Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A 18 feletti szűz lányok csak...

A 18 feletti szűz lányok csak azért maradtak azok, mert nem is érdekli őket a szex, vagy nem mernek belevágni?

Figyelt kérdés
Beszéltem már ilyen lányokkal, és nem érdekelte őket a szex. Így csak azzal fognak összejönni, aki jobban hazudik vagy impotens?
2011. febr. 13. 15:47
 81/99 A kérdező kommentje:

Hát szerintem meg inkább az nevetséges hogy nem tudnak normálisan felöltözni. Minek mutogatja a lábát, meg 2 kilométeres mellkivágás?


"a te világodban csak ez a kettő létezik attól még senki nem lesz több vagy kevesebb, ha szeret öltözködni (ami nem utcasarkos). de neked mindegyik az. én már arról nem tehetek, hogy ilyen hülye a felfogásod. "


Ja mert nem pont olyan csak szolidan prostis mert mutogatja magát, akkor se érdekel....


"Ja igen mondjuk hogy elhiszem, de ha nem olyan vagy akkor nem mondom rád, de fogadjunk hogy ha 1-2 képet keresnénk rólad, azért lennének ilyenek...


"neked mi a prosti? nem hordok minszoknyát, nem hordok kivágott felsőket műkörmöm sincs, szolizva sem vagyok , és nem vagyok kifestve sem."


Na hát már ez is nagy teljesítmény egy nőtől! De azért volt már kapcsolatod nem?


"ma is kb 10 nél több nőt láttam aki nem volt "műnő". de ez csak egy szám nem nézem mindig a nőket mert nem vagyok leszbikus. egyébként attól,h hogy valaki mondjuk 2 centis magassarkút húz, vagy jobban megcsinálja a haját még nem lesz műnő. a műnő ott kezdődik hogy szoli, szőke vagy fekete haj, alapozó szétkent fej, és szilikon mell."


Hát de pont hogy műnő, mert nem kell hajfestés meg göndörítés ahhoz, hogy nő legyél, meg magassarkú.


"és csak azért szexeljek valakivel, mertr mondjuk szexuálisan összeillünk de amúgy közbe nem is vagyunk meg egymással?"


Szerinted ezt ki mondta? Az is hülyeség. De az kevés hogy lelki társ, meg az is ilyen hülye képzelgés, hogy a lelki társad sétál valahol a világban neked meg meg kell találni. :D Bárki lehet lelki társ, ha jól meg van nevelve, csak ez nincs már.


"most ez hogy a fenébe jön ide? "


Mert szerinted aki ilyen agyi nulla műnőkre (kislányokra) izgul az nem pedofil? Ja bocs nem, inkább nekrofil, mert mindegy, csak lyuk legyen.... Szerintem egy normális ember abba szeret bele aki értelmes, nem ilyen divatkislány.


"látszik, ho gy baromira nem bírod felfogni amit írok. nem járok templomba, és nem vagyok fanatikus ezt már írtam. az már a te bajod, ha nem bírod felfogni azt amit írok."


Akkor meg minek írsz olyan hülyeségeket amit te se hiszel el? :D Ja biztos megint én értelmezem félre....

2011. márc. 9. 17:19
 82/99 anonim ***** válasza:

"Hát szerintem meg inkább az nevetséges hogy nem tudnak normálisan felöltözni. Minek mutogatja a lábát, meg 2 kilométeres mellkivágás? "


mert azt adta a természet. az más kérdés, hogy te mit látsz benne. ha téged ez ennyire zavar vagy ha tényleg csak ezt nézed. akkor minek nézel rá? szerintem mindenki tetőtől talpig hordjon még nyáron is!! hosszú szoknyát.. vagy tudod mit csadort is. mint a muszlim nők. mert így a helyes ugye.. húha. te aztán a nőket nagyon elítéled .


""Ja igen mondjuk hogy elhiszem, de ha nem olyan vagy akkor nem mondom rád, de fogadjunk hogy ha 1-2 képet keresnénk rólad, azért lennének ilyenek... "


oh ugyan neked még én is prostis lennék:) igaz, hogy baromira nem viselkedek úgy, mint egy rib.anc de mégcsak a mellem sincs kint meg a seggem partja sem. viszont szeretek öltözködni.(normál határokon belül) . sminkelni sem szoktam magam mindig. de neked még gondolom egy labello ajakápoló is prosti.s.

hol akarsz rólam képet keresni?:d egy az, hogy közösségi portálokat nem használom ezért nem is rakok oda fel képet. de ha akarnék se küldenék magamról neked képet egy ilyennek biztos nem. neked minden prostis akkor már előre tudnám a válaszodat. :) úgyhogy tök felesleges lenne. és nem mondom azt, hogy higyjél el rólam mindent amit írok nem ezt akarom, csak leírom.


"Hát de pont hogy műnő, mert nem kell hajfestés meg göndörítés ahhoz, hogy nő legyél, meg magassarkú. "

DE NEM FOGOD FEL, HA EZT EGY nő szereti és nem mások miatt csinálja akkor miért olyan nagy baj? ha neked nem tetszik az egy dolog ne nézz rájuk én is elmegyek azok mellett akik nekem nem tetszenek. de nem fogom egyből kritizálni meg megvetni minden egyes embert. de te folyamatosan ezt csinálod . nem csodálkoznék ha kiderülne, hogy nőgyűlölő vagy. csupán egy-két semmiségnek látszó dolgok miatt amiket felnagyítassz.


"Bárki lehet lelki társ, ha jól meg van nevelve, csak ez nincs már. "


bárki azért nem lehet lelkitárs. ez is olyan, hogy az ellentétek vonzzák egymást. '- pedig amúgy szerintem ez meg egy hülyeség. úgyhogy valamennyire stimellniük kell egymással. és fontos, hogy lélekben is hasonlóak legyetek.


"... Szerintem egy normális ember abba szeret bele aki értelmes, nem ilyen divatkislány."


szerintem normális ember nem a ruházat alapján ítélkezik, hanem az alapján, hogy milyen ott legbelül személyiségileg. és normális ember, nemcsak a ruházatot veszi észre ha már beszélgettek mondjuk értelmesen. és miután rájött, hogy az értelmes leányzó(vagy fiúcska) akkor nem a ruházata miatt fogja elküldeni a fenébe, mondván hogy mivel nekem nem öltözik úgy ahogy én szeretném akkor mehet csak a barát kategóriába.


"Akkor meg minek írsz olyan hülyeségeket amit te se hiszel el? :D Ja biztos megint én értelmezem félre...."


mert leírtam. mit kell ezen túl agyalni?:d nem kell minden egyes szónak jelentőséged adni.

2011. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/99 anonim ***** válasza:

""neked mi a prosti? nem hordok minszoknyát, nem hordok kivágott felsőket műkörmöm sincs, szolizva sem vagyok , és nem vagyok kifestve sem."


Na hát már ez is nagy teljesítmény egy nőtől! De azért volt már kapcsolatod nem? "


miért neked mi lenne a nagy teljesítmény? az, ha minden nő eltakarná a lábát meg a karját, nyakát, meg a hátát.? vagy hogy minden nő úgy öltözne ahogy te szeretnéd?:)

ugye nem azt akarod, hogy ha lesz egy nőd, akkor majd a saját képedre kialakíthatod , formálhatod őt? meg megszabod neki , h milyen öltözéket vegyen fel...?

nem volt kapcsolatom még, de ezt lentebb leírtam pár kommentemmel arréb és ki is fejtettem, hogy miért nem volt még. meg amúgy sem vagyok valami fiúzós.

2011. márc. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/99 A kérdező kommentje:

Na ezekre még nem válaszoltam.


"Öhm..szerintem te most egy kicsit ellentétben keveredtél önmagaddal szemben.. végülis te nem ilyen nőt szeretnél, aki az igazira vár és nem adja magát olyan könnyen oda és mondjuk szüzen megy férjhez?"


De, csak nem hiszem hogy olyan. Hát ha meg olyan akkor jó hogy vannak normális lányok még.


"és HA tényleg ilyen lennék, ha tényleg csak 1 férfi lett volna az életemben és most is vele vagyok akkor az most miért is baj, vagy ha 30 éves vagyok és szűz akkor az miért gond? mert kb ez jön le a szövegedből, a teljes megvetés és gúny.."


Hát nem, ha ilyen vagy pont a jó, csak nem hiszem hogy az lennél. De mondjuk elhiszem...


