt az életemben... Olyan mint a kocsi, hogy évente lecserélem mert megunom. Vagy ha kinövöm a zoknimat kidobom a kukába. Ááá ne is érdekeljen hogy 10 évig együtt éltünk, utána meg hátba döflek egy ilyen gyenge kifogással és menjél amerre akarsz. A gyereket meg majd neveld egyedül, ez is normális hogy lelépek és sose lesz apja... És majd megtanítom a lányomnak hogy ne feküdjön le minden férfival, csak minden harmadikkal....


Na jó hagyjuk ezt a hülyeséget, úgyse fogsz meggyőzni, én nekem van tartásom, nem úgy mint neked....


"a kettő nem ugyanaz. nehezen leszek szerelmes, így nem szállok senkire. "


Ja biztos csak 1 férfi volt az életedben és most is vele vagy. Vagy kitalálom, 30 évesen szűz vagy, mert vársz az igazira ugye?


"te ezek szerint scak a prostis nőket veszed észre. értem. "


:D Mutass már EGY!!!! normális nőt az utcán. Mindegyik az idióta divatruhájában jár meg festékes fejjel, tiszta műnő az összes!! Játsszák az agyukat. Ja igen bocs most is hülyeséget mondok, mert évek alatt találtam 2-3 normális nőt, az úgy kb 3-4 ezerből, akivel eddig ismerkedtem?


"én nem hiszek az igaz szerelemben, vagyis a Nagy Ő-ben abban hiszek, hogy van két fél akik jó helyen jó időben találkoztak és lelkitársak. "


Ja a nagy Ő az hülyeség, de a lelki társ az nem :D:D Mert biztos úgy rendeli majd a sors hogy megtalálod a másik feled!! :D Meg jó vele beszélgetni de a szex nem megy de azért együtt maradtok mert rossz egyedül. :D De szánalmas hülyeség ez is. A lelki társ az barát. Akivel meg szeretkezel, mert szerelmes vagy bele és hűséget fogadsz neki, az férj, feleség. A többi csak dugás meg álmodozás. Ha meg úgyse találod meg akkor minek váltogatod? Ja mert állat vagy és nem tudsz hűséges lenni. Jaaaj te szegény nem minden úgy van ahogy megálmodtad!! Ja és akkkor még én nem tudok alkalmazkodni. Ez az egész nagy elméleted egy idióta kifogás-körforgásra van kitalálva. Ha valami nem tetszik akkor szakítunk és kész, majd a következővel elhitetem hogy ő az egyetlen :D Ja ez nem prostis...


"neked hülyeség, neked ostobaság. csak a te agyi világodban. másnak nem. "


Ja igen ez is az én hibám hogy nem vagyok pedofil meg nem a kislányokat akarom átverni...


"Isten majd eldönti( nem vagyok fanatikus), és nem akarok vészjósló lenni se a falra festeni az ördögöt de neked ilyen észjárással rosszesetben senkid sem lesz. és nem azért mert nincsenek természetes szolid nők, DE IGEN VANNAK! csak te már azokat is prostinak látod(ami amúgy baromira nem igaz) Attól, hoyg van aki szeret öltözni attól még ugyanúgy megmaradnak az értékei, a szemléletmódja ami neked mondjuk tegyük fel tetszik egyezik a stílusotok meg tudtok beszélgetni értelmesebb dolgokról is , de amiatt elhajtanád mert egy kicsit tényleg csak kicsit jobban adott magára a következő találkán. te tényleg nem vagy normális.. ami egy begyepesedett észjáráshoz utal. mondom menj el pszichológushoz és beszéld ki a bánatot, a csalódásaidat mert ez így nem vezet sok jóra szerintem."


Hagyjál a hülye istenes elméleteiddel, látszik hogy gyerek vagy még, hogy ilyenekben hiszel. Ja igen majd Isten azt is megbocsátja hogy házasságon kívül szexeltél, meg megtöröd a házasságot, meg felbontod.... És akkor én vagyok a bolond biztos!! :D::D

Mi az hogy adott magára? :D Az pont igénytelenség ha prostinak festi magát...


Jó ez engem már nem érdekel, úgysincs normális lány már...

2011. márc. 7. 09:34
 76/99 anonim ***** válasza:

úristen.

neked azok a tárgyalásos női ruhák prostisak??:O akkor mi neked a normális cucc? te jó ég! azt hittem hogy ilyen utca sarki libákat hidrogénszőke hajjal meg műkörmökkel fogsz belinkelni... erre:DD hát ez komolyan már nevetséges.


