Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Nektek már volt olyan,...

Fiúk! Nektek már volt olyan, hogy amikor elvettétek egy lány szüzességét, hogy sokszor mondta, hogy fáj és már eleged volt és abba hagytátok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajna még szűz lánnyal nem volt élményem,de szeretném kipróbálni és nem hagynám abba, hanem szájjal izgatnám mégjobban.

18F

2011. máj. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Bocsi egy tapló taj vagy..

Hogy mondhatsz ilyet hogy "mert eleged volt már"???????

Figyi ha fáj a csajnak abbahagyod.... -.-"

Amugy fiuknak tedded a kérdéset én lányvagyok...

Deleszarom.

Szerinted ha te lenél a csaj helyébe és fájna milenne jobb ha kínozna a fa**ával vagy ha abbahagyjátok és majd máskor megint..??????????

2011. máj. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

előzö vagyok..

+nagyon kellene rá vigyázni..

2011. máj. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
69%
Ha fáj neki, beszéljétek meg. A sikosítót erre találták fel
2011. máj. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
hát sztem azé te se lehetsz profi ha fájt neki!! el kellett volna terelned a figyelmét v valahogy máshogy csinálni!!!
2011. máj. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

A fiúk mind idióták semmit nem tudnak a csajokról!!!

Ja és ha egy lány szűz amikor először fekszik egy fiúval tökmindegy mennyi síkosítót raksz akkor is fájni fog!

A fiúkat mindig is érdekelték a lányok de soha semmit se tudtak róluk hát ez száni!!

2011. máj. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
ja és 19:50-es gratula!!
2011. máj. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 k4lm0p1r1n ***** válasza:
90%
úgy látom hogy a nők belendültek (: szűz lánnyal nekem sem volt még dolgom, de én tuti hogy már az első szavára abba hagynám... ez egy olyan dolog ami a nőtől függ... az elsőnek neki kell hogy jó legyen másképp egy életre elveheted a kedvét, magadtól is meg a szextől is. gondolkodj ember... ja és FÉRFI VAGYOK (18) remélem engem is megszóltok lányok :) mellesleg ne általánosítsatok én nagyon figyelek a párom minden rezdülésére egy öleléskor is, lehet többet tudok róla mint bármelyikőtök a barátjáról :)
2011. máj. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22:43-as téged miért szóljunk hiszen nem mondtál semmit rosszat csak igazat!!!!!!!
2011. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Én 1 hónapja vettem el b.nőm szüzességét,és mivel másra tereltem a figyelmét ezért csak kicsit nyöszörgött..de ha ugy odamész h csitt-csatt-dirr-durr meg*szom nemérdekel h fáj e neki,akkor ne is eröltesd :)

16/F

2011. máj. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!