" Ja és, ha te már az öltözékben csak a rib@ncot meg a prostit látod az már rég rossz...itt az elméddel van a baj. mert aki egy kicsit tényleg csak egy kicsit és nem viszi túlzásba se a sminket se az öltözéket, és már abba is a rosszat meg a lib@' t látod az már nagyon rossz."


Miért? Majd biztos itt számolgatni fogom hogy milyen színárnyalattól prostis vagy hány centitől a magassarkú :D Ha olyan, nekem prostis, kész....


"mert a ruhától még nem lesz rosszabb vagy kevesebb egy ember sem."


Ja hát nem, végül is ha kinn a segge meg a melle, az teljesen normális, az a jó ember! :D:D


"ha te csak a ruhát meg a sminked nézed és nem nézel mögé akkor ne is számíts semmi jóra. "


Mert mi? Majd biztos elszalasztom életem lehetőségét hogy egy diplomás prostit vegyek feleségül. Te nem érted. HALÁL MINDEGY NEKEM, HOGY MILYEN OKOS, HA EGYSZER UNDIRÍTÓAN ÖLTÖZIK!!! És felőlem lehet sakkvilágbajnok is, ha egyszer arra nem képes hogy normálisan nézzen ki, adjon annyit magára, hogy nem idióta csicsap*csa műkislány.


"esetleg egy pszichológus segíthetne és téynleg nem rosszindulatból mondom mert nem ez vezérel."


Aha persze meg a homoszexuálisokat is ki lehet gyógyítani. :D Meg majd megmondja nekem a pszichológus, hogy milyen nőkhöz vonzódjak biztos, vagy hogy bizony milyen jó dolog ha egy nő mindenféle fölösleges csicsás vackokra költi a pénzét... :D:D:D Olyan hülyeségeket tudsz írni. Úgyse fogsz meggyőzni, én se mondogatom hogy olyan férfit is lehet szeretni aki pofozza a feleségét mert hát az nem is gyomorszájon rúgás... :D:D Ja hát de eprsze ez hülyeség, meg semmi köze hozzá, de amit te mondtál az nagyon okos dolog... Nekem aki kicsit is giccses, az prostis. Vegyen fel normális cipőt, amiben lehet járni, meg egyszerűen néz ki, meg ne festékezze meg égesse a haját hogy göndör legyen. Utána meg sírni fog ha kihullik a haja mert hülye volt... Ja hogy ezt reklámozzák, azt kell csinálni.... Mert magától egyik se akarná....


"Ha meg már itt járunk ez is csak most jutott eszembe, inkább rád lehetne azt mondani hogy fanatikusan vallásos vagy mert csak azok hisznek annyira a házasságban meg abban, hogy szüzen mennek majd egymáshoz és életük végéig együtt lesznek.stb. aki egyszerűen nem tudja bevallani, vagy nem tud a dolgok mögé nézni, hogy bizony egy kapcsolat szétmehet és egy kapcsolat sem tarthat örökkön örökké persze szép is lenne nem azt mondom van ilyen ritkább esetekben. annak nagyon mázlistának kell lennie, aki elsőre megtalálja a hozzávaló párját. "


Hát nem vagyok vallásos, vannak elveim, de nem hitegetem magam.... Az elveim nem engedik meg a vallást, mert az csak nyomorba dönt, rabszolgává tesz. Pl nézd már meg milyen volt az emberek élete a vallástól.


"másrészt pedig a neved Senki365- én akkor neveztem el magam szintén senkinek mikor pofáraestem aki nekem tetszett , fordítva nem volt igaz, én meg ő neki nem tetszettem. na akkor neveztem el magam csak úgy Senkinek. talán veled is ez történt? de veled ellentétben én nem sorolok egy fiút/férfit sem egy kategóriába, mert tudom hogy csak az az EGY volt közülök."


Na hát ennek semmi köze hozzá én nem te vagyok. Mert aki szereti a Terence Hill filmeket, az tudja miért.... De fogadjunk hogy neked inkább a szex és new york meg az ilyen hülyeségek jönnek be...


"és még az is eszembe jutott, hogy ha már ennyire a prostis öltözékekkel jössz (amit szerencsére te magad bebizonyítottál, hogy tényleg vak vagy és minden ruhadarabot egy kategóriába sorolsz.."


Milyen vak? Te bolond vagy! :D Na akkor mutatok valamit és mond már azt, hogy a két nő ugyanúgy van felöltözve.

[link]

[link]

Ja hogy ha nincs 600 méteres mellbevágás csak 500 akkor már az oké... Persze te ezt úgysem értheted mert nő vagy, neked ezt kell szeretni és nem leszbikus vagy.... Na de egy normális férfi nem az ilyen mellmutogatósakat keresi.

Meg most azt se akard már elhitetni velem hogy olyan csúnya smink nélkül és ettől lesz szép ha keni magát!! [link]

[link]

Ja és akkor így kell ezeket mutogatni hogy sokkoló meg durva ronda nők stb!!!! :D:D Mi? Az a ronda amikor kivannak kenve... Jó ne legyen bajszos meg hatezer pattanás rajta de ha van egy szép arca, minek kell elrondítani? Aki meg csúnya az csak rondább lesz tőle. Ja és nem kell ez a hülyeség hogy azért sminkel hogy ne legyen pattanásos, mert jó sok lányt ismertem akik annyira durván pattanásosak voltak hogy hormontablettát szedtek rá, és csak úgy jöttek rendbe, de nem sminkelték magukat, meg mindig tisztította az arcát. És szerinted miért van ez a sok hülye sminkreklám, meg hogy keresek képet egy normális nőről de mindegyik ki van sminkelve???


"az is megfordult a fejemben,h ogy talán egy kicsit irigyebb vagy mert a nők jobban feltudják magukra hívni a figyelmet és nekik sokkal szélesebb a választék minden között meg talán ott a smink is amivel ha úgy van jobban néznek ki."


Ezt nem gondolod komolyan!!!! :D:D:D Annyira irigy vagyok a prostikra hogy én is az akarok lenni. Ja meg sőt női szoknyákba öltözök délutánonként és kifestem magam!!! :D


"figyelj azt a valakit felejtsd el, úgy ahogy én is azt a csávót nem tetszettem neki kész én sem tetszhetek mindenkinek és lesz@rom. nem kell ennyire a szivedre venni. márpedig csak az beszél ilyen megvetően valakiről(vagy a másik nemről- a te esetedben a nőkről) akit túl sokszor ért csalódás. ha nem is túl sokszor, de biztosan érzékeny lehetsz ha ennyire a szívedre vetted a visszautasításokat.

"


Hát nem volt senki ilyen valaki és meg vagyok elégedve magammal, a nőkkel nem vagyok, csak tudod én férfi vagyok, akinek KELL harcolni a nőkért, csak már kicsit unom hogy mindegyik ugyanolyan ostoba, meg hogy ha még normálisabbnak is néz ki kiderül hogy valami nagy r*banc....

Ja és nem vagyok érzékeny, tudhatnád hogy a férfiaknak nincsenek érzései. :P:P Nekik csak szex kell.

2011. márc. 10. 09:38
 85/99 A kérdező kommentje:

"mert azt adta a természet. az más kérdés, hogy te mit látsz benne. ha téged ez ennyire zavar vagy ha tényleg csak ezt nézed. akkor minek nézel rá?"


Aha akkor én meg majd úgy öltözök egy tárgyalásra mint egy skót - szoknyában meg alul-semmi-ben, aztán majd meglátják nekem mit adott a természet...

Jaj ne mond már hogy megsülsz ha a szoknya nem a combodig érsz! Érdekes én még nyáron is tudok hosszúnadrágban járni, csak nem a legolcsóbb vacak műszálas öltönykészletet kell megvenni...


"oh ugyan neked még én is prostis lennék:) igaz, hogy baromira nem viselkedek úgy, mint egy rib.anc de mégcsak a mellem sincs kint meg a seggem partja sem. viszont szeretek öltözködni.(normál határokon belül) . sminkelni sem szoktam magam mindig. de neked még gondolom egy labello ajakápoló is prosti.s. "


Hát bizony ha rondán öltözöl én megmondom neked az biztos. :D

Hát ha ajakápoló az olyan mint a szájzsír nem? Télen én is szoktam használni ha kiszárad a szám. Na és akkor mi van. Nem festem be pirosra meg kékre...


"hol akarsz rólam képet keresni?:d egy az, hogy közösségi portálokat nem használom ezért nem is rakok oda fel képet. de ha akarnék se küldenék magamról neked képet egy ilyennek biztos nem. neked minden prostis akkor már előre tudnám a válaszodat. :) úgyhogy tök felesleges lenne. és nem mondom azt, hogy higyjél el rólam mindent amit írok nem ezt akarom, csak leírom."