"Hát bizony van különbség a luxusprosti meg az utcasarki közt, csak engem halálra nem izgat!!!"


a te világodban csak ez a kettő létezik attól még senki nem lesz több vagy kevesebb, ha szeret öltözködni (ami nem utcasarkos). de neked mindegyik az. én már arról nem tehetek, hogy ilyen hülye a felfogásod.


"Szánalmas hülyeségeket írsz, csak azért mert te is prostisan nézel ki."

neked mi a prosti? nem hordok minszoknyát, nem hordok kivágott felsőket műkörmöm sincs, szolizva sem vagyok , és nem vagyok kifestve sem.


"Bocs de nem érdekel, ha így járnak a nők, akkor vállalják fel hogy nem fog tetszeni valakinek! "


én se akarok mindenkinek tetszeni, akinek tetszeni fogok az oké örülök neki. amúgy sem azt nézem meg, hogy ki bámul vagy tetszek valakinek az utcán mert szimplán hidegen hagy.


"Ja biztos csak 1 férfi volt az életedben és most is vele vagy. Vagy kitalálom, 30 évesen szűz vagy, mert vársz az igazira ugye? "


nem vagyok 30 éves, még 20 sem vagyok. eláruljam? 17 éves vagyok :D mily meglepő. és igen szűz vagyok még, akivel összeismerkedtem eddig az is max 2 ember volt. abból az egyik mentálisan nem volt normális, a másik meg összejött a régi barátnőjével.


"D Mutass már EGY!!!! normális nőt az utcán. Mindegyik az idióta divatruhájában jár meg festékes fejjel, tiszta műnő az összes!! "


ma is kb 10 nél több nőt láttam aki nem volt "műnő". de ez csak egy szám nem nézem mindig a nőket mert nem vagyok leszbikus. egyébként attól,h ogy valaki mondjuk 2 centis magassarkút húz, vagy jobban megcsinálja a haját még nem lesz műnő. a műnő ott kezdődik hogy szoli, szőke vagy fekete haj, alapozó szétkent fej, és szilikon mell.


"A lelki társ az barát."


és csak azért szexeljek valakivel, mertr mondjuk szexuálisan összeillünk de amúgy közbe nem is vagyunk meg egymással? ezért fontos az, hogy valamennyir elegyen a lelkitársunk is, mert kinek mondanád el, hogy ha rossz kedved van? annak a barátodnak aki mondjuk most dolgozni megy vagy mi? érted azért. úgyhogy fonto s az is, hogy ne csak szexuális legyek valakivel egy hangon.


"Ja igen ez is az én hibám hogy nem vagyok pedofil meg nem a kislányokat akarom átverni..."


most ez hogy a fenébe jön ide?


"Hagyjál a hülye istenes elméleteiddel, látszik hogy gyerek vagy még, hogy ilyenekben hiszel"


látszik, ho gy baromira nem bírod felfogni amit írok. nem járok templomba, és nem vagyok fanatikus ezt már írtam. az már a te bajod, ha nem bírod felfogni azt amit írok. (szövegértelmezés).


"igen majd Isten azt is megbocsátja hogy házasságon kívül szexeltél, meg megtöröd a házasságot, meg felbontod.... És akkor én vagyok a bolond biztos!! :D::D "


hogy jön ide a házasság? az embernek már jóhogy manapság joga van ahhoz, h ogy házasodjon e vagy sem. majd eldönti ő, hogy mi lesz az életével.


"Jaaaj te szegény nem minden úgy van ahogy megálmodtad!!"


én nem szoktam álmodozni veled ellentétben.


"Ha valami nem tetszik akkor szakítunk és kész, majd a következővel elhitetem hogy ő az egyetlen :D"


nem hitetek én semmit senkivel. :) ez az élet rendje. a barátok is jönnek mennek.az a barát aki jön mikor te épp nagy pácban van az az igazi, aki megy azt ne bánd mert úgy sem volt igaz barát.

most ezt csak úgy ideírtam, de kb ez is igaz a párkapcsolatokra. az nem az én bajom, ha burokban élsz.

2011. márc. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/99 anonim ***** válasza:

""a kettő nem ugyanaz. nehezen leszek szerelmes, így nem szállok senkire. "


Ja biztos csak 1 férfi volt az életedben és most is vele vagy. Vagy kitalálom, 30 évesen szűz vagy, mert vársz az igazira ugye? "



Öhm..szerintem te most egy kicsit ellentétben keveredtél önmagaddal szemben.. végülis te nem ilyen nőt szeretnél, aki az igazira vár és nem adja magát olyan könnyen oda és mondjuk szüzen megy férjhez? te nem az olyan nőktől undorodsz akiknek már volt kapcsolata?

