Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmagyarázná nekem valaki?

Elmagyarázná nekem valaki?

Figyelt kérdés

A barátommal már majdnem fél éve együtt vagyunk. Ő már kielégített engem orálisan, de én őt még nem. És most szeretném, csak nem tudom hogyan kéne. Mert én még nem csináltam ilyet, és nem tudom hogy a fiúknak mi a jó, mit hogyan kell csinálni. Szóval segítsetek nekem lécci...Részletesen leírni lépésről lépésre mi és hogyan csináljak...

16/L


2011. jún. 29. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

vedd le a pólóját , csókolgasd, menny egyre lejjebb, legyél vad, puszilgasd a nyakát utána a pénisze felé közeledj , húzd le a fogaddal a farmer cipzárát, vadan ráncigáld le róla... és utána már tudod mitkell tenned :)

15/F

2011. jún. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ösztön szerűen ezt nem lehet tanitani, meg kérdezd meg hogy mi jó neki
2011. jún. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
na ezaz h utána nemtudom h mit kell tennem. mert eddig eljutok énis.de ezután mit és hogyan?
2011. jún. 29. 23:03
 4/8 anonim válasza:
95%
jó szorosan szopjad fel-le fel-le, a fogaddal ne nagyon érj hozzá, azt senki nem szereti ... ja és minél mélyebben :P
2011. jún. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
xD oké
2011. jún. 29. 23:07
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hát vedd elé finoman, simogasd végig, majd fogd meg és szep lassan kezd el huzogatni rajta a bőrt, tedd rá a hüvelyk ujad azalsó felén lévő vastag inra(jol látható, érezhető)majd ha merev finoman nyalogasd a nyelveddel, nyaldosd a makját, szivogasd, közben nézz a szemébe( ez a pasiknál fontos) maj kapd be teljesen és ritmikusan mozgasd, ki-be, ki-be. én igy csinálom a szerelmemnek és nagyon élvezi! sok sikert 18/l
2011. jún. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsónak köszönööm!! :)
2011. jún. 30. 18:06
 8/8 anonim ***** válasza:
nincs mit, remélem adtam egy-két hasznos tippet, nálunk nagyon bevált:-))
2011. jún. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!