Csak úgy mondtam hogy ha pl mutatnál de ha most azt mondanám úgyis csak ilyen sminktelen képeket küldenél stb... Szóval ezért mondtam hogy ha mondjuk ott lennék és turkálnék a gépedben. :D De olyat meg nem szoktam szóval nem kell már egyből kombinálni....


"DE NEM FOGOD FEL, HA EZT EGY nő szereti és nem mások miatt csinálja akkor miért olyan nagy baj?"


DE NEM FOGOD FEL HOGY ENGEM MEG HALÁLRA HIDEGEN HAGY HOGY HOGY MIÉRT CSINÁLJA HA EGYSZER NEKEM UNDORÍTÓ?


"ha neked nem tetszik az egy dolog ne nézz rájuk én is elmegyek azok mellett akik nekem nem tetszenek. de nem fogom egyből kritizálni meg megvetni minden egyes embert. de te folyamatosan ezt csinálod . nem csodálkoznék ha kiderülne, hogy nőgyűlölő vagy. csupán egy-két semmiségnek látszó dolgok miatt amiket felnagyítassz."


Hogy ne nézzek rá ha ilyen prostik járnak az utcán? Meg ha a hányinger kerülget némelyik nagylánytól? Nem felnagyítom hanem nem érted hogy nekem az is undorító ha csak kicsit prosti. A prostiknak kell a smink meg a mutogatás, egy normális nő meg nem csak ezzel tud érvényesülni... Ja hogy normális nő meg már nincs, mert kb mindegyik s*gghülye... Hát hidd el nagyon kevés értelmeset találtam... És jééé milyen furcsa akik értelmesek voltak mindegyik normálisan öltözött meg kulturált volt, és azt mondta hogy igazam van. Jó ez most mindegy hogy ő hogy öltözik persze nem fogom lerúgni a fejét az utcán, de attól még hadd legyen már véleményem!!!! És neked van fogalmad arról hogy hány normális férfinak van már elege ebből hogy csak ilyen műnők vannak? Mert nekem vannak ilyen barátaim akiknek hasonló az ízlésük, és már torkig vagyok azzal, hogy ez a divat ezt kell szeretni, mert igen is nekünk van beleszólási jogunk hogy a kislányokból ne neveljenek már prostit a média meg a szülők!!! Mert fogadjunk hogy nem jutna magadtól eszedbe ha nem ezt reklámoznák meg minden második lány így járna... Csak hát ehhez már ész is kell, hogy egy nő ne dőljön be mindennek....


"bárki azért nem lehet lelkitárs. ez is olyan, hogy az ellentétek vonzzák egymást. '- pedig amúgy szerintem ez meg egy hülyeség. úgyhogy valamennyire stimellniük kell egymással. és fontos, hogy lélekben is hasonlóak legyetek. "


Jó akkor nem bárki de most nincs ez a kiválasztott meg lelki társ. Most ha van 1 lány aki normálisan néz ki meg viselkedik és nem összefekszik csak hogy legyen "pasija" meg ilyen hülyeséget és nem lesz minden harmadikba szerelmes hanem tényleg komoly és mondjuk már gyerekkorod óta ismered és később beleszeretsz és együtt vagytok halálig, akkor ez biztos azért van mert normális nevelést kapott, és szinte bárki mással is meglehetne ugyanez ha rég óta ismered és meg tudod szeretni. És ez hülyeség hogy ilyen nincs, mert ismerek egy ilyet akik gyerekkori szerelemből lett felesége és együtt vannak, kb 45 éves a férfi, és normális kedves szorgalmas ember, tiszteli a másikat, de megmondja ha valami baja van, na és tudod ilyen az igazi férfi, amilyen már nincsen... És neki sem az ilyen műnők jönnek be, mert normális felesége van. Sőt képzeld még kicsit duci is, és nem olyan tökéletes arcú, mégis szeretik egymást....


"szerintem normális ember nem a ruházat alapján ítélkezik, hanem az alapján, hogy milyen ott legbelül személyiségileg."


Ja mert szerinted nincs semmi köze ahhoz, ennek hogy így öltözködik mint egy prosti? Nekem halál mindegy miért csinálja, ha ezt csinálja nem oké vele valami, most én se akarlak meggyőzni hogy jaj de aki csak kicsit pofozz a a feleségét lehet hogy belül érzékeny férfi mert az ilyen nem férfi aki megüt egy nőt, és nem érdekel hogy ki hogy szépítgeti ezt, akkor is egy gerinctelen alak ha egy férfi ilyen, de akkor is ha egy nő így mutogatja magát. Mert akinek az a szép az nagyon el van tévedve.... De amikor meg van egy nő aki szilikonos és nagyobb a melle akkor irigykednek rá hogy jaj persze műmell fúj stb, de közben meg ők is azt akarnak, csak nem veszik észre hogy nekik meg műarcuk van, meg lehet hogy ugyanúgy kosaras melltartóban vagy kitömésekkel járnak, és akkor jön az álomlovag, aki beleszeret, és egyik reggel meglátja smink meg kitömés nélkül, és felsikolt.... :D:D Ennek sok értelme van. Ja és szerintem pont te nem vagy elégedett magaddal, ezért sminkelsz, mert képzeld, egy normális nő aki nem sír állandóan hogy jaj de kicsi a mellem meg de csúnya a fejem az nem fog sminkelni meg tömködni, hanem tudja hogy ő úgy jó ahogy van, és ha valaki elfogadja és szereti akkor azért fogja mert nem műnő kell neki hanem ő meg a személyisége miatt szereti... Csak hát ehhez meg ugye magabiztos NŐnek kell lenni, nem ilyen gerinctelen divatkislánynak aki mindig arra hajlik amerről fúj a szél, és nincs tartása, utána meg sír hogy jaj mindenki csak lefektetni akarja mert nincs semmi esze..... Na ez nem mindegy! Csak ehhez is ÉSZ kéne hogy felfogja a sok kislány, aki nőnek képzeli magát, csak nincs esze mert a sok hülye reklám elbutította, a szülők meg gondolkodni se tanították meg szegényt csak hogy nézzed kislányom anyád úgy jár mint egy prosti én is ezért szeretem mert lehet vele kefélni, de úgyis 2 év múlva elválunk, te meg mehetsz ahova akarsz, mert már most is csalom egy fiatalabb prostisabb lánykával... Na így ezt nem mondják el de ez a helyzet....


"és normális ember, nemcsak a ruházatot veszi észre ha már beszélgettek mondjuk értelmesen. és miután rájött, hogy az értelmes leányzó(vagy fiúcska) akkor nem a ruházata miatt fogja elküldeni a fenébe, mondván hogy mivel nekem nem öltözik úgy ahogy én szeretném akkor mehet csak a barát kategóriába."


Hát inkább a haver kategória mert még mindig nem érted: NEM ÉR DE KEL!!!! HOGY MILYEN ZSENI MEG ATYAÚRISTENNŐ HA EGYSZER OCSMÁNYUL NÉZ KI!!!! Csak mert ha erre se képes hogy normálisan felöltözzön, akkor meg mit akarjak tőle ha egyszer undorító? Jó nem mindegyik annyira undorító, de komolyan volt már hányingerem ilyen divatscicsap*csától, ránézni is rossz és ne mondjad már hogy ne nézzek rá ha egyszer rá vagyok kényszerítve hogy beszéljek vele!!!! Meg az nem durva hogy beszélek hozzá és akkor hátat fordítok? :D:D:D Biztos nem veszi észre.


"mert leírtam. mit kell ezen túl agyalni?:d nem kell minden egyes szónak jelentőséged adni."


Na hát látod ez a baj hogy ti nők (hú bizony megint gonosz nőgyűlölő leszek! :D:D) nem vagytok képesek különbséget tenni a dolgok közt, meg az apróságokba belemenni értelmesen, hanem össze-vissza kapkodtok a gondolkodásban, ezért nem tudtok alaposak lenni. Nem tehetsz róla, de ez a helyzet. Ezért nem lesz egy normális nő egy normális férfinak sosem vetélytársa ha észről van szó. És ezért kell a nőnek megbízni a férfiban hogy tudja mit csinál akkor is ha nem érti. Ugyan úgy mint ahogy a katona is szót fogad a parancsnoknak, akkor is ha nem tetszik neki vagy nem érti, mert ő csak egy elem az egész hadműveletben. Csak a nők lázadoznak, hogy a férfi csak rosszat akar neki, stb. Jó hát persze vannak hülye férfiak, meg hülye nők is, de azért az már durva hogy kb akárhova megyek mindig hülye nőkbe akadok!!!