és HOGyha tényleg úgy van ahogy te leírtad a 2 lehetőséget velem kapcsolatban, akkor ez most hogy jött ide?:)

2011. márc. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/99 anonim ***** válasza:

"Ja biztos csak 1 férfi volt az életedben és most is vele vagy. Vagy kitalálom, 30 évesen szűz vagy, mert vársz az igazira ugye? "

"

és HA tényleg ilyen lennék, ha tényleg csak 1 férfi lett volna az életemben és most is vele vagyok akkor az most miért is baj, vagy ha 30 éves vagyok és szűz akkor az miért gond? mert kb ez jön le a szövegedből, a teljes megvetés és gúny..

2011. márc. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/99 anonim ***** válasza:

Ja és, ha te már az öltözékben csak a rib@ncot meg a prostit látod az már rég rossz...itt az elméddel van a baj. mert aki egy kicsit tényleg csak egy kicsit és nem viszi túlzásba se a sminket se az öltözéket, és már abba is a rosszat meg a lib@' t látod az már nagyon rossz. mert a ruhától még nem lesz rosszabb vagy kevesebb egy ember sem. a személyiség, a jellem az ami meghatározó egy párkapcsolatban és nem a ruha. meg egyéb ilyen "nyalánkságok".

és megint leírom, attól nem lesz egy nő sem ,v agy férfi , kevesebb (de több sem), ha ad magára és ápolt attól nem lesz egyik sem hiú(bár van ilyen, de aki ad magára ápolt annak nem feltétele az, hogy hiú és nagyképű legyen és többségben az ilyen emberek vannak.).

ha te csak a ruhát meg a sminked nézed és nem nézel mögé akkor ne is számíts semmi jóra. esetleg egy pszichológus segíthetne és téynleg nem rosszindulatból mondom mert nem ez vezérel.

2011. márc. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/99 anonim ***** válasza:

""Hagyjál a hülye istenes elméleteiddel, látszik hogy gyerek vagy még, hogy ilyenekben hiszel."


Ha meg már itt járunk ez is csak most jutott eszembe, inkább rád lehetne azt mondani hogy fanatikusan vallásos vagy mert csak azok hisznek annyira a házasságban meg abban, hogy szüzen mennek majd egymáshoz és életük végéig együtt lesznek.stb. aki egyszerűen nem tudja bevallani, vagy nem tud a dolgok mögé nézni, hogy bizony egy kapcsolat szétmehet és egy kapcsolat sem tarthat örökkön örökké persze szép is lenne nem azt mondom van ilyen ritkább esetekben. annak nagyon mázlistának kell lennie, aki elsőre megtalálja a hozzávaló párját.


másrészt pedig a neved Senki365- én akkor neveztem el magam szintén senkinek mikor pofáraestem aki nekem tetszett , fordítva nem volt igaz, én meg ő neki nem tetszettem. na akkor neveztem el magam csak úgy Senkinek. talán veled is ez történt? de veled ellentétben én nem sorolok egy fiút/férfit sem egy kategóriába, mert tudom hogy csak az az EGY volt közülök.


és még az is eszembe jutott, hogy ha már ennyire a prostis öltözékekkel jössz (amit szerencsére te magad bebizonyítottál, hogy tényleg vak vagy és minden ruhadarabot egy kategóriába sorolsz..(vagyis azt hogy rib@ancos öltözék:lásd:a tárgyalásos képek), az is megfordult a fejemben,h ogy talán egy kicsit irigyebb vagy mert a nők jobban feltudják magukra hívni a figyelmet és nekik sokkal szélesebb a választék minden között meg talán ott a smink is amivel ha úgy van jobban néznek ki. viszont a férfiaknak nem nagyon van ilyen lehetőség. talán nem vagy magaddal megelégedve? és ezért a nőket hibáztatod? vagy valaki csúnyán pofára ejtett?

figyelj azt a valakit felejtsd el, úgy ahogy én is azt a csávót nem tetszettem neki kész én sem tetszhetek mindenkinek és lesz@rom. nem kell ennyire a szivedre venni. márpedig csak az beszél ilyen megvetően valakiről(vagy a másik nemről- a te esetedben a nőkről) akit túl sokszor ért csalódás. ha nem is túl sokszor, de biztosan érzékeny lehetsz ha ennyire a szívedre vetted a visszautasításokat.

2011. márc. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!