Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van ez? Valaki elmagyará...

Miért van ez? Valaki elmagyarázná?!

Figyelt kérdés

mindenki tolja a dumát, hogy 15 évesen korai meg minden.

én sem vagyok már szűz, 15 éves vagyok és egyáltalán nem bántam meg... nemértem, h miért zavar ez mindenkit. lefeküdtem a barátommal egy hónap után, mert szeretem és azóta is együtt vagyunk. sosem gondoltam arra, hogy "menőzésből" veszítsem el... és én nem siettettem a dolgot, hanem egyszerűen kívánam és nem akartam tovább várni... ennyire egyszerű, miért nem lehet ezt felfogni?


2011. ápr. 30. 19:42
1 2 3 4
 21/31 Vérszomjas pandamaci válasza:

tegnap 17:10


Teljesen egyetértek a véleményeddel.

Ennyi idősen én is azt hittem hogy igazi érett nő vagyok és az én seggemből süt a nap, aztán kb. 23 éves korom után jöttem rá, hogy milyen éretlen is voltam és mi az igazi szex.

2011. máj. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Chuck ***** válasza:
Minél előbb annál jobb...csináljátok csak...mint a kutyák...
2011. máj. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
elég nagy hiba volt ilyen könnyűvérűnek lenni. azt ne mond, hogy egy hónap elég volt arra, hogy megszeresd, meg hogy elmélyüljön ennyire a kapcsolatotok, mert ezt nem hiszem el. szerintem nem lesztek sokáig együtt, nincs benned semmi tartás. most, hogy látta, hogy milyen könnyűvérű lány vagy ezután még lefekszik veled néhányszor majd dobni fog. 1 hónap után nem szabadott volna oda adni a szüzességed neki.
2011. máj. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 Chuck ***** válasza:

Utolsó: ne bolondozz már....

Majd jön a felső fokú oktatás(én is ilyesmit írtam egy másik témára, olyat oktattak, hogy csak na), hogy ők már tudnak mindent, meg nem bánta meg...Engem nem zavar, csinálhattátok volna már pár évvel előbb is...

Csak ha egyszer azon gondolkodnátok, hogy régebben hogy működtek a dolgok, meg a most normális embereknél...

2011. máj. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
Régebben 15 éves korban már eladósorba került a lány, és nem ritkán hamar teherbe is esett.És ez így volt jó, mert 15 éves korára tudott mindent az életről,de ma már 18 éves korára sem tud mindent az ember és így a legtöbb esetben éretlenek mikor elveszítik a szüzességüket.De örülök ha 15 évesen teljes mértékben kezelni tudod a helyzetet, mert mint már írtam ez anno természetes volt.És csak azt tudom ajánlani hogy a jövőben is más döntés meghozatalakor is légy ilyen körültekintő
2011. máj. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
most se volt körültekintő. egy hónap után oda adta magát... hát gratulálok, az ilyenekből lesznek a ribancok.
2011. máj. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
:)
2011. máj. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
Én 16 évesen vesztettem el, és máig együtt vagyok a sráccal :) (7hónap) sztem ez a dolog akkorjön amikor jönnie kell ^^
2011. máj. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Én is 15 évesen vesztettem el.


A szüzesség egy érték. Amit már soha nem kapsz vissza.Ezt nem fogják föl. Miért feküdtél le vele?Kívántad...A TESTed kívánta, és a lelked???? Mert itt ez a kulcs. Engem nem zavar, hogy összevissza baszik a fiatalság ha védekezik. De attól még meg lehet próbálni rá vezetni arra őket, hogy ennél lehet sokkal jobban is csinálni. Szerelemmel, törődéssel, lélekkel... 1hónap alatt nem leszel szerelmes, még megismerni se tudod a másik testét( ami pedig fontos lenne egy szűz lánynál... neked nem volt fontos a szüzességed, nem baj, de kérlek ne háborodj fel azon , hogy másokat nem bíztatunk arra, hogy dobják el). Értékrendetekkel van a probléma, bár ez inkább a szüleiteknek és médiának tudható be. Én is azt hittem 4 hónap után, hogy mennyire szeretem stb. ... egy frászt 2 év után vagyok belé úgy igazán szerelmes, és még most sem ismerem őt teljesen. Ennyi idősen persze soknak tűnik egy komoly kapcsolat ami nem baj... csak ha valakinek ez még nem kell akkor az ne akarjon egyből túl lenni mindenen...

Amúgy meg ilyen korban mindenki érettnek, felelősségteljesnek, magabiztosnak gondolja magát. Én most jöttem rá, hogy attól még, hogy most leszek 18 nagyon nem vagyok még felnőtt, és amíg a seggem alá dugják az ételt, meg a lakhatást addig nagyon nem is leszek..=)

Amúgy meg... a gumi kiszakadhat, a tablettánál egy szem kihagyás betegség vagy akármi miatt lehet baleset stb. csak az 100%os ha nem szexelsz mert ha te vagy az 0,1 % akinek akármi becsúszik akkor senki nem vállal felelősséget érted. Magadon kívül senki nem tud vigyázni réd...

2011. máj. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
A legkeményebb, hogy ez négy éve volt. És tudjátok mi a durva? Bár már más kapcsolatom van, amit egyáltalán nem bánok, attól még nem bántam meg ma se, hogy akkor vesztettem el amikor. És pont ugyanannyit tudok ma is a szexről, amit akkor. És értelmes egészséges párkapcsolatban vagyok most 2 éve. Durva. Nem befolyásolta az életemet. Jé.
2015. márc. 5. 15:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!