"miért neked mi lenne a nagy teljesítmény? az, ha minden nő eltakarná a lábát meg a karját, nyakát, meg a hátát.? vagy hogy minden nő úgy öltözne ahogy te szeretnéd?:)

ugye nem azt akarod, hogy ha lesz egy nőd, akkor majd a saját képedre kialakíthatod , formálhatod őt? meg megszabod neki , h milyen öltözéket vegyen fel...?

nem volt kapcsolatom még, de ezt lentebb leírtam pár kommentemmel arréb és ki is fejtettem, hogy miért nem volt még. meg amúgy sem vagyok valami fiúzós."


Hát azért a válla meg a térde ne legyen már kint, hogy minden férfi őt bámulja.... Azzal a hülyeséggel meg ne gyere hogy ez is a férfi hibája, mert a nők is ugyanúgy meghuhogják meg bámulják ha egy férfi hiányosan van felöltözve.... Ja persze bocsánat a nők nem kívánják a szexet....

Na hát szóval ez egy normális nyári öltözködés, de ha meg tél van akkor igen vegyen fel hosszú ujjút, meg garbót, és ne legyen már kinn a lába meg a háta, utána meg nyavalyog hogy jaj fájnak az ízületeim... Hát persze hogy fáj ha nem tud normálisan felöltözni mert mutogatja magát!!

És méééég mindig nem érted!!! Én nem fogom senkinek se megmondani, hogy mit vegyen fel, mert aki prostisan öltözködik annak esélye sincs nálam. Ha meg fel tud öltözni normálisan, akkor nem kell parancsolgatni, nem?

Ja lehet, én már itt ennyi oldal után nem is tudom hogy ki kicsoda de rémlik valami... :)

2011. márc. 10. 10:28
 86/99 anonim ***** válasza:

"És felőlem lehet sakkvilágbajnok is, ha egyszer arra nem képes hogy normálisan nézzen ki, adjon annyit magára, hogy nem idióta csicsap*csa műkislány. "


ilyen a h.ülye ember :D és neked már mindegyik csics@pics@. úgyhogy innentől kezdve erre nemi s írok már semmit.


'"Meg majd megmondja nekem a pszichológus, hogy milyen nőkhöz vonzódjak biztos,"


ilyet az égvilágon nem mondana, nem ilyeneket tanácsolna. hanem arra jönne rá, hogy te miért látod így a dolgokat. de a pszichológusnak semmiféleképp sem az a dolga, hogy rábeszéljen dolgokra.


"Utána meg sírni fog ha kihullik a haja mert hülye volt... Ja hogy ezt reklámozzák, azt kell csinálni.... Mert magától egyik se akarná.... "


a hajhullás csak akkor következik be, ha állandóan hónaponta festi a haját teljesen eltérő színnel amilyen van neki. ha normál színnel festi, vagyis olyannal ami cask minimálisan tér el a hajszínétől az nem fogja égetni sem a haját.

én magamtól csinálom mert szeretem. csak te gondolod így. a nők többsége úgy van vele, h maga miatt csinálja ezeket a dolgokat.ha mindenki csak ezek alapján ítélkezne akkor már rég kihalt volna az emberiség


"De fogadjunk hogy neked inkább a szex és new york meg az ilyen hülyeségek jönnek be...

"

xD na hát. neked ilyenkor mi bajod van? és ha nézem akkor neked mi közöd hozzá? amúgy egyáltalán nem nézem. sőt mosatnában semmilyen sorozatot sem nézek még tv-t se. -.-


"Meg most azt se akard már elhitetni velem hogy olyan csúnya smink nélkül és ettől lesz szép ha keni magát!! "


de van akin sokat segít a smink. és van olyan is h természetes smink gondolom arról nem hallottál csak agyon cicomázottról. az sem az én bajom.

és az a két link , az öltözékekről. azon mi a kurv.@s? egyik sem olyan.


"És szerinted miért van ez a sok hülye sminkreklám, meg hogy keresek képet egy normális nőről de mindegyik ki van sminkelve??? "


már írtam erről az egész médiáról, h hülyítik az embereket. de ebbe most nem meygek bele.

hormontablettát a büdös életben nem szednék úgy szét{vssza a hormonháztartást. hogy még gyereke sem lehet ha esetleg abbaakarná hagyni a szedést.


"Ezt nem gondolod komolyan!!!! :D:D:D Annyira irigy vagyok a prostikra hogy én is az akarok lenni. Ja meg sőt női szoknyákba öltözök délutánonként és kifestem magam!!! :D "


te beszélsz állandóan megvetéssel a nőkről és mindegyikről mert neked mindegyik prostis akkor mit gondoljak?:) nem kell leplezned, enyhén nőgyűlölő vagy. ennyi.


"Hát nem volt senki ilyen valaki és meg vagyok elégedve magammal, a nőkkel nem vagyok, csak tudod én férfi vagyok, akinek KELL harcolni a nőkért, csak már kicsit unom hogy mindegyik ugyanolyan ostoba, meg hogy ha még normálisabbnak is néz ki kiderül hogy valami nagy r*banc.... "


te egyik nővel sem vagy megelégedve, és nem azt mondom h mindegyikkel lekellene állnod .. cask neked senki nem jó.


"a és nem vagyok érzékeny, tudhatnád hogy a férfiaknak nincsenek érzései. :P:P Nekik csak szex kell."


ja mint ahogy az összes nő frigid meg prost.i k.rv@. :D


"Aha akkor én meg majd úgy öltözök egy tárgyalásra mint egy skót - szoknyában meg alul-semmi-ben, aztán majd meglátják nekem mit adott a természet...

Jaj ne mond már hogy megsülsz ha a szoknya nem a combodig érsz! Érdekes én még nyáron is tudok hosszúnadrágban járni, csak nem a legolcsóbb vacak műszálas öltönykészletet kell megvenni... "


akkor sme változtat a tényen, hogy amit küldtél linkeket az előző kommentedben a tárgyalásos női ruhákról.. azokon nem fogom fel és nem értem h mi azon a prost.i.s öltözék. de te tudod. nekem oly mindegy.


"

Hát bizony ha rondán öltözöl én megmondom neked az biztos. :D "


neked lehet h ronda de nekem meg tetszik . látod nem létezik két egyforma ember. neked még egy sima térdig érő szoknya is ribvncos gondolom. jézus , az életbe ne fussak ilyen sráccal össze mert akkor csalódni fogok az biztos.


"DE NEM FOGOD FEL HOGY ENGEM MEG HALÁLRA HIDEGEN HAGY HOGY HOGY MIÉRT CSINÁLJA HA EGYSZER NEKEM UNDORÍTÓ? "


akkor sem lehet így ennyiből megtudni ki milyen ember.


"A prostiknak kell a smink meg a mutogatás, egy normális nő meg nem csak ezzel tud érvényesülni..."


na látod ez egy kib@szott nagy tévhit. egy bar.omság. ezt honnan veszed h a prosti.nak kell csak smink meg öltözék ? te h.ülye vagy komolyan. a mutogatás az más, de egy terméseztes hatású sminktől vagy egy térdig érő szoknyától nem kell hanyatt esni h ez pr.osti.


"! Mert fogadjunk hogy nem jutna magadtól eszedbe ha nem ezt reklámoznák meg minden második lány így járna... "


fogadjunk h nem emlékszel rá h ezt én írtam előszőr ? akkor tessék megkeresni.


"Csak hát ehhez már ész is kell, hogy egy nő ne dőljön be mindennek.... "


küldjél már légyszives h neked milyen a normális női ruházat a hétköznapokban?

de tényleg küldj. és ne találj kifopgást h nincsen mert én is találtam..


"És neki sem az ilyen műnők jönnek be, mert normális felesége van. Sőt képzeld még kicsit duci is, és nem olyan tökéletes arcú, mégis szeretik egymást.... "


és ki mondta h csak annak lehet kapcsolata aki vékony meg szép arcú? a műnő nálad itt kezdődik? vagy mivan?


"an, na és tudod ilyen az igazi férfi, amilyen már nincsen."


na igen egyetértek. végre egy olyan mondat, ahol a férfiakat is kritizálod..


