Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van ez? Valaki elmagyará...

Miért van ez? Valaki elmagyarázná?!

Figyelt kérdés

mindenki tolja a dumát, hogy 15 évesen korai meg minden.

én sem vagyok már szűz, 15 éves vagyok és egyáltalán nem bántam meg... nemértem, h miért zavar ez mindenkit. lefeküdtem a barátommal egy hónap után, mert szeretem és azóta is együtt vagyunk. sosem gondoltam arra, hogy "menőzésből" veszítsem el... és én nem siettettem a dolgot, hanem egyszerűen kívánam és nem akartam tovább várni... ennyire egyszerű, miért nem lehet ezt felfogni?


2011. ápr. 30. 19:42
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
csak az a baj, hogy azért, mert sokmindenki menőzésbőkl veszti el, ezért az összes 14-15-16 évest leírják a felnőttek... :(
2011. máj. 3. 16:43
 12/31 anonim ***** válasza:

Igen, ez egy általánsítás, amik a felnőttek csinálnak.


No de, ha a megfogalmazásodat nézzük: "mindenki tolja a dumát", akkor bizony a te kijelentésed is általánosítás.

2011. máj. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
51%

Figyelj kérdező:


lefeküdtem a barátommal egy hónap után


Itt van a kulcsmondat!!


1 hónap elég idő volt arra, hogy megszeresd? Másoknál ez évek alatt alakul ki...

Ne haragudj, de egy hónap alatt nem lehet azt mondani, hogy szereted. Max azt, hogy szerelmes vagy belé. Két különböző dolog...


Az a helyzet veletek, hogy semmi tartásotok nincs!! Érted?! Tartás!!


Nagyon rövid időn belül odaadjátok magatokat másnak... És ilyenkor nagyon ritka az, hogy ezek a korosztályok együtt maradnak még sokáig...

Sajnos nem, de kivétel van...

Még a középiskolában sincs így...


Mond megérte neked? Meglehet.


15 évesen testileg sem vagy fejlett, agyilag meg pláne nem. Ne akard azt mondani, hogy érett vagy. Mindenki ezt mondja magára. De különösen a lányok hiszik ezt magukról. Mibe vagy érett, hogy lefeküdtél? Az nem érettség. Biológiailag alkalmas vagy, de mint mondtam fejletlen cserebogár vagy. Persze kell tapasztalni dolgokat, de ehhez i időre van szükség. Mondjátok már el hová siettek? Ennyire sürgős a dolog? Bizonyára. ÉS ha valami becsúszik? Jön az abortusz, tudod Magyarország élen van ilyen téren...


És hogy miért nem érted, hogy másokat zavar? Ahhoz hogy megtudd a választ, kicsit öregedned kellene és talán pár év távlatából másként fogod látni a dolgokat...


Majd ha neked is lesz lányod, majd megtudod mi a szitu. Lehet, hogy te szerencsésen megoldottad a dolgot, és mi lett volna ha mégsem? Sosem tudhatjuk mit hoz a jövő. 15 évesen az ember sok mindent nem fog fel, azt hogy nem tudtál tovább várni az a te problémád. De ahogy a mondás is tartja: aki lassan jár tovább él. A türelem rózsát teremt.


De írhatnék kisregényt erről, de félek egy 15 éves nem tudná megérteni...


Jah még annyit: az hogy lefeküdtél 15 évesen nehogy azt hidd, hogy igazad van.. Ja persze a divat, az nagy úr... mert ugye a legtöbben 14-15 körül vesztik el...

2011. máj. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

hányszor mondjam még el, hogy nem azért feküdtem le vele, mert menőzni akartam vele, ha ő nem lett volna, akkor nem feküdtem volna le senkivel. nem mondta nekem senki, hogy ciki szűznek lenni, mert szerintem nem az. de az sem ciki, ha már nem vagy szűz. vannak olyanok, akik könnyen szeretnek, vannak olyanok, akik nehezebben, ahogy te mondtad, évek alatt.

én elhiszem, hogy korai. csak azt nem értem még mindig, hogy miért az? nem gyereket szülni akarok... és miért ne lehetne egy 15 éves agyilag is felkészült? nem értem, hogy mit is jelent pontosan felkészültnek lenni? ez nem egy dolgozat, hogy elméletben be kelljen számolni. én érettnek éreztem magamat hozzá. pont.

2011. máj. 3. 18:03
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Jól van. Egy kérdés: miért törődsz ennyire mások véleményével? Ezt a rengeteg energiát igazán fordíthatnád arra is, hogy a barátodat szeresd. Ja, nem cinizmusból mondom egyébként. Tényleg jobban megéri az enerigát a szerelemre fordítani, mint arra, hogy az interneten vitatkozhass másokkal. Én már csak tudom ezt. :D
2011. máj. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
37%

A komment megírásának időpontja: ma 18:03


Ez a gond veletek. Mindjárt felkapjátok a vizet. Magasról teszek, hogy mit csinálsz. De ezzel minősítelek, hogy 1 hónap után odaadtad magad másnak.


Nincs tartás benned!


Egyébként meg minek teszed fel a kérdést???

Számolhatnál vele, hogy az igazság néha fáj. Úgy érzem csak azért tetted fel, hogy dicsekedj. Aztán meg jól kioktathasd a másikat, hogy igenis csakis neked van igazad.


Tudod egy érett felnőtt ember nem tesz fel ilyen kérdést, és magában elintézi a dolgot. És nem háborog fel azon, ha netán olyan választ kap valakitől, ami tulajdonképpen jogos és helyénvaló okfejtésnek bizonyult. Hát én elmagyaráztam és nehogy azt hidd, hogy mindenki egyetért mindennel.

2011. máj. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

korrekt választ írtál, én ezt meg is köszönöm, mindenkinek más a véleménye. azért írtam ki a kérdést, hogy meghallgassam/elolvassam mások véleményét, mert kíváncsi vagyok rá.


szeretgetném őt, csak az anyukája most nem engedi, mert érettségizik és nem engedi el otthonról a héten, amíg le nem megy az írásbeli. :(

2011. máj. 3. 19:24
 18/31 xxxTüncsixxx ***** válasza:
0%
szerintem mindenki maga dönti el h kivel és mikor veszítti el..énis 15éves lány vagyok..és énis hasonló bicikliben járok..viszont én még szűz vagyok..és már elszeretném veszítteni..és nem azért..mert gáznak tartom h még az vagyok...egyserűen mert hajt a kiváncsiság..
2011. máj. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: ma 20:46


No komment...

Sajnállak...

2011. máj. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Majd pár év múlva meglátod, miért vagy még éretlen a szexre. Engem nem zavar, hogy lefeküdtél a barátoddal, sőt, felőlem az összes 15 éves szexelhet. Én megértem, hogy a mostani fiatalságot egyszerűen nyomasztják a hormonok.


Én 16 éves voltam, mikor elvesztettem az exemmel, akkor nem bántam meg, el voltam ájulva magamtól, hogy én, az érett nő... és rám is világéletemben azt mondták, hogy koraérett vagyok, meg túl komoly, felelősségteljes, stb. Ehhez képest most, húsz évesen, egész más a szex a mostani barátommal, jobb, élvezetesebb, kifinomultabb, egészen más, mint 16 évesen volt. Nehéz elmagyarázni a különbséget, de hidd el, egész más a kettő, pedig az előző pasimmal is csak szexeltem, meg a mostanival is csak szexelek. És utólag már legalább százszor megbántam, hogy elvesztegettem az exemre a szüzességemet.

2011. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!