Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Nektek már volt olyan,...

Fiúk! Nektek már volt olyan, hogy amikor elvettétek egy lány szüzességét, hogy sokszor mondta, hogy fáj és már eleged volt és abba hagytátok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 19:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is lány vagyok de hozzászólnék.


Nekem nagyon nehezen jött össze az első. Én 19 voltam a barátom 23. Én is sokszor mondtam, hogy fáj, mert tényleg fájt, hiába voltam nedves mint a Balaton. Amikor már mondtam hogy stop, akkor ott mindig megálltunk. És minden egyes alkalommal tovább jutottunk. Így jött el, hogy kb a 4-5 alkalomra tudott teljesen belém hatolni.

Nincs ebbe semmi ciki. A lányok nem tehetnek róla, hogy kaptak egy szűzhártyát. A pasi aki ilyen miatt nyíg, az bunkó, és megérdemelné, hogy egy uborkát dugjunk a seggébe. Majd akkor megnézzük, hogy kinek mi fáj! :D

2011. máj. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Előző! én is pontosan így voltam vele. kb 1 hónap után tudott teljesen belémhatolni, de nagyon rossz volt... A végefelé már teljesen elment a kedvem tőle, mert soha nem jött össze. Sokszor elsírtam magam a fájdalomtól, de szerencsére a pasi nagyon türelmes volt velem. :) (tegyük hozzá, szép nagy méretei voltak az akkori barátomnak)
2011. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!