"Ja és szerintem pont te nem vagy elégedett magaddal, ezért sminkelsz, "


nem tudom feltűnt-e hány oldala írom, hogy nem szoktam magam sminkelni csak nagyon ritkán akkor is ha van hozzá kedvem. ez kedvtől függ. pl én szeretem az ajakápolókat meg a szempillaspirált. és b@sszottúl nem érdekel ki mind mond rá. és nem nézek ki tőle műnek. erről ennyit. alapozót sem hasnzáltam eddigi egész életemben és nem is is hiányzik ha pattanásom volt azt se fedtem el soha mondjuk még tini vagyok szóval leszvrom.


"azért fogja mert nem műnő kell neki hanem ő meg a személyisége miatt szereti.."


van ilyen?:D


"aki mindig arra hajlik amerről fúj a szél, és nincs tartása, utána meg sír hogy jaj mindenki csak lefektetni akarja mert nincs semmi esze.."


most miért a tizenéves kislányokkal jössz mindig? vagy ja értem.. hogy te cask az ilyeneket nézed meg? mert azok szoktak úgy öltözködni h már én is hányok tőlük. jó jó kezdelek megérteni. viszont az igazi felnőtt Nőkről más a véleményem, mert ők tudnak normálisan öltözködni . persze van amelyik ugyanúgy túlzásba viszi , de ott már ritkább. vagy gondolom felnőtt nők közül nem akarsz válogatni mert ott kevesebb a szűz?ugye?


"e komolyan volt már hányingerem ilyen divatscicsap*csától, "


küldj erről is egy képet h neked mlyen a divatpics@ és milyen a normál öltözék neked. te komolyan küld el.


"mert leírtam. mit kell ezen túl agyalni?:d nem kell minden egyes szónak jelentőséged adni."


Na hát látod ez a baj hogy ti nők (hú bizony megint gonosz nőgyűlölő leszek! :D:D) nem vagytok képesek különbséget tenni a dolgok közt, meg az apróságokba belemenni értelmesen, hanem össze-vissza kapkodtok a gondolkodásban, ezért nem tudtok alaposak lenni. "


épp ezaz, h a férfiak ilyenek általában, h leegyszerűsítik a gondolati világukat nem szoktak túl sok mindent túl dramatizálni. a nők szoktak túl sokat gondolkodni és kifejteni dolgokat meg összeesküvés elméleket gyártani, mint a férfiak.

igen megint gonosz nőgyűlölő vagy és tudod miért?:D na innen látszik, h te már mindent idegesítőnek találsz egy nőben. azzal az egy mondatom miatt, ilyen bar.somgásokat összehordani... vicc.


"Ezért nem lesz egy normális nő egy normális férfinak sosem vetélytársa ha észről van szó. És ezért kell a nőnek megbízni a férfiban hogy tudja mit csinál akkor is ha nem érti."


ja értem mert a nők buták csak a férfiak okosak ?xD


"y a katona is szót fogad a parancsnoknak, akkor is ha nem tetszik neki vagy nem érti, "


épp ezaz, hogy ha azt hiszed h férfi vagy te parancsolgatasz a nőknek és anők meg benyalják azt amit te mondassz akkor nagyon tévedsz. tévhitben élsz. kompromisszumról hallottál már


"hülye nők is, de azért az már durva hogy kb akárhova megyek mindig hülye nőkbe akadok!!! "


nincs másképp ez a férfiakkal sem... nem esett messze az alma a fájától..


"Hát azért a válla meg a térde ne legyen már kint, hogy minden férfi őt bámulja.... Azzal a hülyeséggel meg ne gyere hogy ez is a férfi hibája, mert a nők is ugyanúgy meghuhogják meg bámulják ha egy férfi hiányosan van felöltözve.... Ja persze bocsánat a nők nem kívánják a szexet.... "


Úristen ez most komoly? most sem tudok hogy sírjak e vagy nevessek xD.

válla és a térde ne legyen kint?:O mert miért olyan nagy baj ha kint van? az addig oké h a mellét ne tegye ki meg a seggét. de a válla és a térde? akkor tudom már. te tulajdonítassz túl sok jelentőséget egy női térdnek vagy vállnak, mikor semmi értelme nincsen amikor ugyanolyan testrész mint a kézfej vagy az arccsont ,nyak.. vagy gondolom azért gerjedsz az ilyenekre végülis férfiból vagy és nem szeretnéd azt, ha a barátnődet is megbámulnák a férfiak? ezért kellene tetőtől talpig fóilában lennie?

az is ugyanolyan emberi testrész, mint ahogy a férfiaknak van. én egy pasit sem huhogtam le ha hiányos öltözékben volt. akkor sem ha térnadrágban volt. most minek takargassa nyáron ha ő így érzi jól magát?

csak szerinted nem kívánja a szexet. egy ilyennel mint te vagy jóhogy én sem beszélgetnék a szexről. mert még akkor én leszek a k.rv@ ha túl sokat mondok erről arról.


"Na hát szóval ez egy normális nyári öltözködés, de ha meg tél van akkor igen vegyen fel hosszú ujjút, meg garbót, és ne legyen már kinn a lába meg a háta, utána meg nyavalyog hogy jaj fájnak az ízületeim..."


egy nőt sem láttam de még tinit sem akinek kint lett volna a háta télen. de még cask a térde sem. jó persze előfordult egy két hidrogénszőke hajú , szolis lib@ aki miniszoknyában volt télen, de az más kategória.


"Ha meg fel tud öltözni normálisan, akkor nem kell parancsolgatni, nem? "


te azt nem érted. ha mondjuk feltétellezük fel, összejössz egy lánnyal aki mindenben neked megfelelő és kb 2-3 évig együtt vagytok úgy ahogy neked minden jó , szóval úgy öltözködik neked ahogy neked tetszik stb. aztán majd 3. év után elkezd ő is egy picit szebben öltözni. persze nem miniszoknya meg 10 centis magasasrkú csak olyan normál határok között. ami kicsit sem kihívó. most 3 év után ezért fogod őt dobni vagy mi? épp ezért mondom h nem kell beskatulyázni a dolgokat.


"Hogy ne nézzek rá ha ilyen prostik járnak az utcán? Meg ha a hányinger kerülget némelyik nagylánytól? Nem felnagyítom hanem nem érted hogy nekem az is undorító ha csak kicsit prosti."


az a kicsi prost.i az neked mi? mit jelent h kicsit pr.osti?


"Ja hogy normális nő meg már nincs, mert kb mindegyik s*gghülye... Hát hidd el nagyon kevés értelmeset találtam..."


te a szemükből megállapítod h mind hüly.e. szerintem csak ítélkezel. keress fel egy pszichológust mert rád férne. nálad mit jelent ha egy nő h.ülye? fejtsd ki talán akkor megtudlak érteni de így kifejtés nélkül elég nehéz megérteni a te h.ülye gondolati világodat.


"És neked van fogalmad arról hogy hány normális férfinak van már elege ebből hogy csak ilyen műnők vannak? "


ja látom, főleg amikor elmennek előttük az ilyen féle műnők, és mondják h 'hú de megd.gnám'. meg nem egyszer hallottam h ilyen nők csak b@szásra valók ... ja igen akkor itt hol van az, h elegük van az ilyen nőkből? mert ha tényleg elegük lenne és undorítónak találjáák akkor még b@szni sem akarnák. de hát ha a kétszínűség fájna... xD és most itt nem rád céloztam bár nemt udom te milyen vagy a való életbe. de itt gyakorin elég... inkább nem minősítem.


"És ezért kell a nőnek megbízni a férfiban hogy tudja mit csinál akkor is ha nem érti. "


és a férfi megbízik a nőben? ja tudom a válaszod..bennük nem lehet megbízni mert mind egyforma..ok ok

2011. márc. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/99 anonim ***** válasza:

"És neked van fogalmad arról hogy hány normális férfinak van már elege ebből hogy csak ilyen műnők vannak? Mert nekem vannak ilyen barátaim akiknek hasonló az ízlésük, és már torkig vagyok azzal, hogy ez a divat ezt kell szeretni, mert igen is nekünk van beleszólási jogunk hogy a kislányokból ne neveljenek már prostit a média meg a szülők!!!"


