Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van ez? Valaki elmagyará...

Miért van ez? Valaki elmagyarázná?!

Figyelt kérdés

mindenki tolja a dumát, hogy 15 évesen korai meg minden.

én sem vagyok már szűz, 15 éves vagyok és egyáltalán nem bántam meg... nemértem, h miért zavar ez mindenkit. lefeküdtem a barátommal egy hónap után, mert szeretem és azóta is együtt vagyunk. sosem gondoltam arra, hogy "menőzésből" veszítsem el... és én nem siettettem a dolgot, hanem egyszerűen kívánam és nem akartam tovább várni... ennyire egyszerű, miért nem lehet ezt felfogni?


2011. ápr. 30. 19:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
22%
Mart aki most öreg az nem veszíthette el annak idején hamar és irigy:P
2011. ápr. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
100%

Mert a többség nem tudja 15 évesen kezelni a sexualitást.Kell hozzá a 18 éves életkor, hogy ne legyenek bakik.

Sok olyan kérdést tesznek fel itt a 15-16-17 évesek , amiből kiderül, hogy persze már reszelnek rendesen, de sok dologgal nincsenek tisztában...

2011. ápr. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%

Ne magadból indulj ki.

Nagyon sok veled egykorú mindenféle érzelem nélkül, igenis menőzésből, sokszor védekezés nélkül szexel.

Ezek miatt a fiatalok miatt gondolják, hogy korai.

Bár a saját véleményem az, hogy aki ész nélkül szexel, annak úgyis mindegy, hány hány éves később sem lesz hozzá több esze...

21/L

2011. ápr. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a 13 éves k*rvákkal van gondom. Lehet valaki érett a te korodban de ez nagyon ritka és általában azért akarják a gyerekek minnél előbb mert húde menő. Hiába mondod hogy hát de te nem...ha nem folyna a csapból is a szex te se kívántad volna még.
2011. ápr. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

én nagyon sok dologgal tisztában voltam, nagyon sokat olvastam utána orvosi oldalakon fórumokon és itt is, mielőtt megtörtént volna és lelkileg és agyilag is felkészültnek éreztem rá magamat.

olvasok itt is egy két idi*ta kérdést, amitől a falra lehet mászni és mivel vannak ilyen hülye emberek, ezért általánosítanak, hogy az összes 14-15-16 éves nem tud erről az egészről semmit.

2011. ápr. 30. 19:51
 6/31 anonim ***** válasza:
86%

Azért,mert 15 éves korban a többség azt se tudja,hogy mi a menstruáció,hogy kell védekezni,mi a teendő,ha mégis kiszakadt az óvszer,mi az eseménytabletta.

Tehát felelőtlenül belevágnak,és csodálkoznak ,hogy mitől lett terhes.

Ha Te felelősséggel tudod magadról,hogy tanulni fogsz,hogy befejezed az iskolát,akkor miért ne??

Csak sajnos a többség nem ilyen,hanem vagy küret a vége,vagy gyerek fejjel szül gyereket.Amit aztán 2 év múlva megbán,mert 17 évesen bulizni akar és nem pelenkát mosni.És ennek a gyerek látja a kárát,aki nem kívánkozott,csak a szülei voltak felelőtlenek.

2011. ápr. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
100%

Én is így voltam. Épp hogy 15 voltam, nagyon szerelmes, stb...

Az elején én sem bántam meg. És a többi pasimat sem utána. Két vőlegény, 4 futó kapcsolat.

Most, hogy a férjemmel vagyok, néha gondolok arra, milyen jó is lett volna, ha ő az első....

2011. ápr. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
77%
szerintem szerencsésnek mondhatod magad:)
2011. ápr. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem jól döntöttél! Ha úgy érezted, hogy készen állsz, akkor rendben van. Ez még nem menőzés...az egyik barátnőm 13 évesen vesztette el, akkor a barátja 16 éves volt, és még mindig együtt vannak! A lány most 15 a fiú 18.

Lehet én is ezt tettem volna, de mivel nincs barátom nem is gondolok rá. Majd ha lesz ráérek ezen gondolkozni! :)

2011. ápr. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Régen az emberek később értek. Testileg meg agyilag is, és tényleg sokmindenki veszti el csak h elmondhassa, ő már nagylány. De amúgy nincs semmi extra ha 15 évesen csinálod, csak védekezz!!!
2011. máj. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!