Igen sok nő van aki túlzásba viszi a viselkedést meg az öltözködést szóval mindent, meg azt hiszi h mivel ő nő megtehet mindent és ezt ki is használja. csak vonaglanak mert ők szépek és megjátsszák magukat és még a maradék normális pasikat is elveszik a normális lányok elől. és ilyenkor ki a hibás? amikor azok a "szerencsétlen" kihasznált pasik mennek az ösztöneik után nyálcsorgatva... na ki a hibás? mintha nem lenne elég egyértelmű az ilyeneknek, h csak kihasználják és aztán meg sírnak ,h jaj minden nő rib@nc meg nincsen normáls rendes lány. DE IGEN VAN, csak az ilyenek miatt nem veszitek észre. nem veszik észre, nem túl szép vagy nem túl csinos rendes lányokat csak rinyálnak, mert nekik is a műnők kellenek és közbe meg elhordanak minden nőt egy kurv&nak. mert igen vannak olyan nők, akik normális férfia vágynak akik nem nőgyűlölők akik tisztelik a nőket is (és a nők is tisztelik a férfiakat), és nem a pénztárca vastagságát meg a kocsit nézik HANEM igazi férfira vágynak. IGEN Vannak, csak arról mi nem tehetünk h nem veszitek észre.az más kérdés h lehet te nem vagy ilyen... bár sosem értem akkor miért jössz mindig az ilyen dekoratívabb nőkkel akik rosszesetben megjátsszák mindig az "eszüket" akik tényleg lib@san vannak felöltözve.. az ilyenek miatt mondod rá a normális lányokra, hogy is rib@ncok. figyelj nézz magadba, ne másokban keresd a hibát hanem magadban. mert te ezekért vagy felelős, amiért így kialakult benned egy negatív kép.

jaj tudom erre is kifogsz találni! valami hüly.eséget, hogy mentsd magad.

2011. márc. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/99 A kérdező kommentje:

"ilyen a h.ülye ember :D és neked már mindegyik csics@pics@. úgyhogy innentől kezdve erre nemi s írok már semmit. "


Ja mert neked a prosti is szolid... Hát jó ha nem is mindegyik, mert van kivétel, de nagyon kevés...


"ilyet az égvilágon nem mondana, nem ilyeneket tanácsolna. hanem arra jönne rá, hogy te miért látod így a dolgokat. de a pszichológusnak semmiféleképp sem az a dolga, hogy rábeszéljen dolgokra."


Rájön? Mire? :D Hogy a normális nőket szeretem nem a festéket?


"a hajhullás csak akkor következik be, ha állandóan hónaponta festi a haját teljesen eltérő színnel amilyen van neki. ha normál színnel festi, vagyis olyannal ami cask minimálisan tér el a hajszínétől az nem fogja égetni sem a haját. "


Jaaaj persze megint ezek a kifogások mert te 2 havonta festegeted akkor az sokkal jobb... De minek festegetni? Miért nem jó neked az ami van? Mert egy nőnek sose jó semmi...


"de van akin sokat segít a smink"


Mert? Tudom hogy csak festék és akkor biztos szebbnek látom vagy mi? :D Mutass már olyan lányt aki olyan hűű de csúnya hogy sminktől milyen jobb....


"és az a két link , az öltözékekről. azon mi a kurv.@s? egyik sem olyan. "


Na hát látod ezért magyarázok én fölöslegesen mert úgyse fogod fel, és sose fogod megérteni ha te is olyan vagy. Kislány vagy, az a dolgod hogy bekajáld a divatot.


"hormontablettát a büdös életben nem szednék úgy szét{vssza a hormonháztartást. hogy még gyereke sem lehet ha esetleg abbaakarná hagyni a szedést."


Ja persze de azért kenjük be méreggel a fejünket hogy színes hajúak szeműek legyünk :D:D:D De gyógyszert nem szabad mert pokolra kerülsz. A vérátömlesztés is bűn!! :D


"te egyik nővel sem vagy megelégedve, és nem azt mondom h mindegyikkel lekellene állnod .. cask neked senki nem jó. "


Ja várj kitalálom ez is az én hibám. :D Nem tudok kompromisszumot kötni. De azért ha lefektettem valakit akit nem is szeretek legyek bele addig örökké szerelmes amíg a másik is meg nem unja. :D Vagy mit képzelnek a nők? Persze hogy nem fog tetszeni aki prostisan néz ki és ha neked nem prostis azért van mert te is hozzászoktál az ilyen prostis kinézethez...


"ja mint ahogy az összes nő frigid meg prost.i k.rv@. :D

"


Hát ez az hogy nem frigid, csak ezt kamuzza, de van aki meg tényleg olyan!


"akkor sme változtat a tényen, hogy amit küldtél linkeket az előző kommentedben a tárgyalásos női ruhákról.. azokon nem fogom fel és nem értem h mi azon a prost.i.s öltözék. de te tudod. nekem oly mindegy."


Na tessék most meg ez a baj hogy küldtem... Persze megint halál fölösleges volt az egész, mert úgyse fogod fel... Nem értem minek strapálom magam. Ja és akkor én vagyok a nőgyűlölő mert te nem értesz semmit...


"neked lehet h ronda de nekem meg tetszik . látod nem létezik két egyforma ember. neked még egy sima térdig érő szoknya is ribvncos gondolom. jézus , az életbe ne fussak ilyen sráccal össze mert akkor csalódni fogok az biztos. "


Ja igen prostiskodjál csak majd a "pasid" mellett, mert férjed gondolom sose lesz, és akkor majd csodálkozzál ha megerőszakolnak, meg az se fogja érdekelni a "hapsidat" ha kidobod mindened meg másokat nyalogatsz filmekben. Ja igen az már fúj, de ha csak mutogatod a lábad az még szolid. :D:D:D


"akkor sem lehet így ennyiből megtudni ki milyen ember. "


ÉÉÉÉS? KI A HALÁLT ÉRDEKEL EGY PROSTI ZENEI ÍZLÉSE MEG VILÁGMEGVÁLTÓ GONDOLATAI? ::D:D:D


"

na látod ez egy kib@szott nagy tévhit. egy bar.omság. ezt honnan veszed h a prosti.nak kell csak smink meg öltözék ? te h.ülye vagy komolyan. a mutogatás az más, de egy terméseztes hatású sminktől vagy egy térdig érő szoknyától nem kell hanyatt esni h ez pr.osti."


Ja igen biztos minden nőnek kell a smink mert különben nem lesz kuncsaft... Vagy mi? :D Na ugye hogy csak a prostija vagy az x-edik pasinak mert kb le se ...na ha nem mutogatnád magad. Utána meg nekem ne sírjál hogy jjaaaaj elhagyott pedig csak 3 hónap után dugattam meg magam....


"fogadjunk h nem emlékszel rá h ezt én írtam előszőr ? akkor tessék megkeresni. "


Akkor meg minek csinálod? Azért csinálod mert kislány vagy, könnyen befolyásolható, ja csak akkor nőgyűlölő vagyok ha ki merem mondani..


"küldjél már légyszives h neked milyen a normális női ruházat a hétköznapokban?

de tényleg küldj. és ne találj kifopgást h nincsen mert én is találtam.. "


Na persze mert neked minden prosti normális, és az kifogás ha nem találok. :D Jó most ráérek órákig keresgélni....


hát ez pl a 2 baloldali prostis, a jobboldali a ruha jó, csak idióta csontdivatkislány összefestve...

[link]


na ilyenek a normális nők

[link]


ja és még ez is normálisnak néz ki, pedig divatos

[link]


"és ki mondta h csak annak lehet kapcsolata aki vékony meg szép arcú? a műnő nálad itt kezdődik? vagy mivan?"


De ki mondta hogy attól lesz műnő, hogy duci? Már megint kombinálsz... Na akkor figyelj: műnő az festékes vagy szilikonos, vagy ékszeres, a ruha legyen rajta, más nem kell... Na hát ennyire egyszerű... És még ha divatprosti mert a ruhákat se tudja megválogatni, akkor se érdekel...


"na igen egyetértek. végre egy olyan mondat, ahol a férfiakat is kritizálod.. "


Hát akkor keresgéljél még, mert nem ez az egyetlen meg az első... És képzeld vannak ilyen divatb*zik is, csak valahogy ritkább mint a divatprostik...

Csak azért nézd már meg hogy milyen találatok jönnek ki a "divat nő" meg "divat férfi" kifejezésekre...

[link]

[link]


"nem tudom feltűnt-e hány oldala írom, hogy nem szoktam magam sminkelni csak nagyon ritkán akkor is ha van hozzá kedvem. ez kedvtől függ. pl én szeretem az ajakápolókat meg a szempillaspirált. és b@sszottúl nem érdekel ki mind mond rá. és nem nézek ki tőle műnek. erről ennyit. alapozót sem hasnzáltam eddigi egész életemben és nem is is hiányzik ha pattanásom volt azt se fedtem el soha mondjuk még tini vagyok szóval leszvrom. "


Ja igen csak néha vagy prostis... Minek az? Húúú jaj van egy pattanásom... ÉSSS? Kit érdekel? Ha valaki normálisan néz ki akkor abba szeretek bele, a pattanás elmúlik pár nap alatt, de ha jó személyisége van akkor megfog örökre... Ja csak hát ehhez már ész is kéne meg ezért csak kefélésre jó a sok idióta agyi nulla... Mire jó hogy úgy néz ki a szempillád mintha zsíros lenne vagy gépolajos? Undorító!

De most komolyan mi ebbe a jó? [link] Tisztára olyan mint egy festmény vagy mint egy robot!! Mit lehet ebbe szeretni?


"van ilyen?:D "


Ja, és én vagyok az, csak én nem fogok hazudni hogy nem számít a külső, mert azért ne öltözzön már prostisan. De most nem az hogy hú 2kilóval több van rajta vagy szemüveges vagy ilyenek...


"most miért a tizenéves kislányokkal jössz mindig? vagy ja értem.. hogy te cask az ilyeneket nézed meg? mert azok szoktak úgy öltözködni h már én is hányok tőlük. jó jó kezdelek megérteni. viszont az igazi felnőtt Nőkről más a véleményem, mert ők tudnak normálisan öltözködni . persze van amelyik ugyanúgy túlzásba viszi , de ott már ritkább. vagy gondolom felnőtt nők közül nem akarsz válogatni mert ott kevesebb a szűz?ugye? "


Mi van? De ezt meg megint honnan veszed? Kombinálsz össze-vissza. Hát azért nem vagyok gerontofil se hogy egy olyan nővel akarjak valamit aki sokkal idősebb meg pl családja van már meg gyereke a volt férjétől. És ja, ha nem szűz, nem érdekel, a használt nők menjenek használt férfiakhoz... De azért legyen már 18 felett, nem vagyok ilyen pedofil hogy a gyerekekre izguljak... És képzeld, van ilyen, kemény 2 ilyen emberrel beszéltem egész életemben :D Ja biztos ez is az én hibám hogy nem akarok olyat akit már mások... Milyen undorító már...


"küldj erről is egy képet h neked mlyen a divatpics@ és milyen a normál öltözék neked. te komolyan küld el.

"


Na hát divatp*csa mindenki aki nem normális. Pl ott amit küldtem abban az első kettő. Meg még 1 csomó fajta de ezt könnyű mert bármelyik nő ilyen.

Nesze ebből küldök neked annyit hogy beleroskadsz...

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ja és csak hogy felfogd: azt írtam be hogy normális nő, szóval hát ez nektek a normális nő.... Nekem undorító.


Ja és tessék neked "felnőtt nők"


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ez elég???

És hogy milyen a szexi nő? Találtam egyet véletlenül:

[link]

Hát ez is biztos hogy férfias agya van, mert különben agyon lenne sminkelve meg csicsaruházva... Ja és nem sakkozna hanem plázázna... Jó azért az a nyaklánc nagyon fontos oda biztos, de hát végre már nem annyira prostis mint a többi...

2011. márc. 11. 14:26
 89/99 A kérdező kommentje:

"épp ezaz, h a férfiak ilyenek általában, h leegyszerűsítik a gondolati világukat nem szoktak túl sok mindent túl dramatizálni. a nők szoktak túl sokat gondolkodni és kifejteni dolgokat meg összeesküvés elméleket gyártani, mint a férfiak.

igen megint gonosz nőgyűlölő vagy és tudod miért?:D na innen látszik, h te már mindent idegesítőnek találsz egy nőben. azzal az egy mondatom miatt, ilyen bar.somgásokat összehordani... vicc. "


Na ha meg igazam van minek vitatkozol? Már megint ez van... Hát ez pl idegesítő, és nem az összeset gyűlölöm, csak elegem van már hogy ilyen nehéz normálisat találni...


"ja értem mert a nők buták csak a férfiak okosak ?xD "


Hát figyelj ki kell hogy ábrándítsalak, eddig nagyon sok jó képességű férfival találkoztam, de nővel... Na egyet ismertem, de róla meg tudom hogy fűvel fával szóval ő sem igazán...


"épp ezaz, hogy ha azt hiszed h férfi vagy te parancsolgatasz a nőknek és anők meg benyalják azt amit te mondassz akkor nagyon tévedsz. tévhitben élsz. kompromisszumról hallottál már "


Jaaaj tudtam hogy ez lesz. :D De ha meg az van akkor "hjaaajj uncsyyy vagy, legyél határozott" állandóan rinyáltok, nektek semmi se jó? Hát képzeld hogy tudok kompromisszumot kötni, de csak értelmes emberrel, aki meg fel se fogja a helyzetet, az meg bízzon már olyanban akinek van hozzá tudása!! Ne okoskodjon bele hogy jaj de mert ő úgy akarja...


"nincs másképp ez a férfiakkal sem... nem esett messze az alma a fájától.. "


Na hát képzeld azért férfiak közt sokkal többre akadtam! Meg nézd már meg a feltalálók meg tudósok is kb mind férfiak és akkor egyből jön hogy jaj de mert a nőket nem engedik... Persze, nem is értenek a reál tárgyakhoz.


"Úristen ez most komoly? most sem tudok hogy sírjak e vagy nevessek xD.

válla és a térde ne legyen kint?:O mert miért olyan nagy baj ha kint van? az addig oké h a mellét ne tegye ki meg a s*ggét. de a válla és a térde? akkor tudom már. te tulajdonítassz túl sok jelentőséget egy női térdnek vagy vállnak, mikor semmi értelme nincsen amikor ugyanolyan testrész mint a kézfej vagy az arccsont ,nyak.. vagy gondolom azért gerjedsz az ilyenekre végülis férfiból vagy és nem szeretnéd azt, ha a barátnődet is megbámulnák a férfiak? ezért kellene tetőtől talpig fóilában lennie? "


Ja hát persze végül is mitől lenne olyan nagy dolog a melle meg a s*gge, legyen kint az is... Holnap legyen az a divat...


"csak szerinted nem kívánja a szexet."


Ja persze az előbb még én voltam a mocskos férfi aki a térdre izgul. De azért biztos ugyanolyan a férfi meg a nő... :D:D:D Össze-vissza beszélsz már.


"egy nőt sem láttam de még tinit sem akinek kint lett volna a háta télen. de még cask a térde sem. jó persze előfordult egy két hidrogénszőke hajú , szolis lib@ aki miniszoknyában volt télen, de az más kategória."


Ja igen? Meglepő, én meg pont egy hete láttam hogy az idióta combig érő kabátban meg harisnyában mászkált 5 fokban! Utána meg biztos rinyál hogy jaj fáj a lábam meg meddő vagyok...


"te azt nem érted. ha mondjuk feltétellezük fel, összejössz egy lánnyal aki mindenben neked megfelelő és kb 2-3 évig együtt vagytok úgy ahogy neked minden jó , szóval úgy öltözködik neked ahogy neked tetszik stb. aztán majd 3. év után elkezd ő is egy picit szebben öltözni. persze nem miniszoknya meg 10 centis magasasrkú csak olyan normál határok között."


DE MILYEN SZEBBEN? MITŐL LESZ SZEBB EGY PROSTIS MŰNŐ MINT EGY IGAZI NORMÁLIS? Megmondom neki hogy én ezért szeretem és ha azt akarja h szeressem akkor maradjon ilyen. Ha ez nem tetszik neki akkor menjen ahova akar, ha meg megígéri, akkor tartsa be!!!! Én se mondnom azt hogy jaj örökké szeretlek de lehet hogy 3év múlva alkoholista állat leszek és verni foglak. Csak hát ja, semmit nem ér már ma az ígéret meg a hűség. Váltogassuk egymást mint az alsónadrágot...


"az a kicsi prost.i az neked mi? mit jelent h kicsit pr.osti? "


Hát az amire te azt mondod de ha csak izé meg kicsit szebb... Mert ha nem 10 centi hanem 5 centi a tűsarkú, akkor mitől jobb?


"te a szemükből megállapítod h mind hüly.e. szerintem csak ítélkezel. keress fel egy pszichológust mert rád férne. nálad mit jelent ha egy nő h.ülye? fejtsd ki talán akkor megtudlak érteni de így kifejtés nélkül elég nehéz megérteni a te h.ülye gondolati világodat. "


Ja igen pl fogalmad sincs arról hogy mit gondolok, de már egyből menjek pszichológushoz. Na ettől lesz h*lye valaki. Meg hogy bemagyarázza magának hogy jaj ha csak kicsit vagyok prosti az nem is prosti... Meg az ilyenek akik kombinálnak.... Az amelyik nem h*lye az normálisan néz ki meg nem okoskodik bele olyanokba amiről fogalma sincs... Meg nem azon jár az esze hogy diszkó meg pia, hanem mondjuk szeret színházba menni, vagy túrázni...


"ja látom, főleg amikor elmennek előttük az ilyen féle műnők, és mondják h 'hú de megd.gnám'. meg nem egyszer hallottam h ilyen nők csak b@szásra valók ... ja igen akkor itt hol van az, h elegük van az ilyen nőkből? mert ha tényleg elegük lenne és undorítónak találjáák akkor még b@szni sem akarnák."


Na hát az ilyen nem férfi tapló réteg, de képzeld én meg elég sokat ismerek akiknek nem ezek a d*gásra valók kellenek... Ja csak az egyik haverom is aki ilyen hogy neki szerelem kell a kapcsolathoz, kiröhögte a lány, mert hogy neki a kapcsolat a szexnél kezdődik. Meg ilyenek, egyszer kihallgattam miről beszélgetnek a lányok de csak így véletlenül az egyik kocsmában, és kb azon röhögtek hogy milyen szánalmas hogy a barátja udvarol neki stb... Mert hogy ő úgyis csak arra tartja... Na ja hát már a normális férfiból sincs sok, de azért még mindig többet ismerek mint normális nőt...


"de hát ha a kétszínűség fájna... xD és most itt nem rád céloztam bár nemt udom te milyen vagy a való életbe. de itt gyakorin elég... inkább nem minősítem. "


Ja találd már ki hogy biztos még szoknyapecér is vagyok... Eszedbe se jutott volna, csak egyből a rosszindulat meg a kombinálás. Hát ezt imádom...


"és a férfi megbízik a nőben? ja tudom a válaszod..bennük nem lehet megbízni mert mind egyforma..ok ok"


Mi? Ha egy nő el kezd főzni én se szólok bele hogy ne így meg úgy csináld, ha már egyáltalán gondol rám hogy főz nekem már az is valami hogy egyáltalán tud, meg csinálja szeretettel, stb, én meg belekotnyeleskedek az milyen már? Van amiben a férfi jobb, pl a pénzügyi meg számolós dolgokban, meg ő a család feje, neki kell vezetni eltartani megvédeni őket. Nem azt mondom hogy egy nőnek tilos dolgozni, az h*lyeség középkori rabszolgaság, de ha jön a gyerek, akkor üljön otthon mellette, nevelje fel normálisan, és az apja is foglalkozzon vele, de akkor se szólok bele hogy ne így játsszál vele meg ne úgy sz*ptasd...


"IGEN Vannak, csak arról mi nem tehetünk h nem veszitek észre."


De én észreveszem, én ilyen vagyok, nekem pont nem a műnő kell, de ha meg nem ez van, akkor ez a baj, hogy miért nem tetszik a műnő... Nekem pont az kell aki "csúnya"


"miért jössz mindig az ilyen dekoratívabb nőkkel akik rosszesetben megjátsszák mindig az "eszüket" akik tényleg lib@san vannak felöltözve.. az ilyenek miatt mondod rá a normális lányokra, hogy is rib@ncok"


Azért mert már elegem van belőle!! Érted? Unom hogy mindenhol ez megy és egy nőnek sincs tartása hogy szépnek lássa magát akkor is ha nincs hatalmas tőgye meg festékes feje! Na csak hát az a baj hogy ez kevés mert, ha már volt x kapcsolata akkor nekem nem kell, hanem olyan kell, mint én, aki tudja hogy kire vár és nem csak vár hanem keresi és ha megtalálja akkor mindent megtesz hogy együtt maradjunk halálunkig. Na csak erre meg már lusták, ilyenkor én vagyok a rossz meg szigorú mert tudják hogy nem is érdemelnek meg engem. Na hát jó persze biztos azt gondolja ilyenkor hogy fú de beképzelt mert különben se tetszik, stb, pedig csak azért utálnak mert tele vannak rosszindulattal, meg irigységgel, mert nem dicsérgetem őket az egekig attól hogy nem nagyon prostik csak kicsit... És képzeld olyan is volt aki azt mondta hogy igazam van, és meg tudtam változtatni pedig nem kényszerítettem rá... Na? Ilyenkor is nőgyűlölő vagyok?


"figyelj nézz magadba, ne másokban keresd a hibát hanem magadban. "


De én nem vagyok nő hogy másokra kiabáljak kígyót békát!! Én tudom hogy milyen vagyok! Attól hogy magamba nézek nem lesznek normálisak a nők, ez nem olyan hogy holnaptól eldöntöm hogy bejönnek a prostik, meg hát akkor már fiúkkal meg lovakkal is lehet nyugodtan...


"mert te ezekért vagy felelős, amiért így kialakult benned egy negatív kép.

jaj tudom erre is kifogsz találni! valami hüly.eséget, hogy mentsd magad."


Én vagyok a hibás azért mert látom az igazságot? :D:D

Ja és igen biztos menekülök az igazság elől hogy valójában ezek a prostis kislányok nagyon jó emberek, csak nem veszem észre, meg persze biztos a p*rnószínész is tud keresztrejtvényt fejteni meg színházba járni, csak HALÁLRA NEM ÉRDEKEL AKI PROSTIS!! Ezt értsd már meg!!!! Soha nem fog tetszeni semmilyen műnő, akkor is, ha zseni!

2011. márc. 11. 14:26
 90/99 anonim ***** válasza:

"Szóval azt nem értem hogy miért van az hogy a fiúkat akkor is érdekli a szex, amikor még nincs tapasztalatuk róla, a lányokat meg nem? "


Kedvesem, olvasd el ujra az elso 4-5 oldalt, kb. 4-en magyaraztuk el 20-féleképpen, én magam is legalabb 6 hozzazsolast irtam CSAK erre valaszolva Neked, hosszan kifejtve.

Ugyanarrol beszeltunk, nem volt szethuzas a magyarazok kozott, es lattuk, hogy Te nem akarod vagy nem tudod megerteni. Probald ujra olvasni, hatha...


Mit fuzhetnék hozza?... A léleknek nincs neme. Minden lelek ugyanazt éli meg, ha ugyanaz a hatás éri. Csakhogy azáltal, hogy 2nemu vilagba szuletsz, egy meghatarozott nemu testbe, maris mas hatas ér, ha lany vagy, és más, ha fiu. Ha csak a babakort nezzuk, csak a biologiai adottsgaokat, máris 2 nagy kulonbseg van.

Az egyik a nemi szerv elhelyezkedesebol adodik, a masik meg abbol, hoyg akár lány vagy, akár fiu, mindenképpen a mamáddal van nagyon intim testi kapcsolatod. De a lany azonos nemu; ez a kapcsolat nem valt ki nemi ingert. A szeretet a dajkalassal, gyendegseggel, ringatassal, puszilgatassal kotodik ossze. A fiunal viszont ez tovabb fejlodik nemi izgalommá, mert a mama ellenkezo nemu. (Aztan a kulturankban tabu az anyaval valo szexulais kapcsolat, szoval ezt koran letiltják a nevelés során, de attol még van szexulais vonzodas az osztonok mélyén.)

A lány megrekedt annal a szointnel, hogy dajkalas, puszilgatas. ITT tudod elovenni őt, dajkald, puszilgasd. ÉS csak azutan fog kialalkulni a nemi vágya. UGYANUGY mukodik, mint a fiu, csak ő azonos nemu a mamajaval. a papak meg tobbnyire nem is elnek a csaladjukkal. H aigen, akkor is valamivel kevesebb kontaktusuk van a lanyukkal, mint az anyukaknak.


Mit mondjak még?.... Amennyivel beljebb van a noi nemi szerv, mint a ferfi, annyival mélyebb, belsobb, intimebb dolgok fuzodnek hozza, mint a ferfinak. Egy nő sosem fog a legbelsobb intim szferajaba azonnal beengedni.

Nem ertem, miert problema ez szamodra, hiszen Neked is erdeked, hogy CSAK TE juss be oda intim erzelmi viszony által, és a vonzalom is azon alapszik, hogy annyival MASKEPP viszonyul a nő a szexualitashoz, mint a ferfi. Nem? Kulonben a ferfiakhoz vonzodnal.:)


35/L

2011. márc. 12. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!